- 340 тис. км
- Івано-Франківськ
- Дизель, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в робочому стані .Всі деталі по телефону.
Авто в робочому стані .Всі деталі по телефону.
Двигун не димить, масло не бере,замінені ремені ГРМ ,масла, фільтра,новий картридж турбіни,вебасто, новий акумулятор, ходова не гримить.
Продаю власне авто Citroen C4 VTS (Єврова-рестайлінг). Напевно, єдине авто в Україні у версії VTS (дизель). Перший власник. Дуже багато сил часу та коштів було вкладено в дане авто. Було замінене щеплення з демфером, замінені передні амортизатори, нова турбіна. Заміна масла кожні 8-10 тис.Машина була покрита керамікою та захист фар поліуретановою плівкою. (Всі документи по куплених запчастин є). Максимальна комплектація з парктроніками перед і зад + панорамна криша, датчик світла, диски 17 радіус, салон комбінований (шкіра+текстиль+алькантара) Пробіг авто менший ніж зазначений, документально можу це підвердити. Літо 17 диски, а також віддам зимовий комплект гуми 15 радіус з стальними дисками. З мінусів : є тріщина на лобовому склі, яка була відремонтована, а також потрібно пофарбувати ліве дзеркало. Обмін не цікавить
По авто проведене повне ТО. Замінені фільтри та мастила, свічки запалення, ремінь ГРМ, ремінь генератора. По ходовій обслужана. Більше інформації за телефоном. Можливий торг.
Комфорте сімейне 7-місне авто, з коробкою проблем не має, на 228000 було замінено ремінь ГРМ та зчеплення. Регулярне обслуговування.
Авто повністю обслужене на бойовому ходу мотор 1?9 завод ця з пів оберту не димить стоїть хороша резина детальніше по телефону.
Продамо свою машинку в хороші дбайливі ручки. З офіційного салону в Києві, доглянута, не бита, не крашена, в ДТП не була, за весь час свого життя - дві власниці, їздила тільки по місту. Зберігання гаражне. На повному ходу. Пробіг реальний. Споживання бензину 5,5 л/100 км. Сервісна книжка. Салон велюр в гарному стані. В салоні не курили, тварин не перевозили, картоплею не грузили) Телефонуйте.
Два комплекти резини на легкосплавних дисках.
Машинка чудова,дуже легка в управлінні, на трасі веде себе прекрасно,в користуванні у нас майже 3 роки,ні разу не підвела.доставлений газ!затемнена,друге авто в сім'ї, тому їздила в більшості по трасі,на далекі відстані! Все решта при огляді,дивіться, питайте)
Продаємо власне авто. Пригнано з Франції. Перший власник в Україні. Авто використовувалося жінкою в м. Тячів, їздила на роботу. Здійснено заміну масла в коробці. Реальних вкладень не було у авто. Є зимня резина (нарощена). Авто реально у достатньо хорошому стані. Хто шукає для себе не пожаліє.
Авто завезене з Німеччини .Дуже різве, економне. Середня витрата палива 4,5 л, Оптимальне для міста.
Продам авто Citroen Berlingo. Червоного кольору, об’єм двигуна 1.9 дизель, 1999 року випуску, пробіг 300 тис. км., розмитнений в Україні. В техпаспорті записано 2 місця (рахується як вантажний).Авто потребує ремонту, деталі по телефону. Стан видно нафото! Автомобіль продаю у зв’язку покупкою іншого авто для перевозки пасажирів! Оригінальний пробіг! Перший власник в Україні! Додатковий комплект коліс з дисками (літня резина на литих дисках, зимова резина на стальних дисках)! Вдобавок можу продати таке саме авто, але не розмитнене на запчастини. Розумний торг біля капоту.
Деталі по телефону
Авто в гарному стані. Кожен день на ходу. Дзвоніть питайте
Citroen Berlingo 1.6 HDI 2007 року випуску Продам хороше авто для бізнесу та сімейних поїздок (Перший власник) Дзвоніть за номером або пишіть на вайбер **********
Автомобіль в хорошому технічному стані. Ідеально підходить для використання по місту, зручне в паркуванні. Чистий, охайний салон. Доглянутий зовнішній вигляд (їздила донька). Мотор працює рівно, коробка перемикається чітко. При пересуванні нічого не гримить і не стукає. Фільтра та оливи ( в двигуні та коробці) замінені на 124тис.км. До авто додаються: - зимова гума (ще їздити та їздити) на сталевих дисках з ковпаками; - літній комплект ковриків; - проставки для збільшеня кліренсу (не встиг поставити).
Продам автомобіль. Повністю справний, на ходу. Їде жваво. Купляла для себе рік тому, як перший автомобіль. Проїхала небагато до 1000 км. Так як зламала ногу (більшість часу авто просто стояло). Зараз, в зв’язку зі здоров’ям хочу автомат. Машина на мені, по документам все ок. По автомобілю: по мотору, коробці питань нема, з електрикою все ок. Встановлено газ, але їм не користувалася, їздила на бензині. Було замінено: фільтра, генератор (бу, після стенду), ЕБУ (не реагувала на газ після зими, електрик сказав треба поміняти), лобове, було тріснуте. Встановлено новий акумулятор. Машина не гнила, пороги цілі. По ЛФП є нюанси, все показано на фото. Можливий торг.
В ідеальному тех. стані, + зимові шини. Економний міський автомобіль. Дружина пересувалася місто ~4,5 літри
