- 209 тис. км
- Одеса
- Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Лег двигатель,не разбиралась ! Переоформление!
Лег двигатель,не разбиралась ! Переоформление!
В комплекті два ключі. Пригнана із за кордону в 2019 році була лише в моєму використанні для сімейних поїздок.
Хороший стан. Всі деталі по телефону.
2.0 газ /бензин. Механика Центральный замок . Заменил: ГРМ в комплексе. Передний сальник коленвала, прокладку клапанной крышки, масла+ все фильтра, свечи+провода, пыльники, сальники, стойки стабилизатора, втулки и сайленблоки, масло в коробке, промывка дросельной заслонки. Ремонт рулевой рейки и стартера. (гарантия 1год). Новый АКБ. Зимняя+летняя резина. Требует кузовных работ! Торг!
Продаю власне авто, я другий власник. Машина купувалася в Україні в офіційного дилера, брав у свого знайомого, тому вся історія відома. По машині зроблено багато роботи після покупки по підвісці і гальмівній системі. Масло мінялося кожні 8-10 тис. км. Двигун у відмінному стані, заправляв 95-м на ОККО (перший власник лив 95-й на WOG). На сто були здивовані чистотою клапана ЕГР на такому пробігу. Що зроблено з важливого: Повністю перебрана підвіска і гальма: стоять амортизатори Kayaba (було замінено все, крім пружин. Встановлені ремкомплекти на супорти. На 180 тис. замінено комплект ГРМ(контік), привідний ремінь та помпу. 10 тис. км назад замінено зчеплення з корзиною. Поставив дві нові гідроопори двигуна. Трохи більше року тому приварили новий глушник і гофру. Минулої осені куплено новий акумулятор Exide на 60А. Нещодавно замінив на новий задній моторчик склоочисника. Комплектація: Два комплекти ключів, мультилок на коробку, металевий захист картера, рейлінги, фаркоп. Віддаю два комплекти гуми з дисками: літо на литих дисках, зима на штампах. Залишок протектора видно на фото, спокійно вистачить ще на пару років. Що треба зробити: Потрібно замінити прокладку клапанної кришки. Вона ще при покупці трохи підтікала(болячка цих моторів), але після цієї зими масло пішло сильніше, вже капає на захист (до цього від заміни до заміни взагалі не було потреби в доливанні оливи). Треба зробити ревізію ходової після зими. По кузову є рижики, всі виклав на фото, як є. Рідко загоряться значок абс, але подивились датчик і сказали що з ним все ок. Підтягнути ручник, бо після заміни тросу і колодок так і не підтягнув. Треба замінити корпус лівого дзеркала, видно на фото. Торг біля машини піся огляду, можемо заїхати на сто для перевірки.
Перший власник на территорії України, авто приїхало с Голландії, дуже гарна комплектація, дуже рідка для данних авто на Україні, як для авто 2007 року. На авто є функція автозапуску, турботаймеру та запуску авто по часу, або по температурі мотору. Зроблене ТО на 252т.км., на 220т замінено ремінь, помпу. Вирізаний сажовий фільтр на повністю перепрошито авто. Замінені всі вузли сцеплення близько 20т.км. тому. На 262т буду робити ТО. По плану масла, фільтра. Диски колодки через 10 000км. На всі питання відповім по телефону. Розкажу реальну ситуацію. Продаж не поспішний.
Продам авто. в хорошому стан. Авто 3.2 обем двигуна це вам не 2.4 різниця велика. Була проведена заміна всіх моторних ланцюгів. . також міняли гідро трансформатор. .. був замінений стартер. також поміняли ремені. .помпу. свІчки . подушки двигуна. вимІняв всі салінблоки на задніх і передніх ричягах.заміна амортизаторів. Також встановлена двох діновая магнітола з заднею камерою. . Заміна приборки не працював тахометр. .кожа в салоні без тріщін..в хорошому стані .Мінус по авто треба підфарбувати бампер передній обклеін броні плівкою так як від терміну вона облазить місцями.Авто без аварій без підкрасів і рижиків ..Стоїть силовий багажник с доп фарами видержуе до 300 кл. Стоїть дорогий обвіс.. два комплекта резини зима і літо. Два комплекта ковриків..Працюють всі підігріви .зеркал сидінь працюють всі .датчіки світла .дощю .Також стоять датчіки на колесах Працює кожна кнопка...Замінено дуже багато ..авто робилося для себе. обмін ключ на ключ або моя доплата в межах 2 тисяч доларів бажано повний привід.
