- 300 тис. км
- Яготин
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Авто взагалі на ходу не працює задня підвіска, на розбірку
Авто взагалі на ходу не працює задня підвіска, на розбірку
Машину придбано у автосалоні, перший власник, не бита, не фарбована, присутні наслідки експлуатації - подряпини. Дбайлива експлуатація, щорічне обслуговування на фірмовому СТО. Підкрилки, автосигналізація Шерхан, чохли. Машина на літній гумі. Новий аккумулятор. Сервісна книжка.
Кілометраж накручений Є закордонні документи підтверджуючі рідний пробіг Авто в доброму стані. Всі ТО зроблено завчасно,заміна масла робилась кожні 5 тис Є два комплекти дисків літо 17(на фото) і зима 16 (титани) Два коплекти килимів зима,літо. Є всі чеки з СТО Деталі по тел 073
Немає корозії, мотор не димить масло не бере, машина в хорошому стані, сів і поїхав
деталі по номеру
Машина не бита, в рідній фарбі , чудовий стан, не працює гідравлика . Вартість з документами 950 $ ,
після ДТП
Авто у дуже гарному стані. Підвіска повністю замінена нічого робити не потрібно) вся електрика працює, мульти кермо та штатна магнітола колодки встановлені нові машина готова для далеких поїздок та місцевого шарму розхід по місту 8.4 по трасі 6,3 зауважу що дуже економно як на сьогоднішній день. За додатковою інформацією в особисті. Газу ніколи не було! Із нюансів тільки лакофарбне покриття і все. Резина нова зимова
Продаю своє надійне робоче авто. Витрата палива 6-6.5 л. Технічно все працює. ТНВД відновлено місяць назад. Реставровано генератор та стартер, замінено 2 вентилятори. Новий акумулятор. Є питання по лкп. Віддам зимову резину на металевих дисках, на пару сезонів вистачить. Машинка кожного дня в роботі. Сів,завів,поїхав.
Доброго дня у продажу французький хіт 90-х на такому полюбляв їздити президент Франції. І не дарма, має людина смак про авто багато можна писати на повному ходу, потребує невеличкого витрачення часу, якого мене немає(замінити поворотник, ручку КПП, пластиковий заглушку для бажаника і по дрібницям) всі деталі по телефону
Авто доглянуте, стабільне у використанні (але не основна машина в родині), дуже економічне. Було куплено в салоні в 2017 р. Максимальна комплектація SHINE. Коробка робот. Обслуговується з початку купівлі на офіційному сервісі VIDI в Києві. Обслуговування проводилось вчасно. Минулий рік авто їздило та зберігалось за кордоном, зимовка в закритому паркінгу, салон чистий, в авто не палили. Розхід 6.5 л-7 л / 100км з кондиціонером. За містом на 90 км/год розхід 5.6-6.5 л. Авто має задній парктронік, круіз-контроль, литі диски R17, взута низькопрофільна зимова гума Continental Ice contact під шип. В 2025 році встановлений новий акумулятор згідно рекомендацій виробника. Є сліди експлуатації (пара пошкрябин при виїзді з паркування, від попереднього власника пошкодження фарби на капоті та стелі - механічні сколи, ДТП не було). Всі недоліки є на фото в оголошенні. Додаткові питання або огляд по домовленості - за телефоном в оголошенні. Прохання не турбувати площадки.
Робоча бензинова лошадка сів-поїхав. Груз-пас по документам. Документи в порядку. Пороги треба варити, і ще трохи косметики.. На швидкість не впливає.. Машина у м.Фастів, Київська обл. У мене з 2017року, і ще жодного разу не підвів. Заводиться бодро при будь-якій температурі, пічка робить тепло за 10хв, бо це бензин:) Траса 8, місто 13. Може бути і 11, якщо поміняти лямбда-зонд. Чек на приборці горить якраз із-за лямбди. Стрілки на приборці не роблять (хз, може десь якийсь контакт) Двигун 2-х літровий, двохрозпредвальний, 16-ти клапанний на гідрокомпесаторах (не потребує регулювання клапанів), ГРМ - ремінь. Здебільшого машина використовується як склад. Їздить раз на два місяці. Двигун працює чітко, але є відчуття, що форсунки треба чистити із-за довгих простоїв. Коробка без нарікань - всі передачі вмикаються чітко. По ходовій - без нарікань. На СТО сказали, що не погано було б замінити задні сайлентблоки. Стуков і дискомфорта нема, тож я катаюся і так. Трохи тарабайкають супорта, але я так і купляв. Як видно на фото - диски рідні, литі. Є ще комплект залізяк. Гума зимова. Бєлшина на заду (роки 3-4), Свіжа Росава на морді. На прогрітій машині на холостих загорається "стоп". І з цим "стопом" на холостих я її купляв, так і продаю. Напевно глючить якийсь датчик. Пічка працює в двох режимах - вкл та викл. Поставив звичайну кнопку. Продаж неспішний. Є задній диван на 3 місця, але знятий, бо не треба. Торгу нема, бо це її чесна ціна в такому стані.
