- 290 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Потребує заміни правого порогу. Капітальний ремонт двигуна на 318 тис.пробігу. Нові поршня, нове зчеплення. Авто на ходу кожен день. Всі питання за телефоном.
Потребує заміни правого порогу. Капітальний ремонт двигуна на 318 тис.пробігу. Нові поршня, нове зчеплення. Авто на ходу кожен день. Всі питання за телефоном.
Авто в гарному стані. Газ-бензин, кондиціонер, передні електросклопідйомники, шумоізоляція, ксенон, двигун та ходова після ремонту.
Максимальна комплектація PREMIER, авто привезене з США, куплялося на аукціоні Manheim, без ДТП та пошкоджень. Всі системи авто працюють відмінно. Також є комплект зимової гуми та ковриків. Авто в ідеальному технічному та косметичному стані. Один з найкращих автомобілів у співвідношенні вартості експлуатації і корисної дії. Допомоги автобізнесменів не потребую.
продам своє авто.описую як є.Є косметика (без ДТП),пара невеликих вм'ятин.є тріщина на лобовому.є невеликі пошкодження переднього бампера,прижатий правий поріг, технічно на свій пробіг без нарікань. купував в 17 році з пробігом 60 тис. я є другим власником.Фаркоп. торг .біля авто. обмін (на обмін дорожче рівно на стільки і у вас) на всі нюанси можна уступити.продаж не терміновий тому прохання площадкам не турбувати.
Продаємо сімейне авто, купили з салону, один власник. На машині встановлено ГБО в 15році. Усі роки за цим авто бережно доглядали, вчасно робили то і необхідні заміни, тому незважаючи на поважний пробіг, їздить гарно. Двигун літає, коробка плавно переключає, без шумів. Можемо надати детальну біографію машини, що коли міняли. Зараз є некритичні нюанси: влетів камінчик і тріснуло лобове скло, фреон витікає з кондиціонера, одна з двох задніх стоп ламп на правій фарі не світиться, треба поміняти/підкрутити вихлопну (трохи тарабанить). Було невклике ДТП, в'їхали в праву частину заднього бампера, замінили. Торг у капота. Цікавить повне переоформлення, не довіреність. Перекупів не турбувати, дякую.
Продам надійне авто, повністю обслужене — сів і поїхав! ? Ходова повністю зроблена ? Нові пружини та амортизатори ? Новий акумулятор ? Двигун працює ідеально, без нарікань ? Газ вписаний у техпаспорт (економна) ? Клімат-контроль справний ? Бонус: * 2 комплекти титанових дисків * 2 комплекти гуми Є незначні нюанси по кузову ? Дуже хороший варіант за свої гроші ? Мінімальні витрати на утримання Готова до будь-яких поїздок ? Ціна адекватна, готовий до торгу біля авто
Один власник,авто на ходу,нова резина,ремінь грм ,помпа і т.д.недавно замінений.
Машина- ракета.М'яка,потужна, дуже простора. З салону,з 2008 року в одній сім'ї.Великий,охайний салон. Двигун 144 к.с. працює ідеально,ледь чутно.Шість циліндрів,24 клапана,працює на бензині,ГБО ніколи не було!!! Розхід бензину 8-9/100 км • Величезний багажник • В сім'ї завжди була другою машиною для дальніх комфортних поїздок. Новий аккумулятор,нова гума. Наберайте Пишіть в вайбер,телеграм. Телефонуйте з 9 до 21 години.
Код товара: 76002 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Chevrolet Bolt EV 2020 року випуску з пробігом 126 тис. км, сучасний електричний хетчбек з батареєю 60 кВт та автоматичною трансмісією. Автомобіль у білому кольорі, поєднує економічність, практичність та сучасні технології. Оснащений підігрівом керма та системою контролю сліпих зон для додаткового комфорту та безпеки. Забезпечує тиху, плавну та динамічну їзду, ідеально підходить для міста. Готовий до експлуатації.
Авто в нормальному стані, ходова в нормі, двигун масло не бере
Володію авто з 2013 року, є другим власником. На авто нарікань немає. Двигун масла не бере, кондиціонер працює, встановлена хороша музика.На свої роки авто в хорошому технічному і візуальному стані.
Двигун та ходова в робочому стані. Але прогнив задній лівий стакан. В цілому по машині багато іржі.
