- 319 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам хороше авто вложень не потребує сів поїхав всі деталі за тел.
Продам хороше авто вложень не потребує сів поїхав всі деталі за тел.
Авто на розбір.Звертайтесь кого цікавить
Автомобіль в дуже гарному технічному, та візуальному стані!! Найнадійніший мотор 1.5 Мотор, коробка у відмінному стані! Кожна кнопка працює. Рідний пробіг! Чистий збережений салон З документами все добре (тільки переоформлення) Авто купували в салоні у 2006 році, весь час авто знаходилось в родині, у 2020 році була перереєстрація в середині родини. Авто в дуже доглянутому стані. Нічого робити не потрібно, довезе до будь якої точки світу. Все, що робилось замінювалось на GM, або на найкращий аналог запчастин. У 2025 було зроблено велике тех.обслуговування ДВС, заміна щеплення фірми VALEO, заміна оливи у коробці, також було зроблено тех.обслуговування ходової частини авто. На заводі кузов було додатково зроблено обробітку від корозії. Встановлено дуже якісне світло LED (бо є тонування), музика KICX, +САБ JBL, Тонування плівкою LLumar (американська плівка) у коло (зад, бока 5%, лоб 20(+лобове з заводу притоновано 5%), є комплект гуми літо, зараз стоїть зима.
Chevrole Аveo 2005 рік, 1.5. Бензин-газ, камера заднього ходу, біксенон, вільні руки, магнітола 2 din, Sony динаміки, резина Hankook 80%, кондиціонер, технічний стан добрий, не гнила, кореянка. 8л газу по місту. На фото все видно. Нічого не шумить, не гримить, не стукає.
Хороше надійне авто, кожен день в використанні. Всі питання по телефону.
Капсула часу. Реальний пробіг. Не гнила. Вся в оригіналі. Дуже добре збережена. Гаражне зберігання. Іздила тільки з дому на дачу. Газу не було. Грузи не тягала. **********
Авто від першого власника, брав з салону. Все технічно справне ,сів та проїхав. Іржі ніде нема, рік по тому переварені пороги.
Машина з салону, я перший власник. Все працює. Встановлено газ 4 покоління, але він не вписан в тех паспорт. Дивитися Дергачі або Черкаська Лозова
! Не пишіть і не витрачайте свій час якщо вас щось не влаштовує! Ціна висока, розумію, але воно того варте! Купував авто у 2014 році у знайомого дідуся з рідним пробігом 2200 км. Він зберігав машину майже 9 років в гаражі на коврі, була вся в пакетах ще. Далі опис того, що було зроблено по машині: 1) заміна рідин/мастил/резинок по кругу, також ременів ГРМ та генератора 2) двостороння сигналізація Starline A91 з автозапуском 3) автодоводчики в передні вікна 4) дорога італійська газова установка (Євро4, пропан) 5) проставки на перед та зад 6) у вересні 2020 року (пробіг +-39 тис.км) встановлена андроїд-магнітола + блютуз управління на кермо 7) нові потужні динаміки + піщалки на перед 8) передня та задня камери 9) у вересні 2024 року (пробіг +-51 тис.км) встановлена дорога лінзована BiLED оптика 10) заміна лобового так як пішла тріщина після камінця на трасі (є фото перед заміною) 11) у березні 2025 (пробіг 55 849 км) року повна переклейка плівки на вікнах (від віку втратила свої властивості та в деяких місцях пішла хвилями) + у березні встановлені нові літні шини Lassa Revola 195/65 R15 91V 12) квітень 2025 року - зроблена дорога контурна підсвітка салону (всі двері/торпеда/для ніг і в картах дверей) 13) травень 2025 року - встановлені потужні задні динаміки + піщалки задні 14) червень 2025 року - повна шумоізоляція машина (капот/підлога/стійки/стеля/багажник) - є фото та відео роботи 15) липень 2025 року - нові лед ПТФ з ДХО вбудованими, які дублюють поворотники 16) серпень 2025 року (пробіг 57 тис.км) зроблено велике ТО: мастило - завжди ориг. Motul 10w40 / торм.колодки / мастило в ГУР / подушка двигуна права / торм.рідина / заміна супортів передніх / чистка інжектора / нові свічки/ паливний модуль+фільтр / заміна ГРМ/генератора / заміна фреону та інш. - регулярне ТО раз на рік так як пробіг за рік менше 10 тис.км. Причина продажу - просто хочу кросовер. Машина доглянута на 100%, все робилося для себе по максимуму і своєчасно. Продаж неспішний. Знижки не буде.
продається особисте авто на повному ходу питань немає ніяких до авто завжди обслуговувалося вчасно на сто скину акти виконаних робіт по запиту зимова резина, та комплект літньої (2025 року) на титанах також в нагрузку віддам розібрану КПП обов'язкова перереєстрація авто продається у зв'язку з покупкою нового Новий власник не пожаліє детальніше за телефоном
Chevrolet Aveo T200 II 2005 їде бездоганно, є проблеми по кузову, невеликий скол лобового скла. Литі диски на літній гумі. Комплект нової зимової гуми на рідних сталевих дисках. Блок управління магнітолою на кермі. Магнітола Alpine, 4 динаміки JBL 160 мм, нова сигналізація Sheriff. ГБО. Нові противотуманні фари ксенон. Світлодіодні міні лінзи Bi-Led головного світла.Чохли на сидіннях. Відеореєстратор з камерою заднього виду.
