- 480 тис. км
- Стрий
- Дизель, 1.87 л.
- Ручна / Механіка
Авто у хорошому стані.
Авто у хорошому стані.
Авто у гарному стані, сів і поїхав. З документами порядок,лише повне переоформлення.Детальніше.
Продам CITROEN Berlingo 1.9d груз-пас 2000р .Дуже надійна машина, технічно справна.Груз-Пассажир, хороше сімейне авто, з великим багажником, розхідні фільтра, масла мінялись вчасно, рівень масла від заміни до заміни без доливу.Машина в гарному стані. Сів і поїхав (рабоча лошадка). Двигун, коробка, ходова в гарному стані, Комфортне, сімейне авто. Машина в робочому стані, їздить кожен день. Всі додаткові питання, телефонуйте ! Всім гарних продаж.С докуметами порядок. Реальному покупцю торг.
Продам пасажирський мінівенчик з боковою дверкою Авто в хорошому стані але не заводиться Продається як є не на ходу торг є
Продам Сітроен берлінго 2003 року мотор 2.0 HDI мотор працює без нарікань по мотору питань нема треба буде подивитися по ходові є рижики незначні в загальному по машині все добре плюс торг дзвоніть **********
Авто находу це моя ракета не димить масло від заіни до заміни міняв що 8-9 тис турбіна зроблена, ходова не негримить.
Авто в одного власника з 2007 р. Кузов не фарбований. Серйозних ДТП не було.
Сів і поїхав, все по телефону.
Продаю Сітроен берлінго Поміняні масла фільтра Мотор і балка Машина на ходу, сів і поїхав Є незначні рижики на порозі одному Нище не гниле Деталі по телефону Машина знаходиться у смт Підкамінь Львівська область Всі документи в порядку я власник,
Автомобіль у хорошому стані, є історія обслуговування, працює добре не троїть, заводиться без проблем, два ключі, по кузову не гнилий дір немає іржі теж, Перед повномасштабною варили пороги! По кузову дуже живий екземпляр, по салону є питання по водійському сидінні є не велика діра на фото видно, на їзду ніяк не впливає. По мотору працює рівно. На холодну не димить! Масло начебто не їсть. ТНВД реставрувалося до повномаштабної за рік чи два не памʼятаю . По ходовій є питання по заднім амортизаторам скучать (на це є торг) а так кожен день на ходу заводиться їде питань немає. Свежое лобовое ( заменено из-за сколов )в нагрузку отдам новое лобовое . Кого цікавить питання по телефону! Бажано дзвонити після 17:00.а так авто на свої кошти .ціна-стан .
Хороший невибагливий автомобіль В комплекті літьня резина нова пів сезону від'їздив +3колеса на дисках набір інструментів вогнегасник аптечка свіжа стахівка є проблеми з холодним запуском в мороз але запускається на гарячу або в плюсову температуру з пів оберта . Терміновий продаж!!!
Гарна машина для робити просторий багажник Економна по паливу Завів поїхав Є газ але не вписаний через це скину буде трохи скину ціну
Авто зберігається в гаражі, не гниле, є невеликі моменти по кузову. Авто заводиться і їде. Якщо цікавить дзвоніть.
Двигун автомобіля 2.0 нdi, пасажир, до ДТП був в хорошому стані, запуск двигуна навіть взимку без проблем, задня балка після реставрації з хороших запчастин, салон в хорошому стані, будь який вид переоформлення, можливий продаж на запчастини. Реальному клієнту торг... Додаткова інформація по телефону.
продам робочу машину 2007 рік підігрів сидінь лед світ машина хороша
Доброго дня, продам берлінго 1.9д В технічно справному стані , пороги поварені, акб новий, фари відполіровані в бронеплівці , сидіння гарно трансформуються , переоформлення На дзвінки відповідаю рідко , передзвоню Або пишіть
