- 222 тис. км
- Хуст
- Дизель, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Продам крайслер пт крузер ,авто для любителів ,але вартує уваги .на рахунок питань про запчастини ,це не проблема ,і по ціні як на звичне авто . Гнилі ,ржавчини по авто немає. Мотор ,коробка без нарікань . Ходова також в нормальному стані . Гарне сімайне авто,з великим функціоналом багажного відділення . Кого зацікавить-дзвоніть,будемо домовлятись . Страховка дійсна.переоформлення обов'язково . Детальніше за телефоном .(Фото ,відео пишіть на вайбер ) Всім мирного неба .
Продам автомобіль у робочому стані. Машина на повному ходу, впевнено їздить щодня. Двигун після капітального ремонту, працює рівно, без сторонніх шумів. Коробка передач справна, перемикається чітко, без зауважень. Всі масла та фільтри замінені, авто не потребує вкладень по мотору. Є косметичні нюанси по лакофарбовому покриттю. Також потрібна увага до задньої ходової частини. Автомобіль вартий уваги, хороший варіант за свої гроші. Можливий торг біля авто.
Продам чудове авто в доглянутому, робочому стані . Пробіг 180 т Рік 2008 Двигун 2.4 Топливо- газ/бензин. Салон-шкіра. Без ДТП. Заміна мастила і розхідних запчастин проводилася вчасно . Знизу виважений захист двигуна. Подивитися можна с. Софіівська Борщагівка
продам срочно 6.500 $.без торгу.на обмін 7.300. або обміняю своє авто на електро з моєю доплатою від 40 кВт. володію ним два роки.пробіг був 124 т.км а азаз 170т. авто важить 1.5.тон. мяке ям не чуствує. по ходавій багато чого мінялося всі запчастини на неї є і ціни адекватні.є в запасі два комплекта шин літо та зима.є в запасі нові задні колодки.авто для душі що привертає велику увагу.робилося для себе тому кошти не жалів вклав багато любові в неї і душі. продавати не збирався але в мене обидві на газу а керую двома сам.в тюнінг та в обробку вкинув около двох тисяч долларів.фото скинув як тільки купив і тоді коли зробив тюнінг. ще не весь поставив тюнінг можу його додати в руки самі поставите. що головне мотор йшов на європу 1.6-літра. на ципку масла не бере ні грама від заміни до заміни.поміняв новий термостат ще одну дам в запас.тормозуху залив бош. рік назад замінив антифриз.новий датчик розпредвалу та лямбдазонд.АКБ замінив рік назад. автобізнесменам та площадкам не турбувати. торг присутній. салон трансформер.газ 4- покоління ставив 20.000км. назад.висока посадка як у мінівена,високий кліренс.авто на газу балон 30-літрів, по місту вистачає на 300-км.
Автомобіль повністю обслужений, замінено масла фільтра. Нова зимня гума.
Доброго часу доби. Продаю даний автомобіль по причині купівлі іншого транспортного засобу. Автомобіль повністю обслужений по вищому розряду, все робив по технології бо їздив сам, і себе поважаю. перелік що було замінено на 261000тис км; перебрала вся передня підвіска, опорні подушки передніх амортизаторів разом з підшипниками, всі три подушки двагуна, щеплення разом з демфером, всі сальники на двигуні і коробці, рефлектор радіатора, датчики колінвала та розпедвала бо стояли китайські, помпа та грм також замінені, зроблений розвал. тобто автівка не потребує в даний час ніяких вкладень, навіть на шиномонтаж)))
Доглянута, справна автівка, чистий салон, вчасне обслуговування, безпроблемна, без уваги не залишитесь. Машина з душею.
