- 104 тис. км
- Хуст
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Перший власник, придбана в салоні
Машинка в чудовому стані. Щодня находу. Обслужена. Газ вписаний
Продам власне авто. Не готувала спеціально до продажу — готувала для себе і користуюся щодня. Фото актуальні, стан автомобіля відповідає тому, що є насправді. Про всі нюанси готова розповісти телефоном або при огляді. Авто можна перевірити на будь-якому СТО. Продаж не терміновий, тому віддам у хороші руки за адекватну ціну.
Хороший автомобіль, рідна фарба
Автомобіль з рідним пробігом, газу ніколи не було, багато чого поміняно, обслужена, завів і поїхав. Стоїть нова літня гума, плюс нова зимня гума на титанах, дно ціле окрім лівого порогу. Торт присутній звоніть по номеру телефону. Ноль Дев'яносто П'ять 457 9314. Федя.
Офіційний автомобіль,один власник,автомобіль вкладень не потребує,в хорошому стані сів і поїхав.
Робоча лошадка яка ніколи не підводить. Один власник, обслуговувалось все вчасно. деталі по тел.
Продам свою ласточку у хорошому стані . Авто 21 року. Батарея 64 кВт+2 залочених. Пробіг 177 тис. До стандартної комплектації LT встановлено: захист двигуна сталь 2.5мм, доставлено проставки алюміній +кремній (2.5і3.5), чехли brothers (алькантара + шкіра], прошивка GM, коврики резинові. Дальність ходу літо (538+43залиш),зима (341+34зал).Шини зимові мішелін X Ice Snow виробництво Канада. Сервісна книжка в наявності.Хто шукає надійного помічника в життєвих потребах то Вам сюди.
Продам авто або обміняю у чудовому стані на повному ходу 2.0газ/бензин
Гарний комфортний автомобіль . Нове щеплення, масло, фільтри, ходова все обслужено.На гарній комплектації. Має шкіряний салон, кондиціонер заправлений, мульті кермо, камера заднього виду, 4 скло підйомники, електро дзеркала, гарна магнітола.
Нормальний робочий стан, один власник в Україні, любий вид переоформлення, газ 4 покоління
Продам хорошу, надійну машину власного користування працює ідеально як на газу так і на бензині По кузову є невеликі сліди експлуатації пишіть дзвоніть фото скину Авто доглянуте, все в хорошому стані, вкладень не потребує. Сів і поїхав. Торг можливий біля капоту.
Продам власне авто, 168 тис. км оригінального пробігу. Авто у збереженому стані, повністю на ходу. В ДТП не брало участі, але є декілька підкрасів, роки беруть своє. Всі деталі по телефону або при зустрічі. Можливий обгрунтований торг біля авто. Автомайданчики прохання не турбувати.
В гарному стані,все працює відмінно без нарікань,не потребує вкладень!! Нова літня резина! Є другий комплект дисків(штампи) r15 3 тис назад зімкнені фільтра, мастила! ГРМ мінявся 15 тис назад!! Помпа, ГУР замінено 25.04.2024 Кондиціонер працює справно!!
Машина в нормальному стані, з легкими дисками. Додаю ще один комплект коліс.
