- 200 тис. км
- Шумськ
- Дизель, 1.56 л.
- Ручна / Механіка
Сітроен берлінго 2007 рік 1.6 турбо дизель 1 власник в Україні Пасажир Будь яке переоформлення Ціна 2900$
Сітроен берлінго 2007 рік 1.6 турбо дизель 1 власник в Україні Пасажир Будь яке переоформлення Ціна 2900$
Замінений ремінь ГРМ з роліками, замінені масла фільтра, не бита, не фарбована з оригінальним пробігом, готова до перевірки на сто
Авто у відмінному стані все працює немає ніяких дефектів шість років в одних руках в Україні кузов відмінний механіка відмінна дет .за телефоном
Авто на ходу.В нормальному стані.
Дуже хороший автомобіль для сімейного плану, все доглянуто і все працює, використовувався як автомобіль вихідного дня, для роботи є інша машина, парктронік, круїз контроль, складні дзеркала при закриванні , клімат контроль, допомога при рушанні, упоавління медіа на рулі, блютуз, ABS, ESP, SRS, датчик дощу, автолампи , панорамний дах, не битий, максимальна комплектація, система аерації салону. Віддам в хороші руки.
Пробіг 167 тис. км.
Авто в оригіналі Брали в офіційного дилера в місті Хмельницький Довгий час обслуговувалась в офіційному сервісі Замінена коробка передач на офіційному сервісі Було 2 ДТП в першому випадку відірвало передній номерний знак в другому дві царапини на передньому бампері
Свіжопригнаний автомобіль
6-ти ступенева механічна коробка, максимальна комплектація! Економне, сімейне авто, гарний стан, два комплекти резини , я перша власниця в Україні, технічно: все працює, все своєчасно замінювалось!
авто в дуже доброму стані. все працює ідеально. вся екологія на місці. коврики зима літо. шини зима літо. оригінальний пробіг..детальна інформація по телефону.
Автомобіль в гарному стані, з нюансів тільки є протертості на порозі від дверей. Зроблено свіже ТО - замінено масло в двигуні та усі фільтра, замінено колодки передні та задні Решту деталей за телефоном!
авто в чистому охайному та збереженому стані техніка без зауважень кондиціонер працює ходова частина не гримить.... детальніше по телефоні.
Продам (або обміняю на вантажний Renault Kangoo) надійне економне авто. Все працює. Сів та поїхав. По комплектація є: круїз-контроль кондиціонер бортовий комп'ютер гідропідсилювач денні ходові вогні Led-лампи головного світла передні сидіння спортивні підлокітник магнітола з USB/Mp3 два ключи Кондиціонер заправлений - охолоджує добре. По всім питанням дзвоніть/пишіть. Деколи можу бути не на зв'язку - пишіть на месенджери. Всім мирного неба.
ПОВНІСТЮ В РІДНІЙ ФАРБІ НОВА ГУМА - 4шт Обмін на Vivaro/Traffic/Primastar Citroen Berlingo B9 XTR, 1.6HDI 92к.с Оригінальний пасажир, 5 місць, 5 дверей, ззаду ляда + окремо відкривається скло Парктронік Зйомні задні сидіння Новий АКБ Замінені масла і фільтра Повністю зроблена ходова частина
потребує ремонту двигуна
Продам авто на повному ходу.1.6 HDI турбодизель!Не димить,масло не бере.Мотор робився на 230000.Економне,кузов не іржавіє.Електропакет,живий акумулятор, жива гума.Заміна мастила та фільтрів кожні 10.000,грошей на авто не жаліли.Є техогляд,страховка.Торг присутній.
Власне авто, доглянуте, без нарікань.
Авто купувалося новим в салоні Citroen де проходило сервіс та обслуговування.З моменту покупки експлуатація одним власником і водіем.Авто нефарбоване,всі вікна рідні,навіть лобове скло.Пробіг рідний,по технічному стану на відмінно,салон збережений та охайний,за весь час експлуатації все Т.О.виключно по регламенту (вся історія сервісів та обслуговування , коштів не шкодували в наявності всі чеки і оплати сервісів і замінених запчастин які теж збережено)фото підтвердження додаються, їзда здебільшого по трасі .АКБ новий ,ремінь ГРМ+помпа +охолоджуюча рідина нові,Т.О.масло ДВС виключно 5w30 всі фільтра 3тис.км тому,масло КПП і інше,наголошую авто обслуговувалось по регламенту згідно пробігу і терміну технічної експлуатації детальніше інформація по телефону.Логотіп це плівочка яка за легко знімається, встановлював для деяких потреб.Два ключи ,запасний новий не використовувався,всі книжки.Резіна практично нова, нещодавно встановлено коштовні лед лампи,світло супер,додатково було встановлено фаркоп (17 тис.грн.)яким ніразу не користувався ,таке устаткування стане при необхідності в нагоді.Взагалі до авто відносився дуже бережливо.Екологія на місці,авто в їзді та керуванні ідеально,розхід палива незначний, двигун масла не бере ні грама,ходова,трансмісія на відмінно.В такому стані і за таку ціну автівок обмаль,без перебільшення(не пригонка зі скрученим пробігом в яку потрібно вкидати купу коштів на обслуговування). Наступний власник реально буде задоволений.Телефонуйте торг буде.
