- 200 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 2.4 л.
- Автомат
Продаю свій автомобіль! Всі деталі за телефоном.
Продаю свій автомобіль! Всі деталі за телефоном.
Авто брали в Канаді з незначним пошкодженням пластику переднього бампера. Власник дівчина. Максимальна комплектація. Авто обладнане дізтроніком. Автомобіль пройшов повне техобслуговування. Замінені теплообмінник, радіатор, компресор кондиціонера передні гальмівні диски, передні колодки, сайлентблок передніх важелів, замінено масло в коробці передач, поміняно масло, фільтра. Авто продається в зв?язку з покупкою нового авто.
Продам своє авто з обліку знімається без проблем. Пошкодження в штатах мінімальні вся безпека на місці нічого не стріляли, замінено бампер передній крило передне ліве і фари, дуже комфортне і велике авто плавне та економічне за рахунок 9-ти ступеневої АКПП та 184-х сильного двигуна безключевий доступ. Гарне авто , продаю просто хочеться щось інше, проблем немає . Задоволена їздою , не сильно великій розхід Газ - Бензин
Авто повністю обслуговане, стоїть дороге ГБО. За можливості пишіть у вайбер або телеграм не завжди на зв'язку або Пишіть свій номер телефону я перетелефоную
по телефону розкажу все що зацікавить дтп було зафіксоване по проблемі двигуна цікавить обмін на електрокар на обмін як завжди дорожче 8000
Всі питання за вказаним номером
Продаю своє авто. Обслуговування за регламентом. Встановлені нові передні гальмівні диски, гальмівні шланги. Ходова у відмінному стані. На питання відповім по телефону. Торг доречний. Допомоги з продажу не потребую.
Продам Chrysler 200c, максимальна комплектація Двигун 3.6 300 кінських сил Підігрів керма Заводська музика Алпайн Вентиляція та підігрів сидінь Панорама Адаптивний круїз-контроль Утримання в смузі Великі монітори Двозонний клімат-контроль Сліпі зони Пам'ять сидінь Денні ходові вогні Лід оптика Посилені гальма Витрата 12-13 літрів бензину Усі заводські несправності усунено. (Замінено термостат, рокери, розподільні вали)
Продам особистий автомобіль, після малого дтп, робив для себе, технічний стан близький к ідеалу на скільки це можливо. Фари ксенон . Останнім часом було вкладено біля 2000$ Гума перед нова, зад 1-2 роки. Продаж у звязку з непотрібність, тому ще купили нове авто. Є нюанси по кузову . Для більш естетичного вигляду можно покрасити бампери. Авто знаходиться у Трускавець Дзвоніть вайбер , ватсап , телеграм
Авто в ідеальному стані. Більше інформації по телефону.
Продам свой ухоженный автомобиль Chrysler 200. Надёжный и экономичный. АКПП 9-ти ступенчатая. Двигатель в идеале, масло не жрёт. Салон свежий. Катализатор вырезан, эбу перепрошит. Ошибок нет. Любые проверки на СТО без проблем. Росход топлива по городу 10-11 л, по трассе 6-7 л. Пригнан из США с царапиной по левой стороне. Фото есть. Качественно покрашено крыло и дверь. Вложений не требует. Аргументированный минимальный торг возле авто. 2 комплекта резины (зима, лето) - Continental.
Зв'язок через WhatsApp
Продам авто в хорошому стані. Приганяв в 22 р. для себе, а тепер настав час щось змінити. Атмосферний двигун 2.4 л. Розхід приблизно 10-12 л. Коробка надійний гідротрансформатор (zf) на 9 передач. Комплектація limited. Сів та поїхав. Обмін на електромобіль. Більш детальні питання по телефону, або на Viber, Telegram, Whatsapp.
Володію авто майже рік , по авто багато чого робилося , всі питання по телефону
Дуже комфортне авто, не втомлює у повсякденних та довготривалих поїздках, добра керованість та стабілізація на трассі (взимку або в дощову погоду). Розхід палива на бензині по місту 11-13л\100км, по трасі 5-8л\100км, на газу ці показники на декілька літрів більше. В авто працює все що потрібно, як в технічному плані, так і все що пов'язано з електричники комплектуючими. На кузові присутні незначні подряпини, можливе виправлення поліруванням за бажання. Я другий власник в Україні. Продаж в зв'язку зі зміною типу класу авто з повним приводом. Дзвінки можу приймати не раніше 18-ї години вечору, раніше можу тільки відповідати в особистих повідомленнях.
Автомобіль в гарному стані, 2 комплекти шин. Великий газовий балон. Не потребує додаткових вкладень.
Продам Chrysler 200C, у хорошому стані, автомат 9ступка, безключовий, камера заднього виду, авто світло, дистанційний запуск, два ключі та багато іншого, інші питання по телефону.
Продам свій автомобіль, яким володію з літа 2022 року. Останній рік виробництва у першому поколінні (JS). Дуже комфортне авто, підвіска м’яка і водночас ергономічна. Відмінна заводська шумоізоляція. Салон просторий, комфортний, збитий та не скріпить. Передні сидіння як домашні крісла, заднє - диван. Просторий багажник. По трасі на круїзі їхати одне задоволення, невеликі оберти двигуна та аеродинамічна тиша. Гідротрансформатор перемикає передачі непомітно як на варіаторі. Силова установка надійна та невибаглива. Рядна 4ка на 2.4 літри спільного виробництва Mitsubishi, Hyundai и Daimler/Chrysler, дуже тяговита та для маси автомобіля в 1500 кг жваво його розганяє. Автомобіль доглядався скрупульозно та з любов’ю. Присутні усі записи по ТО та ремонтам. ТО проводилось кожні 8 тис.км. Масло в автоматі мінялось за регламентом. Літом 2025го перебрана підвіска (важелі, стійкі стабілізаторів, сайлентблоки, амортизатори). Перебрані передні гальмівні супорти, вколо замінені гальмівні диски, колодки та гальмівна рідина. Замінений антифриз та рідина гідравлічного підсилювача керма. Замінені прокладки на боковій та клапанних кришках двигуна, а також на піддоні. Будь які течі відсутні. Мастила двигун не споживає. Каталізатор заводський, в гарному стані. Два свіжих комплекта резини (літо на красивих литих дисках, зима - на рідних). Так як доглядав за ним з душею, то хочеться щоб і новий її власник відносився не гірше за мене, тому продаж не спішний. Можливі будь які перевірки на СТО. Невеликий обґрунтований торг присутній. Для додаткової інформації дзвонити за номером телефону +**********. (Бажано whatsapp)
Продам гарний автомобиль в якому було проведено ТО і ремонт всьго що вимагало. Автомобіль не вимагає на даний час ніяких вкладень. Майже максимальна комплектація. Більше інформації по номеру телефона. В допомозі продажу прошу не телефонувати.
Авто в хорошому стані 2012 рік. Електрика справна. Хід у нормі. Лако яскравий у нормальному стані без іржі тощо. Антіхром,фари,стопи, броні плівка. Мотор від заміни до заміни (2.4). Ніяких сторонніх шумів немає. Стоїть хороша мультимедіа. Камера заднього виду. Шкіряний салон, підігрів сидінь. Електрична заслінка вихлопу. Дах справний. Весь час обслуговувався на хорошому СТО. Чеки додаються. Авто володію 5 років.
