- 206 тис. км
- Жмеринка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Новий ГРМ Новий гідроусілітель руля Новий кожаний салон газ/бенщин газ- евро 4 заводські установка
Новий ГРМ Новий гідроусілітель руля Новий кожаний салон газ/бенщин газ- евро 4 заводські установка
Автомобіль переоформляється безпроблем страховка до літа, газ вписаний. Салон не прокурений, не порваний. Пєчка дує музика грає колонки GBL встановлені. Двигун масла не бере один з самих надійних звичайний без турбіни. Технічно повністю вся перебрана, нове щеплення. Світло світить повороти працюють закривається з пульта. Максимальна комплектація для цього автомобіля. По кузову ціла не гнила, рижиків дутіків немає, пороги варилися у вересні 2025 року. Кондиціонер працює заправлений, пєчка дує кіп'ятком, електро регулювання зеркалами. ДОПОМОГИ В ПРОДАЖІ НЕ ПОТРЕБУЮ НА ОБМІН ДОРОЖЧЕ ЯК У ВСІХ ТОРГ ПРИСУТНІЙ БІЛЯ КАПОТУ!!!!!
Автомобілем користуюсь кожного дня
Продаю власний автомобіль, яким володію з 2012 року. Авто справне та не потребує додаткових вкладень окрім заміни мастила, ГРМ замінено на 182 т.км. Рік назад замінені пороги, кузов без дірок та іржі. Двигун 1.6 працює рівно масло не їсть, ГБО 4 покоління також без проблем (офіційно вписане в техпаспорт). Є захист двигуна та КПП. Кондиціонер, передні електросклопідйомники, підігрів дзеркал, обігрів заднього скла, ручний корректор висоти фар - все працює. Салон чистий та збережений, у машині не курили. Зараз стоїть літня гума 2020 року випуску, залишок 4мм. Також віддаю комплект зимової гуми з дисками (колеса в зборі) 2012 року, але збереглася добре без тріщин (залишок близько 2-3 мм). Наявні 2 ключі. Продаж у зв'язку придбанням іншого автомобіля.
Авто після дтп терміновий продаж Авто на ходу Під ремонт бампер крило капот все інше ціле Два комлекти гуми
Продам власний автомобіль. Троїть мотор. . В одних руках більше 5-ти років. Має сервісну книгу та 3 ключі. Встановлена сигналізація. Всі питання за телефоном всім гарних покупок.
Продам своє авто 🚗 У хорошому стані, повністю доглянуте. Газ вписаний у техпаспорт ✅ Усі документи в порядку.
Авто на повному ходу.Незначні подряпини, цікавить обмін на сімейне авто пиріжок?
Продам машинку! Працює кожна кнопка. Бензин, газ!! всі подробиці по телефону! Ця красуня вам сподобається 100%
Господарський доглянутий, обслужений авто газ/бензин з чесним пробігом. Машину куплено у оф. дилера в Україні та одразу оброблена антикором, встановлені пластикові підкрилки. Чохли на сидіння встановлені з початку експлуатації, рідна оббивка сидінь збережена. Кондей присутній. Все працює без нарікань. Три комплекти шин зима/літо та всесезонні нові куплені у цьому році, два ключі запалювання, сервісна книга, встановлений фаркоп. На 100 тис. пробігу замінено всі амортизатори по колу на Kayaba. Комплект ГРМ+ролики+помпа+термостат. Новий АКБ. Щойно обслужене ГБО та гальма, нові диски й колодки. Ремонтувався задній бампер зліва (пластик см. фото) і був замінений лівий задній ліхтар через некоректне самостійне паркування. Метал крила не чіпали, залишився у рідному забарвленні. Водійські дверцята/фільонки, та задні ліві дверцята по низу професійно красились. Як виявилось, тато трохи нашкодив.:) Можливий символічний торг.
Все расходники менялись вовремя, 8 тыс.км назад - производилось полное ТО, по кузову имеется коррозия лакокрасочного покрытия и металла. Поменяны полностью задние тормоза, Свечи, Датчик холостого хода, Кулиса. Имеется комплект Летней резины. Производилась комплексная диагностика автомобиля - Сбоев, Нарушений и Ошибок не обнаружено. Не работает только подсветка магнитолы и часы Все остальные детали и вопросы по тел.
