- 295 тис. км
- Гостомель
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Кузов у рідній фарбі! У 21 році підбиралась особисто під мене у Німеччині, пробіг її був на той момент 231т, пробіг рідний та можна при бажані перевірити, на зараз 295т при цьому двигун масла взагалі не споживає, заміни у мене кожні 6-7т, кпп 2 рази теж міняв масло відразу та на великому т.о. яке було на 249т, антіфріз та гур теж свіжі, є борт журнал усьго що робилось усе детально покажу та передам новому власнику. Ось коротенько за мій пробіг: 21 рік 231т (усі жидкості, встанотвка ГБО,фаркоп, тонування, заміна усієї ситеми кондиціонування, ходова усе що треба) разом склало 1800$ 23 рік 249т (счепленя,грм,помпа,ревізія генератора та стартера бо знімали підрамник усі сальники, приводний ремень,подушка,натяжник, жідкості, світло фарик в плівку + дхо короче кажучі усе що просто визивало якісь питання усе міняв) разом тоді склало 7760 грн. є чекі за потреби 24 рік 275т (видалення каталізатора, заміна газового редуктора,) десь 300$ 25 рік 287т (усі колодки, передні супорта резвізія с заміною поршнів, 2 клапанні кришки, заправив кондиціонер, та т.о кондиционера+ масла фільтра) десь 500$ 26 рік (заміна заднього глушника, свічки та котушка запалення) 250$ Що не терміново але у планах зробити: Заміна середньої частини глушника він вже так собі, підтікає передній сальник коленвала (хоча його при заміні грм міняли), але ось так та масло вже бажано поміняти Різні дрібниці типу сходження та іншого усе є у борт журналі Продаю по причини потреби не великого авто для міста, Росхід газа траса 10 місто 12-13л 2 🔑 , на останньому фото замір температури виходу с дифлектора на ходу при включеному кондиціонеру Продаж буде перший Усім Добра
