- 249 тис. км
- Одеса
- Дизель, 2.78 л.
- Автомат
автомобіль повністю технічно справний сів поїхав ! є багато нюансів покузуву
ГЛЯНВ- КУПИВ- ЗАВІВ- ПОЇХАЛИ.- до того ж - 60 літрів бензину в баку!!!!!!Автомобіль без проблем.Шикарне сімейне авто,для великої родини,або для перевезення будь чого.Була проведена заміна свічок запалення, провода високовольтні, катушка дросельної заслонки, колба бензонасосу в зборі,4 тормозні диски ,колодки,стійки стабілізатора, шарові опори,Була заміна мастила і фільтрів, заміна повітряного фільтру, масло в коробці передач.Саленблоки передніх ричагів. пове переоформлення!
Пропоную своє авто, всі подробиці по телефону. Допомоги з продажу не потребую.
Продам доглянуте авто. Все працює, по ходовій зауважень не має, мастила замінювались регулярно. Є комплект зимової резини. Є запасна кришка багажника. Можливий розумний торг
Комплектація LIMITED, максимальна комплектація, шкіра, телевізори, візуально і технічно відмінний стан все працює один власник
ТЕРМІНОВО ПРОДАЄТЬСЯ!!!! Доброго здоров'я. Chrysler Grand Voyager 2.8 турбований дизель, 2008 року. Є косяки з зовнішнім виглядом, на фото все видно. Авто сімейне, велике, комфортне. Поставив міжвиткові бафи, щоб трішки була жорсткою, бо реально за дуже м'яка по наших дорогах. Коробка була в ремонті (падала в аварію). Багато чого було замінено, поварена, замінені задні крила, бо була корозія, по колу диски і колодки тормозні, амортизатори всі, ГРМ і помпа. По електриці є питання по двері правій задній ( потрібно зняти і зачистити змастити замок) на роботу автоматичному відкриттю дверей не заважає. Сидіння всі крім передніх, складаються в підлогу, цим самим отримуєш 4500 л Гарних продажів )))))
Авто у хорошому стані, варте уваги.
Авто в хорошому стані. Великий сімейний автомобіль , для далеких комфортних поїздок. Замінено масло, всі фільтра, антифриз, комплект грм і помпа, передня подушка двигуна, прокладка гбц, повна реставрація гбц із заміною усіх комплектуючих, форсунки реставровані.
Продаю улюблену сімейну машину у зв'язку з виїздом сім'ї за кордон і потреби грошей на навчання. Хочу, щоб вона знайшла свого нового власника, який буде її також цінувати та використовувати для потреб. Чудова містка машина в хорошому стані. За машиною вівся постійний догляд, всі ТО робилися вчасно. Зроблено систему охолодження коробки, двигуна (заміна патрубків, радіаторів). Об'ємний ремонт двигуна, а саме прокладок, форсунок, заміна ременя ГРМ та роликів, помпи, паливний насос, насос common rail. Турбіна в хорошому стані. Заміна датчиків ABS, амортизаторів та стійок. Ремонт системи Wbasto. Із нюансів: Трохи іржі біля правої задньої арки (2-3 см), не працює автоматичний замок правої пасажирської двері. Пасажирські двері без електро. Кузов в чудовому стані як і все інше.
Продам гарний вмісткий 7-місний мінівен 2005року 2.5тді В дуже хорошому стані По кузову не гнилий і не мальований Клімат контроль працює Кондиціонер працює і заправлений Електро слідушки Дотяжки дверей Круїз контроль Підігрітиі вентиляція сидінь Партроніки передні і задні Їде дуже гарно і впевнено так як має бути З документами любий вид переоформлення Може бути доставка
Двигун 2.8 дизель, КПП автомат, гума 80% по колу, є зимова гума на литих дисках 4шт. Короба, двері, ляда у відмінному стані. Мотор працює нормально, фільтри, масла все замінено, гальмівні колодки нові. Телефонуйте все розповім, що вас цікавить. Можливий торг.
Продам Гранд Вояджера 2001року.
Дуже зручне і комфортне авто, особливо для подорожей. Останній рік випуску цієї моделі, максимальна комплектація, салон- трансформер, при необхідності сидіння ховаються в підлогу без демонтажу. Повний електропакет- передні сидіння, вікна передні та задні, задні двері, дзеркала зі складанням. 2-х зонний клімат, круіз-контроль, керування аудіо на кермі. Автономний заводський підігрівач, який швидко нагріває в холодну пору року. Авто доглянуте, має гарний стан для свого віку. Стеля відреставрована, бо на цих моделях є провисання від часу. Фари захищені бронеплівкою.
Машина повністю на ходу. Підвіска без нарікань . Пробіг після заміни ременів , роліків і масла ( з усіма фільтрами ) 4000км. Можна усе перевірити. Ближнє та дальнє світло LED Philips . Усі питання по телефону, без проблем відповім !
Машина в дуже гарному стані,я другій власник, перший-поляк купляв у салоні.Встановив car play.Другій комплект evo килимків, зимовий комплект гуми на 16 дисках. Обгрунтований торг біля машини,
Доброго дня !! Авто хозяйське дуже гарне! Питань по авто не має . Кто придбає буде задоволений Авто в Троицкое , беляевка **********