Автомобиль в отличном состоянии. Пройдено полное ТО. Установлено ГБО 4 поколения. Отличный и комфортный автомобиль. 2 комплекта резины. Задний привод. Есть блокировка деференциала. Все вопросы по телефону.
Двигун після капремонту у Вадима (загiльзований, замінена голівка блоку, розподільні вали, клапани, ланцюг, заспокоювач, натягувач, ковпачки, кільця, поршні, всі прокладки і т.д. - є все фото під час ремонту). Проїхав вже близько 20 тис., масло не бере. Каталiзатор видалений. АКПП Aisin (безпроблемна Японія). Поміняні гальмівні шланги, передні пружини, опорні підшипники, амортизатори - вкладиші Kayaba. Газ вписаний в техпаспорт, редуктор Gurtner (Франція), форсунки Hana (Корея), фільтр Alex. Ксенон. Захист двигуна Полігон. CD/USB/Bluetooth. Обслужений кондиціонер. Круїз-контроль працює. Контроль тиску в колесах (внутрішні датчики). Комплект зимової гуми Michelin на литих дисках R16 (є у фото). Є нюанси по ЛКП - видно на фото. Фарбувалася кришка багажника і задні ліві двері. Є кріплення Isofix.
лачети 2007 двигатель 1,6 кондиционер мультируль сигнализация абс
продам
Відмінна машинка, невеликий розхід, оригінальний пробіг 100т., працює як нова. Укр реєстрація, якщо немає зв'язку пишіть, якщо вас зацікавило авто.
Автомобіль в хорошому стані, вкладень не потребує,газ 4-го покоління,вписаний в техпаспорт , перша регістрація в 2008 році, проведена заміна всіх ремнів і роликів,помпа і антифриз, повітряні фільтра салону та двигуна, масло замінено, два ключі, можливий обмін без моєї доплати, всі деталі за телефоном.Не пропонуйте обміни з моєю доплатою.
Автомобіль КОРЕЙСЬКОГО складання, ПОВНОЇ комплектації, вся в РІДНІЙ фарбі у відмінному стані, гаражне зберігання, доглянутий у дбайливих руках. Всі вузли та агрегати знаходяться в справному стані і працюють у штатному режимі без нарікань.Новий комплект щеплення "Valeo"(Франція) ,комплект ременів та ролик Грм.Кузов у відмінному стані. Жоден кріпильний болт деталей кузова не крутився.Замінені стійки, амортизатори. Ходова перебрана, не бубнить.Салон тихий, без скрипів та цвіркунів. Всі рідини і розхідники поміняні,усі гальмові колодки. Всі скла по колу рідні, тоновані високоякісною плівкою, без пошкоджень та сколів. Оптика в оригіналі (Корея). Новий глушник і гофра. Все змінювалося вчасно за регламентом. ГБО 4 покоління. (Італія).Нова страховка на рік з 10.2026р.Власник буде задоволений бездоганним станом авто. Тільки повне переоформлення.
авео 2007 року 1.6 бензин. продам авто на запчастини, можливо для їзди, можливо як донор. На ходу. Потрібно подивитись до масляного насосу. Також незначне пошкодження лкп (на задньому бампері здерто краску розміром з м'яч)
Автомобіль 5років в одній сім?ї! По кузову корозії не має,виглядає не погано! Мотор масло не бере, коробка автомат працює коректно,без ривків їде плавно! Встановлено ГБО!є кондиціонер, та електро пакет!
Терміновий продаж Chevrolet Epica 2007 АКПП 2,5 , торг біля капота , 09******35
Продається шеврік, по кузову без жодних пошкоджень, газ/ бензин все працює, резина в нормі, салон в доброму стані, по трасі просто пливе, передачі вмикаються добре, має великий салон та багажник. Можливий обмін.
Авто в гарному стані, всі запитання по телефону. Також є комплект літньої резини на дисках, та резинові коврики (у подарунок)!
