- 208 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Продам надійний автомобіль Honda Civic 4d. Їжджу кожен день по 50-70 км. Якщо їхати 100 км/год, то можна вкластися до 7 літрів газу, на бензині буде трохи менше Є карплей та андроїд авто, можна переглядати ютуб і качати всі додатки як на планшеті Камера заднього огляду Парктроніки Сигналізація Стоїть хороша музика Електро рейка, руль крутиться дуже легко Коробка автомат(гідротрансформатор) 5 передач Двигун 1.8 I-VTEC газ бензин на 140 сил. Проводився ремонт 7 тисяч назад. Міняли цеп ГРМ, прокладки і тд. Тоді і було ТО (масла, фільтра, всі розхідники по ГБО) По кузову як і всі японці, треба займатися. Пороги треба варити або можна накладками заховати. В комплекті віддам колодки та ще якісь запчастини до ходовки, треба буде замінити потім Розгляну пропозиції обміну на універсал з дизельним двигуном по свіжіше або щось по типу BMW E91 Бажано писати, після 19 можна дзвонити. Перегляд можливий на Оболоні або Вишгород та поруч з ним
