- 242 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
дзвінки на цей номер
дзвінки на цей номер
Автомобіль в хорошому стані Двигун не димить масло не їсть Ходова зроблена Гума нова всесизонна Кузов без ДТП не фарбований Я власник по техпаспорту
Авто від власника. В 2021 році був пригнаний в Україну з Німечинни. В ДТП не був.
Авто весь час в одних руках, ідеально працює, ніколи не підводить. Всю історію обслуговування старався записувати, обслуговувалась завжди вчасно і якісно, деталі, масло, фільтра - завжди використовувалися найкращі і змінювалися кожні 10000 тис.. Пробіг реальний, готовий до любої перевірки. Місцями була фарбована, шпаклівка присутня - за десять років експлуатації важко ніде не притулити авто. На даний час лакофарбове покриття в гарному стані. Авто оброблене антикорозійкою якісно і всюди. Є косметичні проблеми салону - потертість, подряпини, але вигляд повністю нормальний. Мотор в хорошому стані, масла не бере, не підтікає. Сажовий фільтр на місці, діагностика показує 10 відсотків невідновлювального зносу. Є рейлінги, парктроник, круїз контроль, обмежувач швидкості, USB, AUX, все в рідній комплектації. Салон - оригінальний пасажир. Переднє крісло пасажира є одинарне, оригінальне з комплекта, і двійне. В техпаспорті 6 місць. Ніяких прихованих дефектів немає. На усі питання можу відповісти по телефону.
сервіс тільки Пежо вілтон. пробіг оригінальний. в моєму володінні з 2015 року. стан дуже гарний. повністю доглянутий.
Фаркоп, світлодіодні лампи, сабвуфер, нове зчеплення, новий задній супорт, новий радіатор і тд. Деталі за номером телефону.
Машина в хорошому стані і варта уваги Масла,фільтра і ремні ГРМ поміняні Ходова зроблена Салон чистий і охайний Все працює без нарікань Торг біля машини
Автомобіль у хорошому стані, доглянутий, обслуговувався вчасно. Мотор працює рівно, коробка не вибиває, ходова без стуків. Газ-бензин — економний варіант для міста й поїздок. Свіже ТО, новий акумулятор, замінені масла та фільтри. ГБО 4-го покоління, вписане в техпаспорт. Я власник за техпаспортом Авто повністю на мені Будь-яка перевірка на СТО ? Авто знаходиться в м.Луцьк.
Я перший власник в Україні. Автомобіль в гарному стані. Їздить постійно. Екологія працює відмінно, сажовий фільтр новий. Резина літня і зимова Goodyear 16R Масло тільки Total. Новий власник буде задоволений автівкою.
Продам Citroen Berlingo 2011 1.6 дизель автомат. Атомобіль в ідеальному стані. Пригнаний з Бельгії. Без пробігу по Україні. 166000км оригінального пробігу, що документально підтверджується. Не одна деталь не фарбована, включаючи бампери та інші пластмасові елементи. Найбагатша комплектація XTR (датчик світла, eko-режим, двухзонний клімат контроль і т.д…). Дуже економічний, зручний та комфортний авто. В ідеальному стані, вкладень не потребує. Телефонуйте
Ходова зроблена, вкладень ніяких не потребує, замінені задні стійки, нові, замінене диск, корзина, зчеплення, все нове, по кузову все гаразд, косметичні підкраси по лівій стороні (тернула машина), аварій не було, майже нова літня резина. Все інше по телефону
Автомобіль був придбаний у офіційного дилера в Україні, оригінальний пасажир, дуже зручний як для сімейного користування так і для господарських потреб. Економічний та надійний автомобіль.
Автомобіль економний та багатовмісткий. Знаходиться в Тернополі! Телефонуйте поки в наявності!!!!!
Автомобіль в гарному стані, нічого робити не потрібно, всі фільтри і масла поміняні. Перший власник в Україні. Колір коричневий. Середній росход палива 5л на 100км. Два комплекти резини. Всі питання по телефону
Двигун 1.6 дизель Електро скло підйомники Кондиціонер 3 місця
