- 230 тис. км
- Камінь-Каширський
- Бензин, 1.15 л.
- Не вказано
По машині нарікань нема. Комплектація з кондиціонером та підсилювачем керма. Був замінений ремінь ГРМ ролики та помпа на 218 тис. км. Нова резина.
Продам Dacha Logan 2007р. в гарному стані,обслуговування своєчасне,гаражне зберігання,пробіг 221000.Нова гума 1.4 бензин,в салоні -нові коврики,є продаж терміново в машині так само камера заднього виду Нова магнітола на блютузі та багато чого більше по телефону
Авто до цього часу знаходилось за кордоном, мало вживане, регулярне обслуговування кожні 8000 км, нова зимова резина, замінені на нові передні амортизатори, замінені передні диски гальмівні з накладками, задні гальмівні накладки.Ціна без верхнього боксу (договірна) Більше інформації по телефону
Продам свіжопригнаний автомобіль Дачія Лодже.По пригону авто,поставив газ.Машина у відмінному стані.Без Підкласів,без гнилі.Стоїт задня камера,фаркоп, кондиціонер і багато іншого.Всі питання по телефону.Пробіг рідний,нічого не скручувалось.
Автомобіль повністю обслужене, замінено всі росхідники ремені ролики.Зимова гума на дисках в подарунок новому власнику .Можлива перевірка на будь якому СТО за ваші кошти.Переоформлення в МРЕО , я власник по документах.
авто ,в технічно справному стані. перший власник.
1.4 газ-бензин. по мотору техніці ходовій все добре. по кузову десь щось є, машина не нова.
Dacia Logan В гарному стані Пробіг невеликий Бензин
По автомобілю є косметичні нюанси Без гідпідсилювача і ABS Ходова частина зроблена Машина батька
Продаю власне авто в хорошому стані,вкладень не потребує,все процює.100% оригінальний пробіг(можливо перевірити у любого діагноста).Новий акомулятор(на гарантії).Є незначний нюанс по кузову на задній правій дверці,є на фото.Перший власник в Україні, авто приїхало з Швейцарії в 2019році 76000 пробігом.Газ 4 покоління ,Італія,вписано в Т.П.Хто шукає для себе дешеве в обслуговуванні , надійне та просторе авто, буде задоволеній.
Перший власник Що зроблено по машині... Машина після 2009 р/в На 200 000 км поміняно ГРМ Замінено масла, фільтра. Затоновано вікна. Встановлений фаркоп. Встановлений газ. Вмонтоване краще освітлення салону і багажника. Зроблена ходава, помінялися задні пружини. Збережений салон. Можливий торг.... Більше інформації за viber
автомобіль в чудовому стані, обслужений, ходова і двигун відміному стані, кузов в задовільному стані, газ встановлений
Автомобіль привезено з Франції. Розмитнення та сертифіковано. Комплектація "Laureate" Має охайний зовнішній вигляд. Кузов пошкоджень не має. Салон в доглянутому збереженому стані. Маю можливість зробити повне ТО та надати гарантію на автомобіль.
авто в чудовому стані без зауважень без будь-яких вкладень!!! більш детально за телефоном все розповім як є автом володію 2 роки!!! 7 місць!!!
Dacia Logan MCV пригнана з Німеччини . Повністю розмитнено. Податки всі сплачені,переоформлення безпроблем. Автомобіль не битий,не фарбований. Кузов цілий. Жодної корозії . По днищу взагалі, як новий. Повністю без підкрасів. Вікна всі рідні, включно з лобовим. Двигун 1.6 на 105 к.с. Їде чудово. Простий атмосферний. Працює добре,не троїть. У максимальній комплектації. Abs Airbag Електросклопідйомники Регулювання передніх сидінь Регулювання фар Гідропідсилювач керма Кондиціонер Авто без вкладень. Технічно дуже добре. Все працює. По ходовій збитий,жодного стука. 2 ключа з центральним на кнопці. Стоїть оригінальний магнитофон. Салон в хорошому стані. В автомобілі не палили. Стоїть гарна літня гума на оригінальних ковпаках. Домкрат, ключ все як по заводу.
Продам Dacia Logan 2008 року, 1.4 газ/бензин , газ вписаний в техпаспорт. Авто пошкоджено внаслідок вибуху поруч. Додаткові питання по телефону.
Dacia Sandero StepWay пригнана з Нідерландів . Повністю розмитнено.Податки всі сплачені. Автомобіль не битий,не фарбований.Кузов цілий. Без корозії. Дуже гарний колір. Двигун 1.6 8-клапанний. Їде чудово. Простий атмосферний. Працює добре,не троїть,не димить. У максимальній комплектації. Abs Airbag Кондиціонер Електросклопідйомники Регулювання передніх сидінь Регулювання фар Протитуманні фари Гідропідсилювач керма Технічно все добре. По ходовій автомобіль збитий,нічого не стукає. Кондиціонер заправлений, працює. Салон в хорошому стані , в автомобілі не палили. Стоїть гарна літня гума на легкосплавних дисках. Деталі по телефону.
