- 107 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Дизель, 2 л.
- Автомат
2.0 дизель з чистим айсіновським автоматом. Двигун з комерційного транспорту із запасом потужності на мільйони кілометрів Без підкрасів. Чиста доглянута Обмін на будинок або авто
2.0 дизель з чистим айсіновським автоматом. Двигун з комерційного транспорту із запасом потужності на мільйони кілометрів Без підкрасів. Чиста доглянута Обмін на будинок або авто
По двигуну та КПП – без зауважень, працюють добре. Гідропідвіска справна, не падає, працює коректно. Кондиціонер та клімат-контроль працюють. Деталі по телефону
Продам надійне авто. стан нормальний доглянутий. Двигун 1.6 дуже надійний агрегат. автомобіль повністю находу, та не потребує вкладень. Кузов оцинкований. в нормальному стані. є мілкі сліди використання
Автомобіль в чудовому стані, фактично новий — пробіг лише 4500 км! Купувався в офіційному автосалоні в Україні! Не битий, не фарбрваний! Все нове та працює як годинник! Продаємо новий автомобіль, але дешевше, ніж в автосалоні. Чому продаємо? Бо купували, як додатковий автомобіль в сім'ю, а виявилося, що потреби не має і авто стоїть займає місце в гаражі Ціна 12700$ Комплектація: • Потужний та економний двигун • Кондиціонер • Мультимедіа • Bluetooth / USB • Круїз-контроль • Електросклопідйомники • Центральний замок • ABS, ESP • Подушки безпеки • фірмові килимки Витрата палива 7-8 л на 100 км килимками та захисними чохлами на сидіння. Віддаємо авто з зимовою резиною!
Продам автомобиль на ходу. В 2022 году была выполнена замена балки. Все фильтра заменены, выполнена полная замена масла. Автомобиль очень комфортный и удобный, как для работы так и для семьи.
Продам (або обміняю на вантажний Renault Kangoo) надійне економне авто. Все працює. Сів та поїхав. По комплектація є: круїз-контроль кондиціонер бортовий комп'ютер гідропідсилювач денні ходові вогні Led-лампи головного світла передні сидіння спортивні підлокітник магнітола з USB/Mp3 два ключи Кондиціонер заправлений - охолоджує добре. По всім питанням дзвоніть/пишіть. Деколи можу бути не на зв'язку - пишіть на месенджери. Всім мирного неба.
Стан нового автомобіля, японська коробка, безключовий доступ, система старт/стоп, запуск з кнопки, климат контроль, чохли на сидіннях, тонування, камера заднего вида, електропривод зеркал, LED фары, додатковий комплект зимової гуми, дитяче крісло в подарунок, мультируль, круїз контроль, климат контроль, блютуз, мультимедіа.
Авто в гарному стані , купувалось майже 2 роки тому , за ці 2 роки авто проїхало лише 9500 км , масло мінялось 3000 км тому . Продається бо вона стоїть на ній ніхто не їздить . Є підігрів дзеркал та сидинь , утримання в полосі , камера заднього огляду , парктроніки , загалом стандартна комплектація . Є максимально маленький нюанс по передньому бамперу. По всім питанням дзвоніть , торг можливий
Продам своє авто , в гарному стані, в червні було зроблено ТО , все замінено, заміна гальмівних колодок і дисків, замінив чотири форсунки. Номер телефону ********** Олексій
Авто в ДТП не було.Всі ТО пройдені за регламентом. Авто вкрито захисною плівкою. На лобовому склі є терморегулятор(для швидкого розмірковування скла).Вся електроніка справа, всі функції працюють.
Тільки переоформлення . Замінено фільтра, ГРМ, масло 7 тисяч км назад. Обмін на авто на автоматичній коробці передач.
Авто купувалося новим в салоні Citroen де проходило сервіс та обслуговування.З моменту покупки експлуатація одним власником і водіем.Авто нефарбоване,всі вікна рідні,навіть лобове скло.Пробіг рідний,по технічному стану на відмінно,салон збережений та охайний,за весь час експлуатації все Т.О.виключно по регламенту (вся історія сервісів та обслуговування , коштів не шкодували в наявності всі чеки і оплати сервісів і замінених запчастин які теж збережено)фото підтвердження додаються, їзда здебільшого по трасі .АКБ новий ,ремінь ГРМ+помпа +охолоджуюча рідина нові,Т.О.масло ДВС виключно 5w30 всі фільтра 3тис.км тому,масло КПП і інше,наголошую авто обслуговувалось по регламенту згідно пробігу і терміну технічної експлуатації детальніше інформація по телефону.Логотіп це плівочка яка за легко знімається, встановлював для деяких потреб.Два ключи ,запасний новий не використовувався,всі книжки.Резіна практично нова, нещодавно встановлено коштовні лед лампи,світло супер,додатково було встановлено фаркоп (17 тис.грн.)яким ніразу не користувався ,таке устаткування стане при необхідності в нагоді.Взагалі до авто відносився дуже бережливо.Екологія на місці,авто в їзді та керуванні ідеально,розхід палива незначний, двигун масла не бере ні грама,ходова,трансмісія на відмінно.В такому стані і за таку ціну автівок обмаль,без перебільшення(не пригонка зі скрученим пробігом в яку потрібно вкидати купу коштів на обслуговування). Наступний власник реально буде задоволений.Телефонуйте торг буде.
Офіційне авто! Один власник з автосалону! Максимальна комплектація! Нічого не фарбовано і не бите, рідне скло. Обслуговування на офіційному сервісі! 2019 рік, коробка простий автомат AISIN, пробіг 60 тис км. Утримання у полосі, підігрів сидінь, великий монітор, клімат контроль, CarPlay, навігація, ходові огні, led світло, парктроніки, мульти кермо, датчики світла і дощу, бортовий комп’ютер, складання дзеркал. Всі питання за телефоном
сервіс тільки Пежо вілтон. пробіг оригінальний. в моєму володінні з 2015 року. стан дуже гарний. повністю доглянутий.
В продажу надійний бус з мотором 2.8, простий та не вибагливий автомобіль, масло фільтра замінені, кпп перебрана, грм замінено, ходова робилась 2тис км назад, пороги переварені,питання по телефону. Останні вісім років авто возило медикаменти по аптеках міста та області, більше 500кг вона не бачила. Можливий обмін в телефонному режимі, телефонуйте. Допомоги у продажу не потрібно.
