- 308 тис. км
- Ковель
- Дизель, 2 л.
- Автомат
всі питання по телефону
всі питання по телефону
Продам власне авто, я є першим власником в Україні, привезано з Франції в 2021 році. Авто в гарному стані має двохзонний клімат контроль, датчики доща та світла, навігація з нашими картами. Замінено комплект ГРМ одна тис км назад. Машина знаходиться в технічно справному стані, обслуговується вчасно, сів і поїхав.Вкладень не потребує. Можливий торг! Надійний двигун 1.6 HDI 8 клапанний. ********** Микола
Продаю власний автомобіль, який був пригнаний на початку 2019р. Пробіг перевіряв. Авто в доброму стані. Не був в ДТП. Повністю обслужений: поміняно масло всі фільтри ГРМ в наборі з помпою, топливний фільтр. 7 місць.
Продаю гарну 7-ми місну машину в хорошому технічному стані, в рідній фарбі, екологія на місці, ціна актуальна до кінця січня, можемо доставити в будь яку точку України.
Авто в хорошому стані,варте уваги,один власник.
Продам citroen C4 Picasso. Дуже комфортний, вмісткий, потужний, сімейний, економічний кросовер за розумну ціну. Щойно пригнаний, вже на українському обліку. Сплачені всі податки. Переоформлення обійдеться всього в районі 1000грн. Автомобіль в чудовому косметичному і технічному стані. Купувався на аукціоні в ЄС. Рідний пробіг. Кузов без ДТП. В чудовому поєднанні чорного і білого кольорів. Гарна комплектація. Є багато зручних асистентів для комфортного керування автомобілем. Збережений салон, практично не має слідів використання. Якість матеріалів на високому рівні. На свій вік автомобіль виглядає відмінно. Все працює бездоганно. По КПП, ходовій, двигуну і т.п. питань нема. Авто обслуговувалось вчасно. Щойно пройдено ТО. замінено мастило в двигуні і всі фільтра. Усунуто всі недоліки. Два ключі. Реальному покупцю торг гарантовано. На всі додаткові питання відповім по телефону. Автомобіль дійсно вартий своєї ціни. Всім вдалих продажів і гарних покупок.
Пропоную авто у гарному стані. Авто купувати перед війною і їздили та обслуговувати в Німеччині. Комплект зимової гуми на оригінальних дисках.
Продам авто сітроен с4 пікассо в хорошому стані деталі по телефону **********
Авто в гарному стані, оригінальний пробіг. Повністю в рідній фарбі, рідні вікна в тому числі лобове. Авто вартує уваги. Більше інформації по телефону
Комфортний та просторий сімейний автомобіль. Дуже зручний для подорожей і щоденної їзди. Салон чистий та доглянутий, багато місця для пасажирів. Машина економна, м’яка в ходу та приємна в керуванні. Ідеально підходить для сім’ї або як практичний автомобіль на кожен день. Авто в хорошому стані, вкладень не потребує.
Автомат. Юридичні питання в порядку, без питань 7 місць Стан хороший. Екстер'єр продуманий з пластику (не гниє, ремонтопригодний) Гума зимова ще поїздить Мінялось ліве дзеркало бо його випадково зачепили і побили Останнє обслуговування в 2025, мінялась: Клапанна кришка Вакуумний насос Масло, фільтри - м., п., с. Ремінь генератора Машина 99% просто стояла і стоїть відпочиває на парковці, бо куплялась пару років тому як запасна на крайні випадки війни. Машина стоїть в центрі - стик вул.Саксаганського та вул Антоновича . Дзвоніть і приїжджайте на перегляд. Шахраям і мутним ділкам прохання не турбувати.
Продам власний автомобіль Перший власник в Україні замінено ремінь ГРМ,.масло. Сів і поїхав
Чудовий 7-ми місний автомобіль, інформація по телефоні
Продаємо власний автомобіль. В Україні перший власник. Все вчасно мінялося, кожних 10 тис. Заміна оливи і фільтрів, в сервісній книжці все вказано. В цьому році поміняно компресор кондиціонера з радіатором, нові гальмівні диски з колодками і замінено гальмівні рідину. Усі інші диталі по телефону.
ТЕРМІНОВО!!! Продаю свій Citroen C4 Picasso 2012 року. Якщо ви шукаєте комфортне, містке та економне авто для сім'ї — це саме той варіант. Двигун: 1.6 дизель — працює як годинник, дуже приємна витрата пального. КПП: Механіка (надійна та проста в обслуговуванні). Стан: Машина регулярно проходила ТО, все змінювалося вчасно. На даний момент вкладень за технічною частиною не потребує — сідаєш і їдеш. Салон у відмінному стані. У машині ніколи не курили, сторонніх запахів немає. Все чисте, охайне та збережене. Величезне панорамне лобове скло створює неймовірний простір усередині. Авто не бите, у ДТП участі не брало. Оскільки машина не з салону, є природні сліди експлуатації: дрібні вм'ятини та пара подряпин (видно на фото, за запитом можу скинути детальніше у Viber/Telegram). Нічого критичного. Телефонуйте, відповім на всі питання!