Робоча лошадка, список ТО та проведених робіт приведений у фото. Планово все робилось окрім двигуна
Продам своє рідне авто, "вогненно-червону бестію"). Я - перший і єдиний власник, пробіг оригінальний (майже 134 тис), бо авто не єдине у родині. Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані, є низка подряпин та потертостей по кузову (без заломів (все на фото)) та пластику салона. Іржі не бачив (крім того нальоту, що утворився уздовж подряпини праворуч) та важелях відкриття багажника та баку. Кузов та салон у цілому у гарному стані, днище- теж, пороги-ідеальні: одразу після придбання поставив підкрилки та зробив антикороз. обробку днища. В авто ніколи не палили. Свого часу "добрі люди" трохи прим'яли передні крила (в різний час): одне крило міняв, інше правили (нове крило в завод.упаковці є досі). Передній бампер/капот мінялися/правилися свого часу (трохи понесло на ожеледиці на малій швидкості на сільській дорозі: як результат бестія зробила легкий і зовсім не палкий поцілунок іншому щасливому авто, йому нічого, а бестії було трохи прим'ято кромку капота, тріснув бампер, довелося міняти. Авто експлуатувалося щадно та охайно, обслуговалося вчасно, тисяч 15 назад міняв ремінь ГРМ, Перед цим Новим роком зробив заміну майже всього по ходовій, десь на +20 тис грн, заправивив кондиціонер, міняв прокладку клапанної кришки. Продавти не думав взагалі, бо ж рідна). По двигуну питань не має, відносно новий акумулятор, встановлена двостороння сигналка (Шериф), магнітола. Є питання по пічці: треба продувати чи міняти радіатор. Взагалі авто-сів та поїхав (якщо не рахувати питання з пічкою у зимовий час). Продається, оскільки стало непотрібним, з 2017 року бестія стала 2-м авто у родині, запасним авто. Наразі авто поряд з Києвом, на майже новій літній гуміі (Дебіка, знос до 10%, купував в січні 2022), зимня гума (Нокіан) у гарному стані, на дисках, піде бонусом покупцеві. Два клучі. Реальному покупцеві- торг. Обмін не цікавить. Додаткова інфа-по телефону (розкажу усе, як є). Прохання телефонувати з 8 до 20.
Справжній багатофункціональний «3в1»: можна їздити на електро до 55 км, підключається бензиновий двигун + встановлена газова система(Prince), що дозволяє економити. Комплектація максимальна: підсвічування салону, підігрів передніх сидінь, кондиціонер, регульоване кермо, мультимедіа з Bluetooth, AUX/USB, дисплей, електропривод вікон, центральний замок, ABS, ESC, TCS, шкіряний салон, датчик утримання полоси та датчик зближення, круїз-контроль, камера заднього виду. Потужність: 149 к.с. електродвигун Батарея: літій-іонна NCA 16,5 кВт·ч Витрата: 16-20 кВт·ч/100 км на електро, 6,5-8,5 л/100 км бензин Нюанси: незначні корпусні пошкодження, не впливають на функціонування (останні 4 фото), тріщини на лобовому склі. Пробіг 207 000км (не скручений), в Україні два власники, знаходиться в хорошому стані, готова до будь-яких поїздок з максимальною економією та комфортом. Торг можливий.
Їздила на авто 1,5 роки, і ще б стільки їздила, але купили на автоматі і більшу) Без перебільшень офігенна механіка. Стоїть газ (вписаний в тех паспорт). Гарний салон, не затягані сідушкі, єдине що після зими треба підфарбувати диски) Пороги трішки ржаві, але цілі. Що було замінено за рік: комплект грм, помпа, сальники, передні колодки, направляючі супорта, передній правий супорт, датчик каленвала. Фільтра, мастила замінювались вчасно. Остання заміна на 267 тис.км. (зараз 271 тис.км.) Стоїть новий акумулятор, куплений 01.05.2026 року. Прослужить ще дуже довго. В машині їздила я з дитиною, тому всі роботи по ній виконувались вчасно. Сідай і їдь) Викладаю як є в немитому стані.
Продам авто. CHEVROLET NUBIRA ,всі питання по телефону.
Продам Chevrolet Kalos. Авто 2004 року випуску, пробіг 155тис. Авто пригнане з Данії. Гума 1 рік. Стан добрий. Додаткові питання дзвоніть або пишіть
