- 141 тис. км
- Чорноморськ (Іллічівськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам Шевроле авео 2008 р. 1.6 газ/бензин. Мастило поміняне, багато що зроблено.
Продам Шевроле авео 2008 р. 1.6 газ/бензин. Мастило поміняне, багато що зроблено.
Продам автомобіль комплектація SX кондиціонер працює в хорошому стані без корозії та гнилі рижиків також немає , стоїть та вписаний газ Ходова в нормі .нові переупаковані фари та лінзи . Любий вид оформлення Торг присутній
Машина в хорошому стані. Двостороння сигналізація, камера заднього виду, магнітола з екраном, кондиціонер спрямований і працює. Масло змінювалося вчасно. Докатка. Машина на литих дисках і літній гумі.
На ходу. Один власник авто з салону. є нюанси по кузову (притертості, сколи, рижикі) в дтп не було. Додатково комплект зимових шин.
Автомобіль не на ходу. Проблема з блоком. потрібна заміна або ремонт.
Авто в чудовому стані. Всі питання по телефону!!!
хороша доглянута машина стан хороший,сів і поїхав
Прадаю автомобіль Chevrolet Niva Перший власник, купувалась в салоні. Ремонту не потребує. Обслуговування згідно графіку. Додатковий комплект гуми. Диски R16. Обвес по всьому периметру. З документами порядок(страховий поліс -- є). Фаркоп. Музика. Витрати пального (л/100км) -- змішаний 10л. Автомобіль використовувався тільки у власних потребах.
Продам свій автомобіль Chevrolet Epica 2008 2.0 газ/бензин, механічна коробка передач. Оригінальний пробіг 205 т.км Весь кузов у ??різній фарбі. Витрати газу 10-12 л в залежності від стилю їзди. Гарна комплектація. Машина не потребує вкладень. Телефонуйте або пишіть і ми завжди домовимося.
Продам добре авто Збите, стримане, гарно тримає дорогу, бодре і економічне. По розходу 11 л газу на 100 км і це по місту, масла не бере. Багато можна розповідати але … Авто тривало в одній сім’ї. Машина обслуговувалась вчасно. По ЛКП є сліди експлуатації, але загалом без підкрасів та іржі Продаж неспішний. Краще дзвоніть, бо не планую щодня перевіряти оголошення на сайті .
Чудовий економічний автомобіль, що не іржавіє корейського виробництва.
Один власник. Довгий час простояла в гаражі. Пробіг 27500км . Стан нового автомобіля!
Продам Епіку 2.0 мех.ГБО 4 покоління.На повном ходу.масло не бере,не димить не троїть.Рівно робе шо на бензину шо на газу,мотор сухий,ходова в нормі.Гарний салон,розходніки мінялися всі,новий акумулятор,гаражне зберігання.
Продам власний автомобіль. Є сліди експлуатації ( сколи, подряпини і т .д ) Відповідно - торг біля авто. Європейська збірка , двигун 1,4 л , бензин. + Кондиціонер + Передні два ел. склопідйомники + Задні протитуманки + Подушки безпеки ( передні дві) + ABS + Хороша штатна магнітола ( CD, AUX) +Надійна, непримхлива . +++Дешева в ремонті . Наїздив на ній трохи більше 50 тис км. Стан - завів та поїхав Кондиціонер заправлений літом минулого року. Два ключі. Машинка підійде на кожен день , так як, економна в усьому.
Авто на ходу, кап ремонт двина, заміна зчеплення, 2 роліка, 2 сальніка розпредвала 1 сальник колінвала, помпа, ремні грм та генератора, масло, фільтра, масляний та воздушний, заміна свічів та високовольтних проводів, пильніки на гранатах , отбойнік на амортизатору правому передньому, газ 4 покол , резина хороша всесезонна. **********.
