- 242 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто Dacia Logan 2009 р. Двигун 1.6 бензин, механіка. Кондиціонер заправлений. Авто в хорошому і збереженому стані, Торг присутній. тел. **********
Продам авто Dacia Logan 2009 р. Двигун 1.6 бензин, механіка. Кондиціонер заправлений. Авто в хорошому і збереженому стані, Торг присутній. тел. **********
Авто в робочому стані, в дорозі щодня. Один власник з 2008 р. В 2016 р переобладнано на ГБО 4 покоління. Пробіг 480, в 2024-2025 роках замінено щеплення, бензонасос, передні тормозні диски. В 2026 замінений двигун і всі супутні ремені, агрегати, мастила, охолоджуюча рідина. Два комплекти гуми, зимова і літня на дисках.
Продам надійне обслужене авто 2006 р.в., 1,6 з реальним пробігом. Гаражне зберігання. Всі агрегати повністю в робочому стані (+всі фільтри й масло для чергового ТО). Є деякі нюанси по кузову. За більш детальною інформацією можна звертатися (чат, viber/telegram)
Авто у дуже хорошу стані, доглянуте та повністю обслужене. Додаткових вкладень не потребує, гаражне зберігання, невибагливе та економне, перевірене на великі дистанції на дорозі почувається впевнено. За додатковими питання звертайтесь особисто, радо про все проінформую. Торг умісний та обмін на мінівен з доплатою.
Продам власний автомобіль. Повний привід,КПП шестиступка, кондиціонер, 4 електростеклопідіймачі. Більш детальна інформація по телефону.
Надійний і простий в обслуговуванні автомобіль. Відмінно підходить як для щоденної їзди, так і для роботи. Автомобіль економічний, витрата палива в середньому 7-9 л на 100 км. Двигун працює рівно, коробка перемикається нормально. Машина проста і недорога в обслуговуванні. Нещодавно обслуговувався: замінені витратні матеріали, ГРМ з помпою, свічки, олива в двигуні та фільтра, коробка повністю була перебрана та замінена зчеплення (в зборі), Ходова частина в робочому стані. Машина на впевненому ходу, можна їздити щодня. Салон акуратний. Гарний варіант для тих, хто шукає недорогий і надійний автомобіль. Із нюансов це кузов як на свої роки, на фото видно що з ним якщо треба ще кину.
Свіжопригнана з Італії в чудовому стані без пошкоджень з рідним пробігом який затверджено сервісом та сервісною книжкою,в автомобіль все працює ідеально, деталі по телефону…
Авто у хорошому стані,дзвоніть за більшою інформацією.
Авто пригнане в 2022р. Перший власник. Машина в доброму стані. вкладень абсолютно не потребує. Ходова, двигун - в ідеальному стані. Гума літня на 30% зношена Continental. Економічне, робоче авто. Питання по телефону чи біля авто.
Автомобіль у робочому стані. Завдяки йому виїхали до Європи з початком бойових дій. Легкий в керуванні, жодного ремонту за 2.5 роки використання. Економічний, підходить для користування у місті. Зараз автомобіль знаходиться у Польщі. З усіх питань звертатись за телефоном: (Viber)
Авто в гарному стані дуже економне кожен день на ходу резина літо R16
Автомобіль в гарному технічному стані,гаражне зберігання. Власник похилого віку.
Авто з Європи з оригінальним пробігом,вся сервісна історія в салоні Renault. 4 склопідйомники, датчик світла, мультимедійний екран, екорежим, задні парктроніки, камера заднього виду. 6-ступка. Сертифікат зроблений, два ключі. Витрата палива 4.5-5 літрів на 100 км. Сертифікат в наявності.
Продається власне авто на повному бойовому ходу.Обслужена ,нічого нестукає і не грюкає масла фільтра поміняні.Максимальна комплектація як для цього авто і все працює повністью всі опції все в робосому стані!!!!
Автомобіль повністю на ходу, ходова, двигун у гарному стані. Детальніше за телефоном
Продам власне авто по переоформленню. Машина в сім'ї з 2019 року. За ці роки наїздив трохи більше 50 тис. км. Майже рік авто не використовував, бо купив інше. Машина доглянута. Газ вписаний в техпаспорт, встановлена сигналізація. Ціна вказана з комплектом майже нової зимньої резини на дисках, багажником на даху (дуже класний, якби підходив до другої машини, не продавав би), чохлами з підігрівом, органайзером та докаткою. Кому цікаво, дзвоніть або пишіть.
Хороший стан не потребує вкладень по ходові,все що стосується мотора все замінено,є проблеми з двома дверками водійска і за нею
Продаю власне авто. Дефекти видно на фото, вони стосуються тільки трохи зовнішнього вигляду. А так , як не банально, сів і поїхав. 2 роки тому робився капітальний ремонт двигуна, заміна щеплення, задніх амортизаторів та пружин і ще багато чого. Заміна масла та фільтра проводились регулярно, це не ті авто, які приганяють з Німеччини та проїхавши 300 тис туди ніхто не заглядав.))) Я продаю по зовнішньому вигляді таку ж як і брав, губи їй не малював, з балончика не красив. Але я знаю, що тепер з вкладеними силами та фінансами ця машина доведе вас з Києва до Одеси і ви будете тільки заправляти її. Розхідтоплива радує , 5,5 - 6,6 л. дивлячись як їхати. Газу на машині не було і навіть не планував ставити так як розхід бензину невеликий сенсу його ставити не бачив. Їздили сім'єю з Києва у село,назад та по місту небагато по справах. Таксі вона не бачила та й робота в мене зовсім інша.)))) Продаємо бо для нас вона стала замалою. Хто купить не пожалкує, будете міняти масла та фільтра тільки по плановому ТО. Перекупів прохання не турбувати. Я цю машину готовий віддати тільки нормальному покупцю, повторюсь, що вкладено в неї багато сил та коштів. Торгуватися не буду. Ви бачите на фото всі дефекти які в неї є і вони тільки трохи по кузову, під капотом все живе. Телефонувати з 10:00 до 21:00.
