- 71 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Aвто у дуже хорошому стані.Батько їздив тільки до лікарні і назад, бо мав інвалідність.
Aвто у дуже хорошому стані.Батько їздив тільки до лікарні і назад, бо мав інвалідність.
Авто пригнане з Голландії в серпні місяці, перша реєстрація в Україні, всі розхідники замінювалися вчасно, ходова перебрана, капіталовкладень не потребує, оригінальний пробіг, повністю в рідній фарбі, практично нова зимова резина
Продам машину в доброму стані. По кузову машина ціла. Газ четверте покоління вписаний в техпаспорт. Технічно справна. Детальніше по телефоні.
Доброго дня, автомобіль майже увсе час в одних руках. Технічно в прекрасному стані. Є незначні недоліки по кузову. Телефонуйте, все детально розповім.
Авто у хорошому стані. зауважень немає. все працює. Гідропідсилювач керма, склопіднімачі електрика, магнітола, кондиціонер заправлено, тонування. Газ вписано. Деталі по телефону
Машина вся в оригіналі без жодного підкрасу, все працює до найменшої дрібнички готовий до будь-яких перевірок на СТО.
Авто в доброму стані, сів і поїхав.
Автомобіль в рідкісній комплектації корейської зборки,пробіг рідний 100% Двигун працює чудово вікна всі рідні лобове рідне. Машинка повністю укомплектована, літня резина на штампах-зимова на дисках, два колючі сигналізація. Торг присутній.
Машинка в гарному стані мотор коробка супер рідний пробіг. Авто варте уваги
Замінений ремінь роліки. Поміняв масло наїхав лиш 1000. Нова зимня резина.За деталями дзвоніть на вайбер
Вирішили продати свою сімейну машину Шевроле Вольт. Дужe зручна, затишна і економна. Ми розмитнили і зареєстрували машину в Україні в 2018 році. Придбали машину в США з мінімальними пошкодженнями. Комплектація Преміум. Фото ще з кінця літа, так як на даний час машина в гаражі і не використовується взимку.
Свіжий з Кореї. На хорошій комплектації: Без ключовий доступ; Двохзонний клімат-контроль; Датчики сліпих зон; Мульти кермо; Мульти медіа з Car play; Парктроніки 360ʼ; Камера заднього виду; Круїз-контроль; Шкіряний салон; Підігрів всіх сидінь; USB, bluetooth; Датчики тиску шин з інформацією на щитку приборів; Складні дзеркала; І багато іншого… АКПП - гідротрансформатор; Є відео-реєстратор; Авто в гарному стані. Замінено мастило в двигуні Motul 5w30. Колір білий перламутр. Робити не потрібно нічого. Комфортний автомобіль з оригінальним пробігом.
Продам власний автомобіль, був пригнаний у березні 2022 року із США із мінімальними пошкодженнями (рівнялось крило, замінено фару, протитуманку, решітку радіатора, ремонтувалась безпека), стан ідеальний, абсолютно все працює, чудовий великий сімейний автомобіль, дуже комфортний, досить економний, 11 л по місту, 6,5-7 по трасі, додатково проклеєно вібро- та шумоізоляцію даху, всесезонна гума Мішелін на 17" легкосплавних дисках, лінзована оптика, двері закривають пороги (завжди чисті штанки), підігрів дзеркал та заднього скла, заводське тонування, релінги, мультимедіа з тачскріном, дуже хороша інформативна камера заднього виду, фаркоп, тканинний салон з якісних матеріалів - дуже легко чиститься, влітку - не парить, взимку - не холодно, чудова акустика, можливість підключити флешку, сервокермо, автоматичне ввімкнення світла, "живий" автомат, купа кишеньок, міні-поличок для ключів, документів, телефонів та всього іншого, непристойно широкий і глибокий підлокітник (рука реально влазить по лікоть), рівна підлога на задньому ряду, задній ряд регулюється по вильоту вперед-назад, спинки складаються та мають три положення регулювання нахилу, вільні руки (також є мікрофон для задніх пасажирів), кондиціонер, круїз-контроль, сабвуфер, Єва-коврики, докатка, домкрат, розетка для задніх пасажирів та у багажнику, задній підлокітник із підстаканниками Автомобіль реально міцний, якісно зібраний, великий та потужний, не потребує ніяких вкладень, ідеальний для подорожей на далекі відстані і достатньо маневрений у місті Продаю у зв'язку із переходом на електромобіль
