- 180 тис. км
- Прилуки
- Не вказано
- Не вказано
Авто в хорошому стані, не бита, оригінальний пробіг. Два комплекти резини, літня нова NOKIAN. Три кюча, страховка майже на рік.
Авто в хорошому стані, не бита, оригінальний пробіг. Два комплекти резини, літня нова NOKIAN. Три кюча, страховка майже на рік.
Найдешевший S класс Американська Волга Надійний двигун з достатньою кількістю запчастин на ринку. Підтікає сальник коленвала. Коробка 4 ступка автомат. Вважається надійніше механіки на таких-же моделях автівок Підвіска повністю в справному стані, без звуків. Тормозна система в справному стані, на початку весни робили ТО Корпус: є місця з корозією, пороги під задньою стороною присутня гниль. Газ вписаний на 50 літрів. Заміна фільтрів кожні 6 тысяч кілометрів разом з мастилом двигуна. В минулому році ТО топлевної системи Салон автівки як на фото Продаж у зв'язку з купівлею іншого автомобіля
Автомобіль був у власності в єдиного власника. Має нове газове обладнання 2025 року. Новий аккумулятор 2026 року. Була заміна двигуна, новий двигун має 175 тис пробігу. За автомобілем гарно доглядали, всі роботи, заміни мастила і.д. проводились вчасно. Авто в гарному технічному стані. Кузов видно на фото. З комфорту: передні скло підйомники, кондиціонер, гідро підсилювач руля, аудіо система, центральний замок, сигналізація, швидка зарядка. Фари галогенові.
Автомобіль технічно повністю обслугований.: - новий комплект ГРМ з помпою - замінено сальники колінвала - замінено всі технічні рідини - нові масла, фільтри, передні колодки - повністю обслугований кондиціонер холодить відмінно -двигун працює рівно, коробка — без питань -хороша гума Салон охайний, цілий, є дрібні косметичні нюанси. Документи в порядку, можливе будь-яке переоформлення. Пишіть або дзвоніть — дам відповідь на всі питання!
Деталі по телефону
Авто технічно на ходу , сів і поїхав Кузов цілий не гнилий , присутні сліди експлуатації. По мотору питань нема , не димить , масла не бере Кпп перемикає , не вибиває не хрустить По ходовій збита . Перебралась , в ходу добре тримає дорогу. Масла фільтра поміняні . Подушки замінені Було проведене ТО газу, газ вписаний 2 покоління Працює як на газу так і на бензині . Лобове має тріщину . Переоформлення , звичайний продаж! Торг присутній Більш детальніше по телефону або смс
Chevrolet Aveo 2005 1.5 газ / бензин , механіка Доступно: Лізинг / Кредит на вигідних умовах Чудовий збережений , облужений , економічний автомобіль на кожен день , вмістский по салону , багато чого можна перевозити , економічний по витраті палива , по кузові збережений , технічно все добре Перевірки на СТО вітаються Комплектація: • Велюровий салон • Підігрів дзеркал • Датчики світла та дощу • Bluetooth / AUX / USB • Мультируль • Легкосплавні диски Ми пропонуємо: • Автовикуп • Розрахунок криптовалютою • Пригон авто з Європи та США • Професійний підбір авто • Допомога з продажем • Доставка по Україні • Автострахування • Переоформлення • Підготовка до продажу • Кредит •Лізинг • Trade-in Можливий обмін на Ваш автомобіль Перегляд авто: Київ, вул. Павла Усенка 8, сервісний центр 8045
продам своє авто,Шевроле авео т200 на максимальній комплектації(підігрів дзеркал заднього виду,кондиціонер,центральний замок,повний пакет скло підйомників,підігрів заднього скла)автомобіль газу не бачив,гума зимня,є нюанси по кузову.на повідомлення не відповідаю дзвоніть за номером **********
Продається хороший бізнес-седан на свої роки за адекватною ціною. Добре збережений салон. Другий господар. Нова літня гума. Газ установлено не було. Ксенон. Максимальна комплектація (крім шкіри).
Оригінальний пробіг. Тільки після якісної дорогої капіталки двигуна, нове щеплення. Потребує невеликого косметичного ремонту кузовних деталей. Зимові і літні шини.
Продаж у зв'язку з купівлею нового авто.
продам шевроле авео 2005р., 1.5 газ/бензин газ вписаний, двигун працює добре, ходова м'яка, коробка хороша, гума хороша, кондер, гур, електросклопідйомники
Автомобіль у робочому стані в багатій комплектації кожа підігріви датчик дощу ABS антибукс клімат-контроль, два ключа, нові амортизатори в круг задні нові пружини, новий газ, лобове тріснуте і треба замінити основний радіатор клімату,був затягнутий плівкою потім знімали та відірвали з лаком, бажанню можливо задути демпіноксом або раптором
Машина бомби. Все працює. Далі момент машин в Німеччина Магейм. Напишіть телефонуйте через ватсап
Я 2-й власник, авто куплено в 2013 році; Авто в хорошому стані, як на свій вік і бюджет; Рідний пробіг; Є незначні пошкодення по кузову; Нечасто була у використанні; Нюанс - підварювались передні стакани. Торг присутній. За деталями звертайтеся за номером телефону.
Авто в хорошому стані Масло замінене, ТО зроблено. Двигун і коробка працюють без зауважень, ходова в нормі. Документи в порядку
Пороги і т. д. переварені Пофарбована літом Газ вписан в тп
