- 114 тис. км
- Київ
- Бензин, 3.6 л.
- Типтронік
Власне авто за яким дуже дивлюсь — робив ходову у грудні 2025, зиму провів у критому гаражі. Нова зимова резина. Проблем немає, їздить прекрасно, емоції шикарні. З нюансів - потребує заміни амортизаторів та ричага — але вже у роботі, чекаю на деталі з США — вартість ремонту вже в ціні, тому за 20000 ви отримуєте авто яке не потребує жодних вкладень. В тому числі, нещодавно міняв масло коробки. Причина продажу: пересів на кросовер.
