- 124 тис. км
- Первомайськ
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Двигун після капітального ремонту. За машиною слідкували та вчасно проводили всі маніпуляції.
Автомобіль у хорошому стані. Все працює, проблем немає.Пробіг вірний , Всі деталі телефонуйте на Вайбер
Машина в гарному стані! Вкладень не потребує! Стоїть ГАЗ евро-4 Також можливий ОБМІН на Ваше Авто Бажано на універсал або хечбек. з вашою доплатою. потрібне якесь недороге авто для дому. або можливий обмін на Кросовер з моею доплатою Якщо кросовер то бажано рік випуску від 2014. переважно розглядаю Америку. Звоніть...
Авто в технічно гарному стані, всі розхідники замінено, ходова частина тільки перебрана, замінено масло та фільтри. За більш детальною інформацією телефонуйте Денис
Продаю авто в робочому стані,сів та поїхав. Газ/бензин Коробка передач механіка Мотор 1.6
Продам власний автомобіль Шевроле Нубира, в гарному стані, ГБО4, шкіряний салон, всі питання за телефоном
Сів поїхав на дальність
продам лачети1.6 2008 рік робити не потрібно не чево всі розхідники поміняні ремінь ГРМ замінений пічка нова кондер заправлений сів і котайся
Продаю свою Шевроле на кробкі автомат ідеально для дівчини ,ну і хлопцю також підійде ) у звязку з виїздом за кордон ,в мене була три роки. доглянута Chevrolet Aveo 1,5i 4 AKПП -кондиционер -подогрев сиденья -подогрев зеркал -элекрорегулировка зеркал -электростеклоподьмники -усилитель руля -центральный замок -тонировка стекл -парктртоник ,камеа заднего вида -мультимидейная система 7 Bluetooth -газовое оборудование -бензин/газ -расход топлива 7,6л/100 км пробег 142 тис цена 5900 $ Подробиці за тел *******************04 Вайбер ,телеграм, ватсап
!!КУЗОВ КУПЕ!! Авто на повному ходу, має рідний пробіг, гарну комплектацію з кондиціонером. має незначні пошкодження ззаду на крилі (видно на фото), довго стояла в гаражі. технічно майже новий автомобіль. переоформлення, торг біля капоту
Продам Chevrolet Niva технически в хорошем состоянии, мосты раздатка работают идеально, никакой вибрации в автомобиле нет,недавно был произведен ремонт ходовой, заменена вся тормозная и рулевая системы. По кузову есть несколько незначительных рыжиков видно на фото, сквозной коррозии ( гнили ) Нет. Имеется камера переднего и заднего вида, титановые диски, фаркоп, кенгурятник, автомагнитола, кондиционер, подогрев зеркал, стекол и сидений! Все вопросы по номеру желательно на Вацап, телеграмм.
Щодо технічної частини авто в повному порядку, все змінювалося вчасно. Задня ляда змінювалася – тому не в колір. (Було розбило заднє скло, а купити саму ляду дешевше) Без аварій, наскільки дозволяє судити історія. З усіх питань дзвонити чи писати на телеграм/ВотсАп, бо мама живе за містом (15км), де зв'язку немає, а інтернет є.
Продам автомобиль, в хорошем состоянии, не гнилая, передние електростёклоподьемники, електро регулировка зеркал, кондиционер, центральный замок, двухстороняя сигнализация, парктроник, гидроусилитель руля, противотуманые фары, магнитола.С ходовой всё в порядке, двигатель масло не берет.
Потрібно робити мотор По ходовій - замінив ступіци з новими підшипниками, тормозні колодки з переду і заду, втулки стабілізатора з обох сторін, шарові спереду і ззаду, мотор з коробкою з новеньким маслом та фільтрами і чудовою резиною і також прекрасна музика. Їздив я, ремонтував я, все в цій машинці робив для себе. Торг біля капоту
Авто на увереном ходу. Салон не затяганый. Не гнилая. Есть ньюансы по лакокраске.
мотор робить чотко нарікань не має, поміняв масла, фільтра, заменив амортизатори, замінив гальмівні колодки, поставил GPS трекер, є два ключа. поставил авто запуск , Масло мотор не бере , робить кондиціонер. Можливий обмін з мой доплатою, тел
Продам власне авто, користувався 5 років.Авто в справному стані.Сів і поїхав. Авто не гниле без ознак корозії. Є декілька подряпин.
Ціну знижено! Автомобіль був пригнаний з Німеччини у липні 2020 року, із того часу я єдиний його власник і користувач. Транспортний засіб обслуговував регулярно згідно регламенту. По ходовій і мотору жодних зауважень, автомобіль працює справно. В машині встановлено заводське ГБО 4го покоління, середній розхід по місту 11-12 літрів газу. Автомобіль в дтп не був, жодного підкрасу немає. Більш детально можу розказати по телефону.
