- 240 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Гарний комфортний автомобіль . Нове щеплення, масло, фільтри, ходова все обслужено.На гарній комплектації. Має шкіряний салон, кондиціонер заправлений, мульті кермо, камера заднього виду, 4 скло підйомники, електро дзеркала, гарна магнітола.
Продам своє авто Chevrolet Avео 2005 р. 3 500 $
Продам автомобіль. Обслужений, доглянутий в хорошому стані. Кондиціонер працює, пічка справна. Ходова свіжозроблена. По моторі: ГРМ,масла,фільтри змінені. Нові зимові шини. Документи в порядку. Продаж з переоформленням. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном 06******52.
Авто знаходиться на п.Котовського, дзвоніть! смс не відповідаю! Майданчики та бізнес, допомогу в продажу не розглядаю.
Автомобіль у хорошому стані, обслуговувався вчасно, клімат, кондер, abs, 4-и подушки безпеки, комплект зимової гуми, є незначні сліди експлуатації, авто фарбоване
Штрафів, арештів немає, все чисто. Один власник з салону. Автомобіль у відмінному стані. На ходу, без ДТП. Хороша комплектація - датчик дощу, круїз, стабілізація. З усіх питань телефонуйте.
Chevrolet Aveo Т200, 2005 р. на повному ходу - сів поїхав, газ/бензин (газ 4 покоління, зареєстрований), кондеціонер працює справно, 4 склопідйомники, АБС, музика, гідропідсилювач, два комплекти резини, без ДТП, пороги поварені.
Авто на ходу ,їздить кожного дня.Дитальніше вайбер **********.Можливий обмін.
Продам власний автомобіль в одних руках, експлуатується кожного дня, для більш детальної інформації телефонуйте - все розповім про автомобіль.
Продам автомобіль технічно справний, є дефекти по кузову. За детальною інформацією звертається за номером телефону.
Продаю свій шевролет лачетті. Стоїть газ 4покоління. Пороги переварені. Авто сів і поїхав.
Продам свій автомобіль. В одній родині білше 10 років. Авто 2005 року з рідним пробігом 308тис.км +Газове обладнання. Підігрів дзеркал .Склопідйомники. ABS.Парктронік. Ксенон. AUX Три роки назад були замінені пороги з підсилювачами. 3тис.км тому замінений ГРМ з помпою, шарова опора, стійки стабілізатора, задні диск, колодки, троси ,дозаправка кондиціонера, , встановлена сигналізація, замінене мастило двигуна.. По кузову авто має фарбоване заднє ліве крило, пороги. Усе скло рідне.
Продам свіжо пригнаний авто! Шевроле Нюбира 1.8 бенз Дуже приємно їде,можна ГБО поставити легко під цей ДВС. По ДВС,КПП,проблем не має. Вся ходова зроблена. Новий АКБ. Нові пороги,вся оброблена. Є всі фото відео по авто. Комплектація максимальна. Замінено свічки,колодки в круг,фильтр паливний,вихлопна система вся нова,гофра. Авто на свої роки гарне,без корозії. Кого цікавить дзвоніть.
ГБО 4, поварено днище пороги арки і крила, обробленого кузов зовні та загрунтовано з середини, пошпакльовано.
Вітаю Продам Автомобіль !!! Машина повністю на ходу не гнила роботи нічого не треба . детальніше за телефоном.
Перекупів прохання не турбувати. Комфортне сімейне авто .Є функція складання сидінь повністю. Достатньо швидке та добре тримає дорогу . Не бите ,все працює . Кузов має захисне покриття і не ржавий . Встановлено досить хороша магнітола та динаміки . Акумулятор мінявся рік тому . Авто своєчасно обслуговувалось на СТО ,є документи.Встановлений ГБО. В подарунок комплект нової зимньої резини. Пробіг рідний ,другий власник. Експлуатується кожного дня і жодного разу не підводило . Готовий на будь які діагностики !
Продаю свій автомобіль Chevrolet Aveo 2005р. Повністю справна, на ходу. Всі розхідники мінялися вчасно. Поміняні амортизатори, тормозні диски (стоять вентильовані) ,колодки передні і задні ,тормрзні шланги ,циліндрики ,повнісю все сцеплення , всі рідини мінялися на 120 тис. , ГРМ мінялося на 70000 і на 120000 разом з помпою . Масло (півсинтетика), фільтри міняні на 160000. Рідна фарба. Гаражне зберігання, ідеальний стан. Якщо не відповідаю на дзвінок - пишіть повідомлення - перетелефоную
Авто на повному і впевненому ходу за час користування без нарікань. Авто в одній сім'ї з 2013 року. В рідній фарбі без підкрасів є декілька дрібних вмянинок.
Продаю Chevrolet Evanda, 2.0, 2005 року на автоматі - 3600 у.о., торг. Авто в повністю технічно справному стані - сів і поїхав... Машина, як для свого віку досить жвава, що заставляє нервувати водіїв автомобілів преміум класу, причому навіть на газу (два місяці назад поставив новий газовий редуктор та нові форсунки). Встановлена 2-din магнітола (Navi, hands free, TV, DVD, Bluetooth, Usb вхід для флешки, камера заднього виду). Кожаний салон, шумоізоляція, електропривід водійського сидіння, повноцінна запаска, ксенон...торг біля авто.