Продаю своє авто, бо пересів на авто класом вище. Перший власник в Україні (всі перереєстрації що відображаються це між моїм батьком та мною, але їздив завжди я) За 6 років експлуатації машина мене ні разу не підвела, обслуговував по регламенту та необхідності. Дуже економний автомобіль, витрата палива 4.2 траса 5.5 місто. Стоїть дорога зимня гума Michelin та є комплект літньої continental. Розумний торг біля капоту.
Продається Citroën C4 Cactus — стильний, комфортний та дуже економний міський кросовер, у ДТП не був, не битий та не фарбований!!! Ми треті власники, попередні перереєстрації були в родині. Двигун 1.2 — приємно дивує маленьким розходом пального, ідеальний варіант як для щоденних поїздок містом, так і для подорожей. Авто жваве, легке в керуванні та дуже комфортне в русі. Машина використовувалась переважно для міської їзди, доглянута та охайна. Висока посадка, місткий салон і сучасний дизайн роблять цей автомобіль чудовим варіантом для міста та не тільки. Надійний, економний і водночас практичний позашляховик, який привертає увагу на дорозі. Готовий до перевірок та нового власника.
Авто в чудовому стані , двігатель, коробка працюють идеально! Расход радует 5 по місту ,4 по трасі. Зробленно ТО на офіційному СТО--( Заміна мастила усіх фільтри, тормозной рідини, антифриза рімня ГРМ , AD BLYE отшито --- єкология присутня не вирізалась . Двигун не диміть, мастила на долів не потребує ! По ходовой нічого не гримить. Авто не проблемне, Сел и поіхав ! Прічина продажу--- в семье 2 авто, накладно!
Автомобіль продає надійний автодилер NIKO-EXPERT, який відповідає всім міжнародним стандартам. Ми надаємо послугу Trade-in для дилерської мережі NIKO, до якої входять понад 10 марок автомобілів та багато іншого. Зараз у нас на авто складі представлено велику кількість перевірених автомобілів. Хочемо до Вашої уваги представити Citroen C-Elysee 2023 року. - офіційне авто - діюча дилерська гарантія - один Власник з салону - рідна фарба - сервісна історія - сигналізація Комплектація: - денні ходові вогні - кондиціонер - круїз-контроль - електросклопідіймачі - обігрів нижньої частини лобового скла - сенсорний екран - bluetooth, USB - ABS, ESP, EBA Також у нас ви можете отримати: - якісну діагностику та передпродажний сервіс на офіційному СТО - юридична перевірка, продаж за договором - комфорт покупки в офіційному салоні, чай, кава та посмішка адміністратора - кредит, лізинг - обмін, Trade-in Телефонуйте! Відкрито для Вас 7 днів на тиждень.
Продам Citroen C5 aircross 2022 року. Перший власник (була перереєстрація ТЗ в сім'ї), сервісна книжка,2 ключі,2 комплекта гумы. ТО проводилося кожні 10т.км і раніше. Недоліки по ЛКП на фото. З останніх робіт замінено в коло гальмівні колодки, гальмівна рідина, антифриз з промивкою.Повне ТО було проведено на 51тис.км .Всі чеки на руках. Продаж без поспіху, автоплощадкам і перекупам не турбувати,не гайте мій і свій час. Всі питання по телефону. Можливий обмін на BMW 330i 16-17р. з вашою доплатою .
Кузов у рідній фарбі! У 21 році підбиралась особисто під мене у Німеччині, пробіг її був на той момент 231т, пробіг рідний та можна при бажані перевірити, на зараз 295т при цьому двигун масла взагалі не споживає, заміни у мене кожні 6-7т, кпп 2 рази теж міняв масло відразу та на великому т.о. яке було на 249т, антіфріз та гур теж свіжі, є борт журнал усьго що робилось усе детально покажу та передам новому власнику. Ось коротенько за мій пробіг: 21 рік 231т (усі жидкості, встанотвка ГБО,фаркоп, тонування, заміна усієї ситеми кондиціонування, ходова усе що треба) разом склало 1800$ 23 рік 249т (счепленя,грм,помпа,ревізія генератора та стартера бо знімали підрамник усі сальники, приводний ремень,подушка,натяжник, жідкості, світло фарик в плівку + дхо короче кажучі усе що просто визивало якісь питання усе міняв) разом тоді склало 7760 грн. є чекі за потреби 24 рік 275т (видалення каталізатора, заміна газового редуктора,) десь 300$ 25 рік 287т (усі колодки, передні супорта резвізія с заміною поршнів, 2 клапанні кришки, заправив кондиціонер, та т.о кондиционера+ масла фільтра) десь 500$ 26 рік (заміна заднього глушника, свічки та котушка запалення) 250$ Що не терміново але у планах зробити: Заміна середньої частини глушника він вже так собі, підтікає передній сальник коленвала (хоча його при заміні грм міняли), але ось так та масло вже бажано поміняти Різні дрібниці типу сходження та іншого усе є у борт журналі Продаю по причини потреби не великого авто для міста, Росхід газа траса 10 місто 12-13л 2 🔑 , на останньому фото замір температури виходу с дифлектора на ходу при включеному кондиціонеру Продаж буде перший Усім Добра
