- 214 тис. км
- Львів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
Автомобіль на повному ходу
Автомобіль на повному ходу
Великий,комфортний, динамічний та економний автомобіль. Автомобіль в гарному стані. Оригінальний пробіг. 2007 рік виробництва, перша реєстрація в 2011 Обслуговувалась вчасно, навіть раніше. Вкладень не потребує. Клімат контроль, круїз контроль, датчик світла, комбінована шкіра, мульти руль. Газове обладнання ( розхід газу в середньому 10л) Встановлене дороге та якісне світло. Камера заднього виду. Автомобілем володію 8 років. Я другий власник. Авто вартує уваги, не пожалкуєте. Автомобіль дійсно комфортний та безпечний. Дзвоніть, домовимось.
Продам авто в гарному стані для своїх років! Газ євро 4 вписаний,працює як на газу так і на бензині. Ходова в нормі,мотор працює добре. Повне переоформлення
Продам своє авто, стан як для своїх років хороший, дно ціле, проблемні місця (пороги, та заднє ліве крило) видно на фото автомобіль кожен день на ходу, було дуже багато чого зроблено, по ходовій частині гарна, по мотору також, стоїть газ 4 покоління по питанням телефонуйте, відповім якщо знаходжуся поза зоною досяжності пишіть на вайбер прохання перекупам не турбувати торг лише біля капоту
Один власник, пробіг справжній. Літня резина R15 10% ізносу, зимня резина нова із дисками R14.
Продам власний автомобіль,в доглянутому стані на свої роки. По ходовій,двигуну питань немає. Кондиціонер працює. Деталі за телефоном.
Авто на впевненому ходу. На 270 тисячах повністю перебор головки мотора, заміна прокладок головки клапанної кришки, нові кільця, сальники клапанів, новй комплект ГРМ та ременя генератора, нове мастило, нові передні гальмівні дсики, колодки по колу, ходова в нормі, по кузову нюанси.Станом на зараз пічка слабо дує теплом та кондик потребує уваги, пішов гуляти після спеки фреон. Для першого сімейного авто дуже хороший варіант. На обмін бажано автомат.
до вашої уваги! продаємо сімейний автомобіль,ніяких вкладень не потребує.сів та поїхав. пробіг 270тисяч користувались автомобілем 4 роки ціна 6900можливий торг . дзвоніть за номером та на вайбер пишіть..********** 0
Епіка 2010р.авто в доброму стані! зв'язок через вайбер. Можливий обмін
авто в хорошому стані, один власник, двигун гільзований на 100 тис, сервіс та заміна олії була кожні 10 тис, олія не витрачається і не підтікае, галогенне освітлення, газ/бензин, євро 4, автоматична коробка швидкодіюча, ходова провірена, розвал свіжий. Повнорозмірна запаска. Гума зимова.
Автомобіль в доброму стані, красити та варити не потрібно. Газ вписаний але не встановлений.
Авто у відмінному стані, купувалась з салону, за весь період експлуатації було 3 власника. У квітні зроблено капітальний ремонт двигуна, замінені всі комплектуючі та розхідні матеріали, пробіг рідний, вкладень не потребує. В ДТП не перебувала.
Авто в гарному стані телефонуйте відповім на всі питання які стосуються авто
Продам Chevrolet Aveo , сигналізація центральний замок, два ключі , електро склопідйомник, газ/бензин ,
автомобіль гарно доглянутий за більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону
Продам ниву в хорошому робочому стані По машині було багато чого зробленого деталі по телефону
Знаю що дорого, автомобіль не для пересічного покупця! Не витрачайте мій час, телефонуйте тільки по ділу. Chevrolet Epica LS 2007 року для поціновувачів 54000 пробіг!!! 2.0 бензин (атмосферний двигун) 115кВт. 143 л.с. Салон автомобіля практично в новому стані (дивись фото)! Перший власник мій батько, я був присутній при купівлі в салоні і навіть сам займався її замовленням, машинка дуже мало їздила (пробіг феноменальний для її віку і він 100% рідний), стояла більшість свого життя в гаражі. Це справжній скарб для поціновувача, або колекціонера. З таким пробігом Chevrolet Epica LS більше не існує, тож вона унікальна. VIN код теж красавчик: Y6DLF69KE7B033333 Комплектація: клімат контроль, ксенонові фари, електропакет, сенсорна мультимедійна магнітола, камера заднього виду, відеореєстратор, механічна коробка передач. Реальний розхід пального: по місту: 10л, по трасі: 8л. По двигуну все ОК - готовий на діагностику в будь-якому сервісі. Загальний стан - дуже гарний. Салон практично в новому стані. Знаю що дорого, автомобіль не для пересічного покупця! Не витрачайте мій час, телефонуйте тільки по ділу.
