- 165 тис. км
- Чортків
- Бензин, 1.6 л.
- Автомат
**********
**********
Продається Citro?n C4 2011 року, бензин 1.6, автоматична коробка передач. Автомобіль у доглянутому технічному стані, всі регламентні роботи виконувались вчасно. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно. Кузов пофарбований у білий перламутр, вигляд охайний та сучасний. Салон чистий, акуратний, виконана додаткова шумо- та звукоізоляція для підвищеного комфорту. Встановлена мультимедіа на Android з навігацією та необхідним функціоналом. Легкосплавні диски у відмінному стані, стильні, свіжо пофарбовані — додають автомобілю сучасного вигляду. Підвіска комфортна, авто економне та зручне у щоденній експлуатації. Повністю готове до поїздок і не потребує додаткових вкладень.
На повному ходу, ціна за авто на металевих дисках комплектація з кондиціонером, Круїз контроль, передні скло підйомники Зроблене велике ТО, передня ходова зроблена вся, замінений підвісний підшипник, замінені подушки двигуна, замінені задні амортизатори, замінене масло з фільтрами З недоліків видно по кузову, поліз лак, треба варити пороги можу бути не на зв'язку, пишіть на вайбер також можливо переоформити через Дію
Авто у гарному стані, нещодавно пройшла повне ТО.
Авто в доброму технічному стані. легкий в керуванні в добрій комплектації.кузов оцинкований. якщо зацікавило дзвоніть
Продам власний автомобіль який у використанні майже 3,5роки. Автомобіль на повному ходу, всі рідини замінено, ходова частина справна, двигун працює без нарікань. Замінено ГРМ.Кузов автомобіля має легкі подряпини. Іржі та гнилі немає так як кузов автомобіля оцинкований. Цікавить тільки повне переоформлення. Торг максимум 100$ не більше. У разі виникнення питань, телефонуйте у зручний для Вас час.
Авто в доброму стані,стоїть в гаражі.Друга машина в сім?ї. Закінчилась страховка.
Авто наразі знаходиться в ЄС! Продажа за попередньою домовленістю! Надійна автівка , яка мене ніколи не підводила. Регулярне обслуговування, двигун (масло не їсть , не димить) , коробка (перемикає без ривків), трансмісія та ходова працює на відмінно. Дуже добра комплектація: панорама , мульті-кермо, пелюстки перемикання коробки передач, 2-зонний клімат-контроль, блютуз, парктроник. Автівка на новій гумі.
Продаю Citroen С4 2005 р.в. в хорощій комплектації. Перший власник в Україні. Деталі за телефоном.
Автомобіль пригнаний з Бельгії ( перший власник) Компактний,економний та стильний хетчбек у дуже хорошому стані.Пробіг орігінальний,кузов без корозії, салон доглянутий. Обслуговуваний в авторизованому сервісі Citroen (книга обслуговування автомобіля) Розмитнений автомобіль
Автомобіль у задовільному стані. Усі питання по телефону.
продам сітроен с4 2007 в хорошому стані, по авто все працює, кондиціонер працює ,новий АКБ.
Технічно справний автомобіль, з чистим салоном. Мотор, коробка, освітлення у справному стані, немає зауважень. Автомобіль містить потріскане панорамне скло (без протікань), підгнивші пороги, полущений лак на фарбі.
С4, 8-АКПП, Бензин, Передній привід, Кросс-хетч, YOU
Доглянутий сімейний автомобіль. Коробка автомат (не робот!). Їздив по місту. Можливий торг біля автомобіля.
Автомобіль у хорошому стані. Оригінальний пробіг: 74 510 км. Двигун та автоматична коробка передач працюють справно, без зауважень. Обслуговування проводилось регулярно . У квітні 2025 року було незначне пошкодження заднього бампера. Бампер замінено на новий оригінальний. Авто чисте, доглянуте, повністю готове до експлуатації. Два комплекти шин: зимові та літні Michelin. Обидва комплекти у відмінному стані, майже нові. Можлива перевірка на будь-якому СТО. Розумний торг можливий. Посередників прошу не турбувати.
Продам власне авто в ідеальному стані, дуже динамічне. 2й власник. Авто офіційне, перша реєстрація- серпень 2016 року. Оригінальний пробіг- 104000 км. Коробка автомат Aisin ( нещодавно була заміна масла) 2х зонний клімат контроль, підігрів сидінь, дзеркал, лобового та заднього скла. Круїз-контроль. Авто не потребує додаткових вкладень, Свіжо зроблене ТО, заміна масла, всих фільтрів, нові стійки амортизаторів. 2 комплекти резини.
Продам власний автомобіль, другий власник, купувався з-під діда для дівчини, як перше авто. За час користування ним, було вкладено багато коштів, тож машина на повному ходу. Є моменти по лакофарбовому покриттю, які розкажу по телефону. Загалом машина - «Сів і поїхав» Гарний варіант для першої машини як для дівчини, так і для хлопця. Хороший розхід по місту.