В продажу Chevrolet Lacceti 2008р 1.8 газ/бензин на АВТОМАТІ. Візуально авто у хорошому стані на свої роки. Двигун та автоматична коробка передач працюють без нарікань. Ходова частина збита. Комплектація: Електропакет, кондиціонер, електро ригулювання дзеркал, підігріви переднього та заднього скла та інше. Кондиціонер заправлений. З документами порядок, перереєстрація в СЦ. Детальніше на всі додаткові питання відповість менеджер Владислав. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нас в автосалоні SVIT AUTO за адресою вул. Кузнецька (Скороходова) 200/7 (біля шинного центру Vianor). Додаткові послуги салону: - Викуп Вашого авто; - Прийом авто на комісію; - Обмін (Trade-in); - Кредитування (кредит/лізинг).
Надійний, економний, дуже практичний для господарства пікап. Двигун в гарному стані, кондиціонер, повний привід працює, по ходовій все перебиралося-мінялося на нові запчастини з США. Довжина багажника - 190см., ширина - 50см., дах знімається, по кузову гнилі, корозії не виявлено є незначні нюанси по косметиці, деталі по телефону. Авто бралося для себе, але рідко коли експлуатується.
Фактично другий власник. Машина купувалась на фірму, на ній їздив один водій, який її викупив, а ми в 2018 купили у нього. 90% часу в машині їздить дитина, тому максимально все ремонтував, робив, вдосконалював одразу. Поставлено мультимедію, камеру заднього ходу, лед-фари в бронеплівці, перетягнули кермо (не ідеально (видно на фото), але краще чим тримати в руках дрантя чи товстий страшний чохол), перемикач передач перетягнули. В минулому році замінено котушку, силові кабелі, поставлено якісні і дорогі свічки, перебрано задню гальмівну систему. Кондиціонер, клімат-контроль, пічка - усе працює. Електричні склопідіймачі, обігрів заднього скла та дзеркал. Фаркоп + розетка. Два комплекти резини на дисках + докатка + повноцінна запаска. Два комплекти килимків: гума + ворсяні. 13 червня пройдено ТО - масло, повітряний, салона та паливний фільтра. 15 червня пройдено ТО по газу. Майже повний бак бензину))) Абсолютно все працює, окрім звукового сигналу (виявив на днях чисто випадково) та подачі води на задній склоочисник (сам склоочисник працює). З неприємного - стан ЛФП видно на фото (але на швидкість та їзду це не впливає зовсім) і моя головна біль усіх 8 років експлуатації - прокладка клапанної кришки. І кришку міняв і прокладки усіх мастей та якостей, все одно трохи двигун в маслі. Ціна цьому - менше літру масла на рік (400 гривень). Дратує чисто естетично, коли доводиться відкривати капот, щоб долити омивач. Хто в темі, той знає, що це хвороба усіх цих автомобілів. Світиться чек подушки безпеки з першого дня знайомства з авто. Подушка точно на місці і не зпрацьована. Бачили, коли перетягували кермо. На зараз усе, що міг та встиг зробив перед продажем, окрім ЛФП, сигналу, подачі води на заднє скло (взагалі можна і без нього) Відсього машина стоїть, бо вже купили нову. ********** витрати пального зазначаю по газу, бо 99% їздив на ньому. По Києву це в основному суцільні затори на роботу + садочок/школа та з роботи + садочок/школа в години пік.
Авто у гарному стані. Зроблена додаткова шумоізоляція салону. Встановлено ГБО 4 покоління вписане в ТП, в комплекті якого стоять якісні дорогі форсунки, сервокермо, гідро підсилювач керма, кондиціонер (заправлений, працює). Масло та фільтри замінювались вчасно. Два комплекти ключів. Бережлива експлуатація авто. Гаражне зберігання. Любий вид переоформлення. Двигун і коробка працюють без зауважень. Чистий і охайний салон. Вчасно обслуговувався, всі рідини замінені. Зроблено заміну комплекту ГРМ (ремінь, ролик, помпа), заміну шарових опор, саленблоків, втулок стабілізаторів та наконечників ричагів, замінено передню частину вихлопної системи разом з гофрою на нову. Ідеальне економне авто для щоденних поїздок та для сім’ї. Динаміка їзди як на бензині так і на газу хороша. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Торг.
Машина на ходу,нічого робити не треба,є проблемні міста по кузову,потребує зварювальних робіт,їде як нова,за додатковою інформацією звертайтеся за телефоном
Продаю власний автомобіль, яким користуюсь вже 4 роки. Автомобіль їздить кожен день. Технічно в гарному стані, переварені пороги, новий акумулятор, поміняні масло та фільтри, 5 тисяч км тому зробив всю ходову, на автомобіль встановлений новий комплект щеплення
Автомобіль у хорошому стані. Рідна фарба. 1.8 бензин. Клімат контроль та кондиціонер працює ідеально. Холодить дуже добре. Технічно справна, та обслужена, ГРМ замінив. Кузов живий, днище ідеал. 4 електро склопідіймачі. Датчик дощу. Є літня резина в хорошомустані - віддам у подарунок. Переоформлення або договір купівлі. Торг біля авто.
