- 201 тис. км
- Кременчук
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Робот
Продам своє авто, потребує ремонту. Більше інформації за телефоном.
Продам своє авто, потребує ремонту. Більше інформації за телефоном.
Код товара: 73667 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. У продажу Citro?n C1 2011 року в яскравому червоному кольорі з економічним 1.0-літровим мотором (газ/бензин)! Компактний, маневрений і дуже зручний міський автомобіль, що ідеально підходить для щоденних поїздок. Їде легко та бадьоро. За технікою повністю справний - без вкладень. Салон акуратний та доглянутий, зручна посадка, гарний огляд. Дуже економічний в експлуатації завдяки встановленій ГБО та низькій витраті палива. Автомобіль обслужений та повністю готовий до експлуатації. Відмінний варіант для тих, кому потрібен надійний, простий та доступний міський автомобіль. Телефонуйте та приїжджайте на огляд!
Зручний компактний автомобіль для міста, яким легко запаркується навіть початківець. Ідеальне як перше авто. Додатково встановлено автономну пічку для економії заряду батареї та задні парктроніки. В комплекті є два комплекти гуми(зима/літо). 2 ключі. Три режими рекуперації. Влітку проїжджає 80 км.
Авто кожного дня на ходу. Є незначні питаттня ЛФП. Кузов оцинкований. 15000 км. тому був заміннений картридж турбіни.2000км тому капремонт ГБЦ та заміна комплекту ГРМ. Замінений ремінь генератора,обгінна муфта та паразитні ролики. Замінені фільтри та технічні рідини (мастило та антифриз) Мотор мастила не бере. Зроблений розвал-сходження,задня балка без зауажень.За більш детальною інформацією пишіть та дзвоніть(вайбер,телеграм)
Шукаєте стильний та надійний автомобіль, що поєднує в собі комфорт та економічність? Тоді зверніть увагу на цей яскравий червоний Citroen DS3 2013 року випуску! Цей компактний хетчбек з 1.6-літровим дизельним двигуном та автоматичною коробкою передач.З пробігом всього 77 000 км та ретельним обслуговуванням протягом усього часу експлуатації одним власником, він перебуває у відмінному стані.
В гарному стані, авто вчасно обслуговується. Недавно зроблено ТО. Все працює справно. Будь які питання відповім по тел або смс.
По машині все справне і працює . 2 тисячі назад замінені стійки на KYB . До 80 000 тисяч обслуговувалася на офіційному сервісі ( сервісна книжка додається ). Ставилися тільки орігінальні завчастини .Додається комплект зимньої резини і оригінальні чохли на всі сидіння . Машина їздила мало і обслуговувалася вчасно. Має кілька не критичних царапин. Перша реєстрація авто 2013
Продам економне авто.Пригнане з Європи в 2022 році
Продається доглянутий автомобіль у відмінному стані! Автомобіль економний, ідеально підходить для міста Розхід пального 4-5л/100 км (залежить від стилю їзди) Останнє ТО проведено, зроблено все необхідне: - Замінено масло та всі фільтри - Нові ремені ГРМ, генератора та кондиціонера - Замінені подушки двигуна - Повністю перебрана та оновлена підвіска * Кондиціонер заправлений і працює ідеально *Авто на зимовій гумі з дисками + у комплекті літня гума з дисками * Авто не потребує жодних вкладень – сів і поїхав! За деталями телефонуйте.
Продається CITROEN C3,2012 р. в,Стан нового автомобіля,використовувався охайно в одних руках,повний комплект еко килимків,нова зимова гума,комплект літньої гуми на дисках. Продаж від власника торг біля авто. Перереєстрація обовʼязкова
Продаю автомобіль у доглянутому стані,їздила дівчина,без аварій.Чистий,охайний салон,регулярне ТО,вкладень не потребує.Ідеальний варіант для комфортного та безпечного водіння.
Все працю,нічого нестукає, нюанси по кузову видно на фото, переоформлення обов'язково.
Треба пеньок мотора та ремонт , є питання по кузову
Авто в доглянутому стані. Є незначні відлущювання лаку на капоті та даху. За детальною інформацією звертайтеся за номером (Telegram, Viber, What’s up) та .
Авто технічно справне, на ходу. Деталі по телефону. Можливий торг.
Отдам манюню в хорошие руки!Авто семейное,ездила девушка!Салон не прокуренный!!!Авто в отличном состоянии. Не смотря на пробег,едет бодро и ровно.Не большой расход топлива около 8л в смешанном режиме. ГБО на авто некогда не стояло и не стоит!Масло не ест,ходовая не гремит!
