- 343 тис. км
- Ватутіне
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто варте уваги. В доброму стані. Зимня літня ризина. Електро скло підйомники. Електро дзеркала з підігрівом. Абс. Торг у капота.
Авто варте уваги. В доброму стані. Зимня літня ризина. Електро скло підйомники. Електро дзеркала з підігрівом. Абс. Торг у капота.
Обмін/Пригон Citroen C4 Picasso 2009 7міст Не фарбований Двигун 1.6 бензин, працює ідеально, все обслуговувалось вчасно, турбіна після реставрації, мастила не бере, не димить. Робот працює чудово, без зауважень. Ходова частина відпрацьовує кожну ямку без зайвих звуків. Автомобіль має дуже гарну комплектацію. Люьий вид переоформлення. Можливий обмін та пригон
Авто робочому стані замінено передні стійки нижні рычаги тормозні колодки всі три троси ручніка.
Автомобиль в хорошому стані комфортна удобна зручна в керуванні економний дизельок все працює
Стильний автомобіль який повністю обслужений, замінено масляний насос та проведено повне ТО двигуна з заміной цепа, натяжників, роликів натягу, корінних сальників, термостата, гідркомпесаторів нове щеплення, повний електропакет, клімат контроль (працюючий) , штатна мультимедія, мультикермо, нові диски від С3 та шині, є комплект титанів R17 з вузькопрофілними шинами та проставки до них ( за доплату) перереєстрація через Сервісний центр МВС або ДІЮ новий власник буде задоволений, торг біля авто. Додаткова інформація по лелефону.
Пропоную хоть і старенький але надійний автомобіль. 5 років на ньому відїздила жінка. Машинка підійде для будь кого, як для жінки так і для літнього чоловіка, а особливо для початківців) Коробка робот, моторчик 1,6л, шустренька та економічна. Газ на неї не стояв ніколи. Масла не бере ні капельки. Кондеціонера немає. Взимку пічка гріє добре. Все по простому. Але трішки треба їй зайнятись. Порогів немає геть зовсім, нема передньої решітки, деяких молдингів, спереді справа підстукує тяжка стабілізатора, на задніх стопах немає стекла (але відїздили 5 років і проблем немає. По регламенту тут відкидний верх (кабріолет) але до нас його переробили. А так взагалі можна їздити ще 100 років. Дзвоніть, ціна 2 тис дол. Пишіть, відповідаю швидко!!!
Сітроен С5 після ДТП не на ходу 1.6 HDI механіка з переоформленням.
Власне авто, в грудні 2025 зроблено велике ТО - замінено всі мастила (в коробці та приводі), замінено всі сайлентблоки, нова літня гума та АКБ.
Автомобіль з Данії.Я власник.Розмитнена.Зареєстрована в Умані. Стан нового.Робити нічого не треба.Торг
доброго здоров"я.Продаю власну автівку по причині пов"язана зсімейними обставинами .Машина дуже добре їздить ,кузов не гнилий в гарному стані.По двигуну ніяких нарікань ,маса та фільтра вчасно мінялися.Двигун гарно працює масла не бере.Потребує прошивки блока управління коробкою передач.Гума майже нова .Салон охайний.Телефонуйте бо не завжди маю змогу відповісти на питання в повідомленнях.Поважайте один одного.
Торг , газ/бензин
Продається авто в гарному стані, бензин, автомат. Ржавчини немає, комплект зими на легкосплавних дисках в подарунок.
Оглянути це та інші авто можна на нашому автомайданчику в місті Умань. Можливо доставка по території України. Працюємо щодня. Є кредит та лізинг.
ПРОДАМ СРОЧНО Продам автомобіль в хорошому доглянутому стані, Має потужний двигун один із найкращих! 6 ступенева коробка, авто обслужене є підтвердження з СТО з документами та комплексом робіт! Сів та поїхав заробляти кошти! Продається тому що купилось собі інше більше авто! Хороша комплектація клімат, круїз, блютуз та інше Комфортне сидіння водія не відчуваєш дорогу взагалі) спальне віділення! В далекі подорожі авто підходить Також біля авто можливий торг реальному покупцеві телефонуйте будемо домовлятися
Продам авто в доброму технічному стані, замінені форсунки, свічки накалу, турбіна та задня балка. По лакофарбовочному покриттю є нюанси. Тріщина на лобовому склі, авто в ДТП не було. Реальному покупцю торг біля капоту.
Авто куплене в 2020 році в салоні. Перший власник.Звертатися за номером **********
