- 250 тис. км
- Марганець
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
продам Шевроле Авео в хорошем состоянии, гидроусилитель ,кондиционер, автомобиль в данный момент находиться в городе Обухов киевская обл
продам Шевроле Авео в хорошем состоянии, гидроусилитель ,кондиционер, автомобиль в данный момент находиться в городе Обухов киевская обл
всі питання за тел. **********
Продам авто на ходу.
Машина повністю на ходу,є гбо 2пок.резина нова ,позашляхова ,гарний багажник ,акумулятор новий.
Всім доброго дня. Продаю Chevrolet Lacetti 2005 року, 1.8 газ/бензин. Газ вписаний. По автомобілю багато чого зроблено: встановлено повний комплект нового зчеплення, по двигуну найближчим часом нічого робити не потрібно, є чеки про обслуговування, заміну ГРМ та всіх запчастин. Авто не потребує вкладень, окрім косметики. З нового також: рульові наконечники, гранати, свічки. Ходова частина загалом у хорошому стані, гальма обслужені, виконано заміну фільтрів і мастил. Газове обладнання обслужене та налаштоване. По кузову місцями є іржа, дно ціле, але бажано замінити пороги; є кілька вм’ятин на крилі та дверях. У машині встановлене гарне світло: на ближньому — bi-LED модулі, на дальньому — міні-лінза H4. Додатково віддам LED-балку та додаткову лампу заднього ходу. Є камера заднього виду, 2DIN магнітола. Кондиціонер заправлений і працює, є чек; пічка добре гріє. Ціна відповідна, автомобіль переоформлюється. Ужгород.
До вашої уваги Шевролє нубіра, вній було замінено: вся ходова частина , було заміненено всі речаги нові стойки нові колотки, задня ходова також вся перебрана, запчастини всі по оригіналу. була замінена голова на повністю нову, нові свічки, також під час заміни голови мінявся ГРМ( після заміни проїхав 400км) мотор масла не бере від за міни до заміни, поставленно новий радіатор зним і залитий новий антифриз все це було замінено у вересні 2025. нові тормозні діски разом з колодками в круг, заменено всі пружини. дно ціле. не троїть заводиться з пів тику що на холодну що на гарячу і в зимку і влітку. мотор робить дуже тихо з 4 метрів не чуть що вона робить. поміняні лампочки (за 5к). поставлена зароша музика , на машину грошей не жалів вклав багато сил і грошей. продаю бо купив інше авто, дякую за розуміння.
Телефонируйте домовимся
Авто технічно справне На повному ходу Некритичні нюанси по кузову
Продам АВЕО Корея по́мара́нчевий металік в гарному робочому стані.Обслужена( масла, ремені, ролики)мотор, ходова, салон все в гарному стані , витрати пального по місту 7 л. Власник по техпаспорту. Переоформлення в мрео.
Являюсь власником. Була куплена в поганому стані. Багато було зробленого. Замінені бампери, обидва. Замінено лобове скло, стоїть нове. Переварені задні ланжерони та критичні міста по кузову машини. Міста сварки та дно обработано. По мотору, мінявся блок і був капітальний ремонт. 1500 тисячі назад мінялось масло, помпа, ГРМ та натяжний ролик. ТО машина проходила завчасно. По нюансам, якщо коротко, то треба красить (забажанням). Люба перевірка. Любе переоформлення. Цікавить продаж або обмін на Рено Кенго чи подібні авто!
Продаю власне авто, у яке вкладено багато часу та коштів. Все працює. Пробіг чесний. Дефект видно на фото. Було замінено всі амортизатори та опори, замінено всі рідини, ГРМ, термостат, зроблена ГБЦ, новий радіатор, свічки та провода, акумулятор та стартер. Без корозії, пофарбована, пороги переварені. Встановлені хороші Led лампи, партронік, та система контролю тиску в шинах. Торг присутній.
Продаю свій сімейний автомобіль в чудовому стані. 1.8. Бензин.Газу не має і ніколи не було В таксі теж не була. Пробіг не скручений. Є звичайно вікові сліди експлуатації, автомобіль не новий звичайно, але нічого критичного.. Т.О. робилось вчасно. З документами порядок! Автобізнесменів прохання не турбувати. Всі інші деталі за телефоном. Машина в мене вже 10 років. Стоїть майже нова хороша літня гума Michelin Primacy 4 195/60 R15 88H. Стоїть Двостороння сигналізація Cyclone .
• 2005 р.в. корейська сборка • Авто в доброму стані, по кузову, без іржі, але є підфарбовування • Комплектація 4 склопідйомника, 4 аірбег, кондиціонер, абс • Питань по ходовій немає, навесні проводився капітальний ремонт підвіски • Нове щеплення • Замінений ремінь грм, помпа, термостат • Газ вписаний в тп • Переоформлення • 2 комплекта ключів Розгляну обмін на інше авто в цьому ж ціновому сегменті
Авто не бите, не фарбоване. Обслужено. Масла, фільтра, антифриз, ручняк, колодки. Газ обслудений. Ходова зроблена. Салон чистенький. Кузов без ржавчин. Резина нова зимня. Документи в порядку. Можливий обмін на дорожче авто. Мої два авто на ваше одно.
Авто сів поїхав,проблем немає. Пишіть дзвоніть по телефону розкажу все по машині
Продам авто в гарному стані, по техніці все добре Торг у авто присутній Переоформлення по дії або в мрео.
Авто обслужене, без зауважень до агрегатів Встановлено лінзові фари та задня оптика, автозапуск з ключа. Газ вписаний в тех паспорт, але ніколи не стояв. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном. БУДЬ ЛАСКА, автоплощадки прохання не турбувати. Допомога в продажу НЕ ПОТРІБНА. Авто використовується кожен день.
Автомобіль повністю оюслугований, активно експлуатується - авто перевірене часом. Нарікань немає, на сьогодні все зроблено, не димить, масло не витрачає. Авто має ряд переваг - високий кліренс, легке в керуванні, висока посадка, невелике та маневрене авто, при невеликому обємі достатьно бадьоро їздить. Дуже корисне в господарстві. Є невеличкі моменти корозії кузову (відповідно віку авто), але оброблені. Днище не гниле, готовий до перевірки на любому СТО, торг невеликий, бо авто в гарному експлуатаційному стані. Акумулятор як новий, є блютуз-гарнітура для дзвінків, тв-магнітола, камера заднього виду. 2 комплекти резини на дисках, запасні фари, 2 ключи.
