- 314 тис. км
- Біла Церква
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Повний привід відключається і має три режими (постійний, авто і лише перед). Комплектація Prestige,максимальна з можливих у цьому модельному ряді, включає шкіряні сидіння, електропідйомники передніх вікон, кондиціонер, протитуманні фари, електродзеркала. Двигун K9K 898 на 110кс також напотужніший, який міг бути. Додатково всатновлений оригінальний фаркоп (використовувався для перевезення велосипедів під час подорожей, на спеціальному велокріпленні). Останні років 6 машиною їздить переважно дружина в режимі дім-садок-школа-робота, іноді виїжджає на природу чи в гори. По кузову є незначні царапини та потертості, але вся фарба оригінальна і жодна деталь на шпаклювалась і не фарбувалась. Минулого сезону було проведено повну реставрацію кардану, заміну оливи в муфті, перебрана ходова, замінені троси ручника, нові свічки розжарювання (2026) і багато іншого. Авто щодня на ходу, в найлютіші морози заводиться без проблем. В середині травня 2026 проведений серйозний сервіс: повна реставрація головки включно з клапанами, заміна вкладишів, масло насоса, поршневих кілець, прокладок турбіни і ременя ГРМ. Всі деталі оригінальні. Тому за всі за слабкі місця даної машини можете забути мінімум на 100 тисяч пробігу. Грошей вкладено чимало. В подарунок даю поперечки для релінгів та зимові колеса на окремих дисках.
Продам машину седан у хорошому стані сів поїхав мотор 1.4 Пробіг 400к Усі питання по телефону
Автомобіль так на фото технічно добре авто, переписується, того року стався інцидент зв?язку негоди
Продам Dacia MCV 1,6 8 кл. Я перший власник в Україні. Авто пригнане з Німеччини в грудні 2020р. Всі росхідники замінені.На даний час авто вкладень не потребує,в гарному стані Дзвоніть розповім детально.
сімейний автомобіль в чудовому стані, сів і поїхав, в Україні перший власник, обслужений повністю, додаткова інформація по тел, телефонуйте розповім
Продам Dacia Logan у хорошому стані. Автомобіль доглянутий,двигун працює рівно, коробка передач без зауважень, ходова частина в порядку. Економний та надійний автомобіль Вчасне обслуговування Хороша гума та диски Кондиціонер Електросклопідйомники Тонування скла Чистий та збережений салон Авто чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення.
Продам дачію, по техніці стан гарний, по косметиці потребує заміни заднього бампера і косметичного ремонту задньої розпашонки, їхня болячка навколо ручки, видно гарно на останньому фото. Я перший власник в Україні, загнане авто в 2020 році з Німеччини, там було два власники, тобто я третій. Машиною дуже задоволений, вмісткий багажник, просторий салон, по комплектації бомж пакет, гідропідсилювач та центральний замок. Продаж не спішний, але тільки з переоформлення, можливий обмін з вашою доплатою.
Авто в чудовому стані, недавно пригнане з Німеччини. Перший власник в Україні 14000 пробіг Можливий торг
Вся інформація по телефону. Продаю свій власний автомобіль.В користуванні з 2013р.Пробіг 250т. не кручений.Поміняний ГРМ+ помпа, комплект зчеплення,тормозні колодки,масло+ фільтра. Реальному покупцю торг.
Продам Свій автомобіль пригнаний з Європи у 2021 році! Кузов в гарному стані. Мотор, коробка , салон в ідеалі! Авто повністю обслужено і не потребує додаткових витрат! Майбутній власник буде задоволений!
Авто в рідній фарбі всі питання за телефоном! ********** Анатолій
Авто пригнане з Німеччини в серпні 2021 року. Повністю обслужено, замінено ремінь ГРМ, мастило та всі фільтри 3 тис. км тому. Не потребує додаткових витрат. Два комплекти коліс. Є не значні підкраси ще від німця та невеликі подряпини, також від нього) Деталі по телефону.
Один власник в Україні куплене в 2021 році, авто повністю робоче
Автомобіль в гарному стані,технічно взагалі без зауважень.Мотор,кпп,ходова частина в ідеальному стані.Грм з помпою замінено 34 тисячі тому,масло 6тисяч тому.Простий та надійний автомобіль,встановлено ГБО.Чекає свого власника
Авто в доброму стані, днище повністю оброблене, повністю обслужена економна машина газ бензин 1.4 по машині нічо робити непотрібно
тільки приїхала з европи, кузов весь в рідній фарбі, двигун, коробка, салон все чудово. гарна комплектація:кондиционер,підігрів дзеркал,двигуна,сіденій, блютуз,бортовий комп'ютер. скло все рідне,2 ключи,сервісна книжка. сертифікат вже зроблено. готова для постановки на облік