Авто в дуже гарному стані на свої роки в одній семи з салону,рідний пробіг готовий до будь-яких перевірок,сидіння як нові,гаражне зберігання,без ірж,без дтп,всі скла рідні ,вкладень не потребує, всі розхідники мінені. Фаркопом майже не користувалися, новий акумулятор. Плюс комплект гарна зимова гума з дисками два комплекти ключів,по документом будь-яке переоформлення
Авто на ходу, без ДТП. Заміна масла у листопаді 2025, замінено робочий циліндр щеплення та рідину, нові рульові наконечники, зроблено розвал/сходження. Є фаркоп. Запаска повнорозмірна. Газ встановлено в 2016р., вписаний в техпаспорт. Салон чистий, не прокурений. Страховка до жовтня 2026р. Київ. Продаж у зв'язку з переїздом.
Продам chevrolet lacett 1.8 газ/бензин. у використанні 3.5 роки. Машина на ходу все працює без зауважен. Газ вписаний. 6 місяців тому май все поміняно по ходовій частині. Є нюанси по кузову видно на фото.
Продаю свій автомобіль(володію 4роки) Надійний,доглянутий,простий в обслуговуванні,майже !!максимальна комплектація!! Авs і ТС(тягове зусилля)Працює,При покупці замінив радіатор кондиціонера,і ремекомплект компресора,більше туди не заглядав,Клімат контроль цим літом видавав 6градусів(є фото в інсті) Акб Форс купив в 2022році,документи в наявності. 10.09.24 пройшов планове ТО(масло,фільтр,ГБО)фільтр паливний,повітряний і салону замінив на пробігу 260тис.км.Правий поріг потребує уваги.По авто багато чого зробленого: На 215тис.заміна сальників в двигуні ,чистка маслозаборника і нові кільця(без проточки),заміна помпи,і ременя ГРМ.В цей час провів ревізію генератора і стартера.Недавно була заміна (великого)резонатора,заміна передніх амортизаторів,опор,шарових опор,рульових Тяг і наконечників,місяць тому зроблений розвал.Восени замінив тормозні Трубки задніх колес+нова рідина Бош.Встановив захист двигуна,сигналізацію,камеру заднього виду,магнітола два Дін з екраном,штатні кнопки на кермі Працюють!Зашумлені двері,і задні арки,замовілені капот,багажник,двері,ланжерони.Задні Арки -обробка цинком.Мотор LDA:Видалив заслінки в впускному коллекторі(помилок немає)+мийка колектора в середині,видалено каталізатор,встановив Найкращий комплект Гбо з ОБД Адаптацією (вписаний),перешив сидіння і підлокотник(фірма Ванадіс),залишаю ЕваКоври,в Фарах лінзи лед,внизу ЛедТуманки Світло шикарне.Залишаю гучні сигнали(Волга).Ключ нажаль один. Однозначно авто варте Вашої уваги! Новому власнику станом на сьогодні робити нічого не потрібно,автомобіль на впевненому ходу!!Страховка свіжа,зроблена в середині літа.Зараз стоїть резина Континеталь,Зимова Комхо (20-й рік)звісно є,але продається ДОДАТКОВО(5700$ з зимовою резиною) Кому цікаво дзвоніть з 10 до 17,Смс майже не читаю. Маленький символічний торг обов?язково присутній але має бути обґрунтований????ПРОДАЖ НЕ ТРМІНОВИЙ-ця інформація для наших автобізнесменів????
Продам Шевроле Авео 2006рік авто в хорошому стані сів і поїхав по комплектації має кондиціонер заправлений працює,електро дзеркала,електростіклопіднімачі передні,музика,сигналізація,два комплекта ключів,резина літо нова матадор,з документами порядок, Авто знаходиться селище Софіївка
Лачетті 2006 року 1,6 газ бензин Обслугована машина, нічого не стукає, масло, фільтри замінені. Є рудики по кузову, подряпини, сліди експлуатації. А так загалом заправляй і катайся
Пишіть,реальному покупцю,гарний торг. телефон для зв'язку:
