- 230 тис. км
- Вознесенськ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані. Сів і поїхав ..
2011 рік випуску, придбана в салоні в травні 2012. Пробіг 39000 км. Один власник.
Авто в дуже гарному стані, по ходовці, двигуну і коробці питань немає, корпус має незначні сліди використання (сколи). Вкладень не потребує. Сів і поїхав. В багажнику є докатка. Встановлено: камера заднього та переднього виду. Якщо без торгу, то віддам зимову резину з металевими дисками. Літня резина Continental на титанах. Обслуговувалась завжди вчасно. Авто сімейне. Я 2 власник, машина 2 рази була переоформлена в кругу сім'ї. Дзвонити на WhatsApp.
Авто в хорошому стани. Зручні сидіння для 5 осіб. Салонні не палили сигарети. Має подушки безпеки, круїз-контрол, AUX кондиціонер, з клімат-контролем. Доглянутий інтер'єр з мінімальним зносом. Кузов доглянутий. У кількох місцях сколи фарби. В основному на капоті. Нещодавно замінені тормозние диски(2022), амортизатори (2023). 8 л на газу, 7 на бензині в середньому. Готовий до тест-драйву в будь-який час. На всі питання відповість мій чоловік по телефону.
авто досить довго було в одного власника,виїжджало досить рідко,2 тисячі тому була заміна масла у двигуні. Має деякі маленькі питання по кузову. Є комплект літньої гуми. Телефонуйте якщо потрібні подробиці
Продам власний автомобіль,був придбаний в Україні у офіційного дилера.Перший власник. Автомобіль в дуже хорошому стані,салон чистий та охайний,не прокурений,два ключі , дві пари резини, кожного дня їздить,в зимову пору року заводиться з пів оберту. Двигун,коробка працює добре без нарікань.Всі ТО проходили вчасно. Машина повністю готова до експлуатації, сів і поїхав. За додатковою інформацією звертайтесь у повідомлення або телефонуйте.
Єдиний власник, в минулому році зроблена ходовка, заміна грм, заміна всіх патрубків. реставрована рульова рейка. Є по кузову вм'ятини та потертості. В квітні встановлена нова літня гума. Є комплект зимової гуми. Установлена нова АКБ.
Авто яскравої дівчини
Продам каптиву в хорошому стані, машинка технічно справна, 7-ми місна гарна акустика стоїть музичний підсилювач та два сабвуфери, багато чого замінено а саме: всі 4 стійки, датчик лямбда зонт нові колодки, всі рідини фільтра масла, задній сальник моста новий акб. Машинка варта уваги)
Семимісний позашляховик. Повний привід. Авто варте уваги. Всі питання по телефону.
Авто в доглянутому стані, жоден елемент не фарбований окрім правого дзеркала.Зроблена антикорозійна обробка .Всі регламентні роботи проводились вчасно і якісними матеріалами.Продаж у зв?язку з придбанням електро автомобіля. Гаражне зберігання. Не втратьте свою можливість придбати доглянутий і надійний автомобіль з можливістю експлуатації без вкладень на даний момент .
Всі подробиці по телефонуталій
Машина в хорошому стані, телефонуйте все розповім
Хороший семимісний позашляховик, стан сів поїхав. Робити нічого не потрібно. Без підкрасів. Варте уваги
Чудовий сімейний мінівен. Загалом досить місткий автомобіль, ще не було проблем з тим що щось не залізло, якщо скласти сидіння то виходить досить великий об'єм для перевезення необхідного. Також є третій ряд сидінь. На дальні поїздки дуже комфортно їхати. Машина досить добре тримає дорогу і має непоганий запас потужності. Також досить хороший кліренс, на природу можна сміло їхати(але без катання по сильному бездоріжжю, все таки це не джип) Все обслуговувалось вчасно і експлуатувалося бережно. Десь 8 тис км тому був замінений ланцюг ГРМ. Також 4 тис км тому була заміна всіх розхідників і замінив акумулятор на новий гелевий. На пробізі 214тис були знову замінені всі масла/фільтра і також були дороблені більшість інших нюансів по машині. Найближчим часом машина потребує заміни щеплення і також обробки антикорозійної. Розхід по трасі 6 -7л, якщо їхати не більше 110 ( біля 8л якщо 120-160) По місту приблизно 11-12л в залежності від манери їзди. Заправляв тільки хорошим дизелем ( Socar). Машина була в ДТП у Польщі, але з пошкоджень була тільки царапина на водійських дверях. В комплекті також віддам літні шини і страхівку до лютого 26го року.
Авто в хорошому стані,повністю обслужений
Продам власне сімейне авто.автомобіль, модельного ряду 2012р. Передній привід.мотор коробка в порядку.по кузову невеликі сколи,подряпини.шпаклівка біля заднього лівого ліхтаря. невелика вм'ятина на ляді,внизу з ліва. Бензин Е85, спиртовий,або Е95.Великий, просторий,як салон так і багажник,задній диван складається і пересуватися до сидінь з переду.музика 5 і 1 pioneer.торг.я в ЗСУ,машина трохи стояла,дружина боїться габаритів. зв'язок зі мною бажано опісля 18:00.відповім на всі питання по авто.
Продаю своє авто, куплена з салону, мала одного власника. Власники перереєстрації були змінені тільки у сімії, водій був тільки один. Кузов цієї моделі подовжений, НЕ короткий з діаметром колес 15. Машина економічна, надійна, ідеальна для міста та траси. Автомобіль поєднує в собі комфорт седана та дешеве обслуговування. Нещадавно зроблено: заміна тормозної системи, свічки замінені, ближній світ LED замінений, в зимку поставлений новий акумулятор, поставлена нова літня резина, та нові штамповані диски, також стильні нові ковпаки. Торг доречний тільки при реальному покупці. Віддам в гарні руки. Прохання перекупів та автомайданчиків НЕ турбувати!
