- 350 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Ходова,двигун впорядку.Потребує косметичного ремонту
Ходова,двигун впорядку.Потребує косметичного ремонту
Машинка купувалась в салоні, один власник з 2012 року в одній сім?ї, пробіг оригінал. Два комплекта коліс, два ключа, два комплекта ковриків. Газу немає і ніколи не було, недавно було поміняно ГРМ, помпу, свічки. Кому цікаво пишіть дзвоніть все що цікавить розповім.
Не биток, не Америка, своє авто, обслужено - паливна форсунки, турбіна, повне то сажевий вирізаний і відшитий, радіатори кондиціонера, охолодження, інтеркулер, шкіф колінвала, амортизатори та опори передні, пружини задні, масло двигун, коробка, новий акумулятор, нові передні колодки ( задні також є нові але не встановлені) , кондиціонер заправлений ,автомобіль на 7 місць з нормальним кліренсом, дуже швидкий турбований двигун, два комплекти гуми. мінімальний торг. Причина продажу придбання нового автомобіля з салону. пропозиції за типом куплю за і на 1-2к менше не цікавлять
Авто пригнанене з Німеччини у 2017р. Один власник в Україні. Авто використовувалося для тихих сімейних поїздок. На території України у ДТП участі не приймало. Гаражне зберігання. Готові до обговорення будь яких деталей біля капоту.
Замінений ремінь роліки. Поміняв масло наїхав лиш 1000. Нова зимня резина.За деталями дзвоніть на вайбер
авто в мене майже 2 роки,сів,завів,поїхав.Газ стоїть,але не вписан,дуже економна,1.2 бензин з Германії.Акб куплено було нове,масло заміна кожні 7-8 тис.км.Треба ще прикласти руки до неї,але не мае часу,ліва дверка водія зробити направляючу замка та кондиціонер.Е ще титани і є ще резина літня,не та що на фото.Всі питання пр телефону,для реального покупця буде торг.
Продам своє авто, в хорошому стані обслуговувалась вчасно. За подробицями звертайтесь за номером телефону
Авто в гарному стані. 2 власник з салону. Не Америка. Двигун, коробка в гарному стані.Авто не фарбоване. Додаткові питання за телефоном. Торг присутній біля авто
Продам доглянуте сімейне авто у гарному стані, все працює та не потребує ремонту, міняти нічого не треба, сів і поїхав. В ДТП не був. Салон чистий, не за тертий. Поставили газове обладнання в 25 році, вписане в тех.паспорт. Автомат працює плавно без ринків, місяць тому міняли масло. Двигун працює рівно, масла не бере, та не димить. Переоформлення, документи всі у порядку. Звоніть, все розповім. Авто бізнесменів прохання не занімайте мій і свій час.
