- 210 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Прекрасний сімейний автомобіль. Рідні вікна, фарба. Стан наближений до ідеального. Машина на українській реєстрації, перший власник, є зимова гума. Автомобіль обслужений, наразі вкладень не потребує.
Прекрасний сімейний автомобіль. Рідні вікна, фарба. Стан наближений до ідеального. Машина на українській реєстрації, перший власник, є зимова гума. Автомобіль обслужений, наразі вкладень не потребує.
Продам своє авто. В мене з 2021р 10 тис. км назад замінено комплект зчеплення з маховиком і вижимним. 25тис. км ГРМ. Хороше сімейне авто. Продаю бо купив другу машину. Хороший торг біля авто.
Продам власний автомобіль. Перший власник в Україні.Авто на ходу кожен день.
чудовий автомобіль для сім'ї,в не поганому стані присутні сліди експлуатації,нова зимова гума в подарунок!
Авто відремонтоване ,можете заганяти на будь-яке сто.Є запис відремонтованих деталей.Зауважень по роботі немає.Салон після хімчистки) Причина продажу (авто подарували,душу не обманути )буду збирати на Мрію))
Продам своє авто.Перший власник,повна комплектація,коробка роботизована, авто комфортне, багато місця. Розхідники (масло, фільтр,грм) поміняні 2000 тому. Можливий торг.
продам автомобіль в доброму стані можливий обмін
Повністю обслужений автомобіль, замінена задня пневмо,обслужений мотор та коробка, чистий салон, є незначні сколи по кузову. Детальніше за телефоном
всі питання по телефону
за детальною інформацією за номером
Машинка доглянута , постійно на ходу. Обслуговується вчасно , помилок немає . По кузову пара незначних нюансів. Все працює . Гарні диски , хороша гума. Торг біля капота.
Авто в хорошому стані,варте уваги,один власник.
Надійне сімейне авто на 7 місць! Перший власник в Україні. Машина повністю обслужена: щойно замінено комплект ГРМ та все необхідне по регламенту. Стан — «сів і поїхав». Головні переваги: Економічність: витрата пального лише 5 л на трасі та 6.5 л у місті. Комплектація: хороша версія зі зручними опціями. Бонус: вже стоїть нова зимова гума. Продаж із розумним торгом біля капота. Дзвоніть, домовимось про огляд!
Авто в гарному технічному стані, обслужене, доглянуте. Не потребує жодних вкладень. Встановлений захист двигуна, є комплект зимової резини.
гарне сімейне економне авто кого цікавить дзвоніть
Гарний великий сімейний автомобіль
Авто не нове , є незначні нюанси по кузову а саме: мікроподряпинки десь жучок лізе і тому подібне Технічний стан - чудовий (мотор сухий , коробка працює чітко , ходова в хорошому стані) Пробіг відповідає дійсності Салон не подертий не просмаляний) Прохання перекупам і таким людям як «за 3 тис заберу» ідіть на інші оголошення))) Продаж не терміновий Можливий торг не великий біля авто
