- 191 тис. км
- Краматорськ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані, обслуговування вчасно.
Авто в хорошому стані, обслуговування вчасно.
продаю Chevrolet Volt у хорошому стані. Усі питання за телефоном.
машина на ходу не потребує вкладень. Олександр тел
Продам з комплектом зимової гуми.
машина у повному порядку
Автомобиль в очень хорошем состоянии. Во владении с 2008. Ухоженный салон. Двигатель масло не берет, раздатка не воет. Установлена хорошая музыка, електропакет на все 4 двери. Новые амортизаторы и реактивные тяги. Торг у капота.
!!КУЗОВ КУПЕ!! Авто на повному ходу, має рідний пробіг, гарну комплектацію з кондиціонером. має незначні пошкодження ззаду на крилі (видно на фото), довго стояла в гаражі. технічно майже новий автомобіль. переоформлення, торг біля капоту
Звоните , пишите, все расскажу.
продам Nubira у непоганому стані, кожен день на ходу. тріщина на лобовому (всі стекла заводські) газу є, але не вписаний. можливий обмін
або ********** машина не нова але на бодрому ходу, великих грошових затрат не потребує,двигун після кап ремонту , нова рейка, гума нова але тільки перед, нові стойки та підшипники ступиці (передні).обов'язкове переоформлення. Можливий торг у капота
Авто після ДТП, на запчастини
Авто на ходу , много поменяно (помпа,радиатор,гидроусилитель,новая резина)
Двигатель после ремонта по ходовой тоже всё сделано технически исправна
Сімейний автомобіль у доглянутому стані, я третій власник. Вчасно проводилось техобслуговування. До 220 тис. обслуговувалась тільки у офіціалів, про що свідчить сервісна книжка. Якісне газове обладнання встановлювалось на 220 тис. Тиха та приємна у їзді. Дуже гарна комплектація. Гарна оптика. Двигун сухий, коробка не пинається! Повністю перебрана ходова з якісними запчастини. 03.05.2026 замінено ГРМ, помпа, та інше. Замінено масло в акпп на 275 тис. Два ключі. Два комплекти гуми, зима (один сезон)! Є сліди експлуатації. Прохання перекупів не турбувати. Невеликий торг. Дзвоніть, відповім на всі запитання!
Повністю обслужений і доопрацьований автомобіль. В мостах гвинтові диференціали(самоблок). Передні кулаки усилені на підшипниках івеко. Усилені кардани і підвіска з ліфтом 30мм. Колеса 215/70/16 АТ на дисках уаз. Зроблена для ізди по полях лісах і де другі автомобілі вже здаються.
Гарний стан , надійне авто , двигун масла не бере все добре , ходова збита , кузов не гнилий взагалі, без дирок і ржавчини , присутні царапини по кузову . Авто з комп'ютером . Замок на КПП . Все працює , газ ,бензин. Два комплекта гуми , зима один сезон , літо передні нові . Два комплекти ковриків літо, зима .
Авто не на ходу (пробитий радіатор).Торг присутній. Зв'язок через WhatsApp
