- 215 тис. км
- Летичів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Т200, 1.5 газ 4/бенз, гур, передні ЕСП магнітола-Pioneer АКБ чудовий. Косметичні нюанси видно на фото Авео нормальному стані жвавий мотор і коробка у відмінному стані. Сталеві Диски від Volkswagen r14 Торг Газ/бензін працює однаково.
продам господарський Шевролет цілий не фарбований будь-який вид переоформлення
Машина на впевненому ходу! • Мотор у відмінному стані, масла зовсім не бере, підігріви, кондиціонер, все працює машина їздить кожного дня, розход Газа до 10л/100км, дорогі форсунки баракуда
Машина на ходу їздить кожного дня двигун1.5 стоїть гбо 4 покоління все працює, була зроблена заміна повна ГРМ, нова помпа, новий радіатор, новий бачок розш, нещодавно була заміна масла і фільтрів, новий радіатор салона печки і фільтер салона. потихеньку роблю Але ще потребує роботи кузов Ціна домовимся торг є По питаннях дзвоніть авто в Луцьку цікавить обмін Продаж по тех паспорту
авто повністю на ходу. комплект зимових коліс на дисках . замінено генератор, радіатор пічкі та основний, головний тормозний циліндр та колодкі по кругу. на всі питання відповім по телефону або біля машини
Авто на ходу , много поменяно (помпа,радиатор,гидроусилитель,новая резина)
Авто на ходу,було замінено радіатор охолодження, помпа, ГРМ, ролік, вихлопна система, ходова частина,радіатор пічки,гідро підсилювач,салинблоки ричагів,салинблоки підрамника,втулки стабілізатора. Тільки переоформлення. Перекурів прохання не турбувати.
Не димить, не кортить, їде бодро, заводиться з пів тику, газ вписаний, 10 газу /100 км Грм замінено, щеплення нове, підвіску робили недавно все ок Кондиціонер працює!!! Авто було в сімʼї як друге авто так як живемо за містом. Купували не дорого а тому продам також адекватно так як купила собі електрику на автоматі. Про авто розкажу все, в нас вона 3 роки. По авто наявні сколи та царапини зважаючи на вік!
Хороший технічний стан По мотору, кпп і ходовій зауважень немає Газ вписаний Деталі за тел.
На свої роки авто хороше. У користуванні три роки. 3000 тому повна переборка була по ходовій двигун. ГРМ і комплектуюче. Резино хороша зима літо. Переоформлення. Торг присутній.
Продаж тіки по переформлені.
**********
Продам авто в нормальному стані. Замінено масло в ДВЗ, ремінь ГРМ. На зимовій гумі, литі диски, є незначні рижики по кузову. Гідропідсилювач керма, подушка безпеки, магнітола, передні ел. ст/підйомники, електро регулювання дзеркал, кондиціонер, сигналізація з центральним замком, газ 4 покоління, паспорт вписаний, фаркоп. Я господар за документами.
Авто повністю обслужене поварене і все поміняно від антифриза до тормозухи і колодок гур теж залишилось переварити пороги лівий є в наявності та замінити фару і поворотник, радіатор новий стоїть гарна музика є кондиціонер але немає радіатор кондиціонера гур електро склопакет ТОРГ можливий огляд ще в Києві та Білій Церкві
Продам автомобіль Шевроле нива 2004 года в гарному стані. Мотор після кап. ремонта пробіг 20тис. все обслужено: масла, фільтра, не гремить, не стучить, лед. фари, гаражне збереження. Два комплекта резины.Я власник, любий вид переоформлення, торг.
До вашої уваги: Автомобіль куплений в автосалоні новим. Один власник, рідний пробіг 2 ключі, мульти Лок, Вся сервісна історія. Вкладень не потребує, сів і поїхав.
Авто у гарному стані сів поїхав. Двигун після кап ремонту,ходова зроблена, всі питання по телефону !
