- 241 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
На ходу. двигун 1.6 газ, беннин. газ вписаний. Потребує ремонт кузова. двигун працює гарно. масла, фільтра замінено.
На ходу. двигун 1.6 газ, беннин. газ вписаний. Потребує ремонт кузова. двигун працює гарно. масла, фільтра замінено.
Доглядно авто, ходовка дуже добра.Конд. працує.Торг присутній. Гума зимова в подарунок.Масло поміняв. Радіатор теж. Обмін
Продам Такума в хорошому стані . Двигун працює добре , не троїть , обслужений . Кпп всі передачі чудово працюють . Ходова нормальна . Кузов на свої роки майже в ідеальному стані ( є невеличкі сліди експлуатації) . Гнилі чи ржавчини по авто ніде немає . Стакани як ц нового авто . Днище все ціле , пороги також цілі без нарікань в заводському стані . Арки без єдиного рижику . Низа дверей також всі цілі . Салон охайний та збережений . Задній ряд повністю складається та виходить великий простір . Задні сидіння як нові . Хороша комплектація. Всі електро склопідйомники , гідропідсилювач керма , абс , подушки безпеки , заводська сигналізація , клімат контроль , кондиціонер заправлений та холодить відмінно . Чудова музика з новою блютуз дорогою магнітолою . Ручнік працює . Гальма хороші . Резина майже нова . Авто без єдиного дтп . По всьому авто все скло оригінальне із заводу , лобове також , без тріщин . Всі фари стопи все в заводі . Є страховка до кінця року . Продаж з переоформленням або як захочете . Можливий обмін на дешевше авто . Також є обмін на мото з Вашою доплатою мінімум від 2000$. Також є пригон за Ваш рахунок будь куди . Перегляд місто Золотоноша
Сів і поїхав. Здоровий комфортний авто. Газ/бензин. Расход 7,5-8л.по городу.Торг. Потрібно варити стыки порогів з днищем, наскрізних дір немає. На їзду не впливає. Усім вдалих покупок і продажів.
Машина в гарному стані, мастила та фільтра завжди замінювались вчасно. Кузов та дно автівки оброблено антікорозійкою, в гарному стані і не потребує вкладень. Встановлена магнітола із сенсорним екраном та камерою заднього виду на додачу до парктроніку. По безпеці: імобілайзер та двостороння сигналізація. В наявності комплект зимової резини в гарному стані. З радістю відповім на питання по телефону. Перекурам та площадкам, бажаючим збити ціну, прохання не турбувати.
Авто у гарному технічному стані,вчасно змінювалось мастило та проводився техогляд.Будь який вид переоформлення,продаж від власника,деталі за телефоном **********
Автомобіль знаходиться в Чехії! Є мождивість пригнати автомобіль в Україну для реального покупця! Кожен день на ходу. Місяцями є невелика корозія на кузові. Більше інформації та фото/відео відправлю по Вайберу. ТОРГ!
Авто в гарному стані, на ходу, новий генератор, акумулятор, радіатор опалювача, зимова гума, 2 комплекти дисків, ксенон, в салоні чохли з еко шкіри, кондиціонер, магнітола, електро стекло підйомники.
Газ, бензин. До авто є змінні колеса. Автоцивілка проплачена до кінця 2026р. Присутній фаркоп. Є нюанс по порогам і тріщина на лобовому склі. Тел. **********
продаю хазяйське авто з переоформленням, машинка по техніці обслужена, працює гарно як на бензині так і на газу, ходова вся в порядку, резина хороша, акумулятор без проблем, як новий. Щеплення і КПП працюють ідеально, двигун обслужений, не димить, рівно працює, по кузову є невеликі царапини, нічого критичного але пороги трошки в корозії, на це і ціна не висока з торгом.
Шевролет Такума 2005 рік, у хорошому стані, свіжий акумулятор. Зимова гума.
Продам авто Chevrolet Takuma. Авто 2005 року. Просторий салон для зручних поїздок із сім?єю. Кондиціонер робочий, електросклопідйомники, гідропідсилювач керма. ГБО по техпаспорту. Останнє ТО 01. 11. 2024. Замінено масло, фільтри. Детальніше за телефоном
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Мінівен 5 місний. Поміняв комплект ГРМ, ходова в коло. Пічка/клімат працюють відмінно. По автомобілю є чим зайнятися. Заводиться в будь-яку погоду з пів оберту. В основному сів і поїхав, авто кожен день на ходу. Прошу писати viber/telegram Можна обмін з вашою доплатою!
Машина варта уваги, вся інформація по телефону • Торг присутній • літня, зимня резина комплект, новий акумулятор ? на гарантії.
Авто із салону перший власник.. Є моменти по кузову, не фарбована. Всі деталі за телефоном
Автомобіль на ходу. Сів і поїхав. Високий кліренс. Обслуговували вчасно та якісно. Автомат. Зимня гума в комплекті. Є невеликі проблеми з лакофарбовим покриттям • Додаткові питання по тел.
Все, що цікавить по телефону або вайбер торг
Чудовий сімейний автомобіль! кондиціонер працює, трохи штовхається АКПП, є невеликі рижики на задніх арках, передні крила замінені (майже колір), газ вписаний.
