- 304 тис. км
- Ужгород
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Авто в доброму стані. Авто робилось для себе. 5 тис назад було замінено передні стійки, сайленблоки, шарові тощо. Замінено подушку двигуна, сайленблоки задньої балки. Почистили Егр, замінили всі прокладки і резинки впускного колектора. У цих машин є болячка, коли забивається дренаж під лобовим, вода перетікає до блоку запобіжників, там починає окислятися проводка і т.д. В цій машині ця проблема усунена, вся проводка та блоки були розібрані, прочищені, тепер не буде такої проблеми, там як в новій машині. По кузову є сліди експлатації: малі подряпини, невелика вм'ятина на зад лів крілі. Пороги замінено на нові. Лобове скло замінене рік назад. крім лобового всі стьокла рідні. По поводу музики є блок через який можна слухати музику по блютусу і з юсб. Гарний сімейний авто, багато шухлядок, задні сидіння складаються в рівний пол, можно комфортно ночувати. Клімат контроль, круіз контроль, холодильник, підігрів сидінь, допомога при стартуванні на підйом, електро ручнік, 3 ряд сидінь, фаркоп, металічний захист двигуна та багато іншого для комфортних подорожей. є три ключі запалювання, домкрат, балонник, докатка. Є сервісна книжка і квитанції с записами про проведені ремонти. Пробіг для цього двигуна невеликий, кажуть що вони міліонніки. Масло міняли вчасно, кожні 5-10 тис км. В Україні один власник. в 2025 році дружина перереєструвала авто на мене у зв'язку з розлученням.
