- 305 тис. км
- Старокостянтинів
- Бензин
- Ручна / Механіка
Гаражне зберігання ,нюансів з автомобілем немає , звоніть
Гаражне зберігання ,нюансів з автомобілем немає , звоніть
Продам авто CITROEN XSARA 2,0 HDI 2003 року в хорошому стані! Двигун працює без ніяких проблем заводиться з пів оберту не димить , не коптить масло та фільтра замінені 600 км назад турбіна дує добре ! Ходова частина в нормі стукотів нема авто завжди робилося за вимогою для себе! По кузову нічого критичного нема корозій, вм'ятин. По електриці є нюанс перестав працювати передній лівий склопідіймач. Потребує заміни лівої передньої наружної ручки дверей так все працює! Машинка резва їде добре! Детально все розповім по телефону!
Авто у Відмінному стані! Є питання по кузову! По ходовій треба поміняти стойки стабілізатора! Витрата пального за містом 5.2 л Резина гарна на 15! Акумулятор новий ! Газ проведений треба поставити редуктор та балон є у наявності! Комплектація гарна! Питання по телефону!!
Нове зчеплення, повністю поміняна вся система охолодження ( радіатор, радіатор пічки, всі патрубки), нова передня зимова гума. Всі питання за номером **********
Продам своє Авто. Єдиний власник в Україні. Рідний оригінальний пробіг. Володію Авто довгий час. Є дефекти по кузову, по техніці все чудово, зауважень нема. Працює як на бензині так і на газу. Обслуговував завжди оригінальними запчастинами. З документами повний порядок, переформлюється. Телефонуйте, відповім на Ваші питання !
Гарне універсальне авто як для поїздки сім'ею так для перевезення різних речей,крісла трансформер,ГБО-3,багато бардачків та місця в салоні,з мінусів е маленькі пошкодження по кузову,клімат не працює,передню підвіску треба робить.Взагалі для нового Власника це неперешкоди.Невеликий торг.
Продам власне авто, свою ксару, надійна , економна, масла не бере, не ржавіє, трохи по кузову дряпини , ходова, мотор в нормі.
Автомобіль на ходу,сів і поїхав. Є нюанси по кузові, пошкодження крила, бампер, пороги на заміну.Всім мирного неба. ЗСУ торг.
Авто в гарному стані . Кузов цілий немає ржи зовсім . Подвійний цинк кузова . В рідній фарби. ГУР, кондиціонер, электро вікна передні , підігрів сидіння все від заводу . Також газ евро 4 вписаний працює. Авто дуже єкономне , і втой час шуста. В місті саме то . Та і трасу тримає добре , 120- 130 йде легко , та не шатає при встрічних фурах .Як що то і 200км.год поїде. Я є 3 власник . Задній диван як новий , практично нікого заді не возили . Кошті не жалів , все обслуговування було вчасно . Грм заміна 1т.км тому всі масла та фільтра теж . В це авто нетреба вкладень взагалі, приблизно 5т.км. до заміни масла, там вже дивится сами . Пробіг чесний. Авто в Ірпіні. Торг на паливо. Оформлення через дію . Так як авто на мою подругу . В Україні буде літом . Можно через дію аформити . Зв'язок з нею є . Більш фото в особистих кину кому цікаво
Продам Citro?n Xsara універсал, 2001 рік, дизель 2.0. Надійний та економний автомобіль для щоденного користування. Просторий салон і великий багажник, зручний для сім’ї та поїздок. Двигун 2.0 HDi відомий своєю витривалістю та помірною витратою пального близько 5–6 л/100 км залежно від стилю їзди
Авто справне сів і поїхав,єкомплект зимовой резини на дисках
