- 210 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Продам Lacetti в гарному,збереженому стані. Машина офіційна,купувалася новою в Україні. Я 3 власник.Стан сів та поїхав. По двигуну та коробці жодних питань немає. За час володіння жодного разу не підвела,на обслуговування грошей не жалкував. Є записи про всі виконані роботи. Є косметичні підкраси від попереднього власника. Тонована по колу гарною плівкою. Стоїть гарна музика. Завжди в такому стані, як на фото! Можу надати додаткові фото та відео огляд! Можливий торг! Телефонуйте,відповім на всі запитання!
Авто в доволі хорошому стані ,коробка-автомат переключяе плавно без ривків ,росхідники поміняні включно з антифризом,ходова робилась вчясно по потребі ,салон чистий непрокурений гума зимня хороша,їздила дружина, е деякі нюанси по зовнішньому вигляду. Кому цікаво дзвоніть.Без торгу.Можливий обмін на рівноцінну механіка.
Автомобіль, незважаючи на свій вік, у гарному технічному та візуальному стані ( на фото є недоліки) Додатково встановлено: -камера заднього виду - та можливість підключення саббуфера. Зимовий комплект гуми на штампованих дисках віддам з авто. Повне переоформлення! За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону. Телефонуйте на WhatsApp.
Авто в нормальному робочому стані, газ бензин,на 1100грн виїжджає 350-400кілометрів. У листопаді замінено ремінь грм,ролики,помпа,масло і всі фільтри! Авто надійне не підводило,не гнила! не бита!!! Цікавить обмін з не великою моєю доплатою.Другий власник.
Chevrolet Aveo Hatchback T255 1.5 gaz/benz Газ/бензин, що важливо в наш час, по економії, та на випадок відсутності того чи іншого палива, завжди буде запасний варіант. По кузову нічого критичного немає, можливі мікро сколи, царапини, не значні потертості Мотор працює добре Масло мінялось вчасно Газ 4 покоління Працює добре,як на газу,так і на бензині. Електрика вся справна, сигналізація, кондиціонер, електродзеркала, підігрів дзеркал, електросклопійомники. Кермо регулюється по висоті. Стоять 14 зимові на штампах. Новий АКБ Вихлопна система поміняна повністю нові, (від переду до заду) Задні вікна відкриваються. Стан сів і поїхав. Пробіг рідний 195 000 Магнітола 2дін з камерою заднього виду. Корейська збірка. МОЖЛИВИЙ ОБМІН +- В ЦІЙ САМІЙ ЦІНОВІЙ КАТЕГОРІЇ.
Продам своє авто. В доброму стані. Не вимагає вкладень.Передане скло підйомники, електрозеркала, підігрів зеркало, кондиціонер, блокування КПП, газ (4) вписаний в та, двостороння сигналізація, камера заднього виду, в ДТП не була, в рідній фарбі, на все питання відповім по тел.. або обмін на туксон, рав4,гранд вітара, кашкай не старше 2008р. з моєю доплатою . Цена 4300. Торг
Продам авто в гарному стані. Кузов в ідеалі. Пробіг реальний, авто придбане у знайомих. Гума зима/літо, газ IV покоління, новий редуктор, новий акумулятор. Все працює, на даний час без вкладень. Все інше за телефоном. Невеликий торг біля авто.
+**********18 можна звернутися за номером телефону Александр
В хорошому стані. На обмен дороже.
Авто. В гарному стані. Мотор , коробка , ходовка без нарікань , кузов добрий нюанси має на то і ціна , переоформлення
**********. 4000тис торг всі деталі за телефоном
Продам власний автомобіль, обслуговувалась вчасно не економила, видні сліди експлуатації на фото реальному покупцю торг біля капоту, дзвоніть розкажу більше)) всім вдалих покупок.
Продам сімейне авто, в гарній комплектації, на 190 тис км була гільзовка двигуна чугуном (фото є в галереї), гаражне зберігання авто; Запаска з автосалону рідна; Сервісна книжка в наявності; Кондиціонер справний; Все світло лед; Камера заднього вигляду; Торг присутній у капота; Все детальніше за номером телефону:;
Продаж авто у звязку із фінансовими потребами і погіршенням зору. Через поганий зір в процесі водіння трохи страждав кузов машини. У моєму користуванні 3 роки. Після попереднього власника наїздив 30 тисяч. Старався вчасно робити техогляд, оскільки їздив по місту щодня. Поставив газову установку 3 роки тому, раніше газу не було. Розхід газу 12 по місту, 9 по трасі. Вчасно робив ТО, багато зроблено по ходові: заміни всіх амортизаторів, зчеплення, підрамника, масла в коробці, датчиків ABS, шліфувалась головка ГБЦ, вчасно мінялось масло, періодично антифриз. При огляді розкажу, що, коли і де робив детально. На жаль, потрапив у ДТП, робив заміну переднього бампера, погано помалювали, лущиться фарба. Також при бажанні можна замінити переднє крило, трішки вгнуте. Є протертості на дверках, на швидкість не впливає)) Комплект літньої резини Cormoran (2020 року) на титанах, зимової Kumho (2017 року) входить в ціну. 1,6 LT (шанхайка) максимальна комплектація: кондиціонер, протитуманки, підігрів зеркал, електросклопідйомники, ліфт водійського сидіння, все працює, помилок не видає, можна перевіряти через Chevrolet Explorer. Двостороння сигналізація Sheriff. Захист двигуна.
Продам Chevrolet Lacetti 2008 року випуску. Я третій власник автомобіля. Пробіг 197 тис. км. Автоматична коробка передач. Двигун працює на бензині та газі, газове обладнання офіційно вписане в техпаспорт. Встановлені оригінальні GM гарні диски r15. У комплекті два комплекти гуми (літня та зимова), а також два комплекти килимків EVA та гумові. Автомобіль оснащений клімат-контролем. Кондиціонер та пічка працюють справно, система працює без зауважень. Є штатна сигналізація та два комплекти ключів. Автомобіль обслуговувався вчасно, технічний стан відповідає віку та пробігу. Салон доглянутий.
дорогий газ четвертого покоління, вписаний. Авто дуже економічне, в рідній фарбі, участі в дтп не брала, два ключа, сингалізація. Хороша комплектація, електро скопіднімачі, електро регулювання фар, кондиціонер. Стан охайний. Запаска, домкрат, ключ дл коліс, аптечка є. З документами порядок. Дзвінки окрім СУБОТИ!!
Продам Авео 2008 року випуску з 1.6 двигуном. Працює мотор добре, зауважень ніяких немає, також є газ 4 покоління, вписаний в техпаспорт, також без нарікань. Автоматична коробка передач, переключає дуже добре, не пинає, не затягує. Встановлені пневмоподушки в пружини. По комплектації 2 електросклопідіймача, кондиціонер, гідропідсилювач. Всі вікна рідні, закриваються самі при закритті автомобіля, нічого не шпаклювалось. Авто на титанових дисках. Також комплект зимової гуми на дисках. Знаходжусь у Вінниці.
