- 150 тис. км
- Полтава
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Гарний стан. Не фарбована,комплект резини.
Продається Dacia Logan 2008 року. Авто в гарному стані. Один власник. За деталями прошу телефонувати
Машина в гарному стані. Замінили рульові наконечники, рульові тяги, поміняне масло і фільтр. Сів в поїхав.Стан дуже добрий.
Авто в гарному стані,на ходу.На передні дверцята встановлені електричні скло підйомники. Можливий торг біля авто.
в хорошому стані ,ходова мотор коробка як годинка ,продаю у зв'язку з покупкою іншої
продам надійний та економний автомобіль вкладень не потрібно
Mісяць назад була зроблена вся ходова, нічого міняти не треба все нове, по комлектації: передні склопідйомники, електро регулювання дзеркал, пічка, гідропідсилювач керма встановлював колонки, музика нормально грає салон не прокурений не зачовганий, нормальний, по кузову нема рижиків дирок стан доглянутого автомобіля. Стоїть хороше світло, леди та 2 фсо на дальнє світло Тонований в круг крім лобового скла.
Автомобіль у гарному технічному стані
Продам власне авто в хорошому стані. Гаражне зберігання. Економне, безвідказне, робоче авто. Авто в рідній фарбі, частково є незначні сліди експлуатації, в ДТП не було. Обслуговувалось вчасно. Базова комплектація. Мастила та фільтри замінені. Зацікавленим покупцям на всі запитання відповім по телефону, або при огляді.
Гарне авто за свої кошти!. Фаркоп. Я 3 власник ! Двигун 1,6 газ/бензин (газ установки немає) газ вписаний! 247 пробігу! Не крашена! Є невиправлені сліди експлуатації! 2 комплекта коліс зима й літо (зима спереду нова гума) Р тяга та подушка мотора замінені на 246тис Пер. ходова замінені розходки на 246 тис Помпа, антифріз і ремінь грм замінені на 247 тис Гальма замінені на 246 тис передні та задні + нові барабани! Продаж в звязку - отримав 2ге авто! Ціна 3450$ невеликий торг у капота! Тел/Вайбер79350131
Продаю авто в задовільному стані, авто їздить кожного дня за будь якою інформацією звертайтесь за телефоном
ГБО-4го покоління, вписане в ТП. ДВС, КПП, ходова та кузов у відмінному стані!!! ЦЗ, сигналізація, передні ел.склопідйомники. З документами повний порядок!!!
Постраждав від прильоту ...авто в робочому стані ..ходова тільки оригінал..масло LIQUI MOLY..короче авто було в ідеалі без прибільшень але сталось як сталось кого цікавить дзвоніть будемо домовлятись.
Продам авто после ДТП. Мотор и коробка в идеальном состоянии. Водительское сиденье есть в наличии. Автомобиль пригнан из Германии. Новая ГБО установка вписана в тех паспорт. В прокате была не более двух месяцев. Один владелец на авто. Возможен торг.
Машина в робочому стані, на ходу, кожен день в дорозі. Є ризики по кузову,та не виправлені сліди експлуатації, повністю нові літні шини+ двоє зимових коліс
Авто в гарному стані. Розходнікі всі поміняні вчасно. Ходова в кучи. Лобове нове
2007 рік в ТП, 16 клапанний мотор, 7 МЕСТ, КОНДЕР, на полном ходу, технічно все обслужено. Безин Газ 4, універсал, маємо пару штук на вибір, з кондером і без. оновлюємо парк авто.
