- 150 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Автомат
Авто в гарному стані.Багато зробнено.Все працюе відмінно.
Авто в гарному стані.Багато зробнено.Все працюе відмінно.
Машина повністю обслужена та готова до поїздок. Я власник. Авто справне, заводиться з пів оберту в будь-яку погоду. Новий акумулятор Двигун 1.5. Працює рівно, не димить, масла не бере. ГБО 4 покоління, працює чітко, з теперішніми цінами на бенз, вигідно економить бюджет. Ходова в нормі не стучить, без зайвих звуків. Кондиціонер НЕзаправлений, Гідропідсилювач керма працює. Є Bluetooth для музики. Є нюанси по загальному вигляду сколи, подряпини, рижики. На їзду не впливає, машина кожного дня їзде з роботи та на роботу Замінено масло фільтр. Новий ремінь ГРМ та сервісний ремінь на генератор (можна їздити спокійно). Залито свіжий антифриз, відносно нові тормозні колодки. Торг мінімальний, на заправку та переоформлення біля капота
Авто в гарному стані на свої роки. Повний привід,газ зареєстрований,авто в рідній фарбі та з рідним склом в круг.Двигун шепче,ходова м'ячик,по кузову гарна.Переоформлення обов'язково! Добрим людям уступлю 200 долларів.
Продається Лачетти з переоформленням, 1.8 бензин /газ / кондиціонер
Chevrolet Aveo T-250 2008 року випуску автомобіль технічно весь зроблений! Масла, фільтри все мінялось вчасно кондиціонер робочий, встановлено ГБО-4 покоління вписано в техпаспорт. Чистий охайний салон, нормальна Аудіосистема з виходом під USB і AUX. В автомобілі є все для комфортної їзди, телефонувати реально зацікавленим людям. Усім гарних покупок і мирного неба!
Продам Chevrolet Spark EV 2015 року у відмінному стані. Автомобіль повністю обслужений, дуже економний та ідеально підходить для міста. Реальний пробіг — 34 500 км. ? Повністю електричний автомобіль ? Запас ходу влітку — 90–100 км ? Взимку — близько 70 км ? Дуже динамічний та маневрений у міському русі ? Мінімальні витрати на експлуатацію та зарядку Автомобіль у чудовому технічному та візуальному стані: ? Кузов охайний, без пошкоджень ? Салон чистий та доглянутий ? Ходова, електрика та батарея працюють без нарікань ? Зарядний пристрій перероблено під нашу електромережу з кількома режимами заряджання з управлінням через wifi (оригінальний блок на 110V також в наявності) ? Усі функції автомобіля працюють справно Ідеальний варіант як другий автомобіль у сім’ю або для щоденних поїздок містом. Компактний, тихий, дуже зручний у паркуванні та при цьому достатньо жвавий. Авто вкладень не потребує. Автомобіль купувався БЕЗ ДТП і в ДТП після купівлі участі не приймав. Готовий до перевірок на СТО. Для зв'язку whatsapp, бо на мережі буваю рідко. Торг — біля автомобіля.
Дуже гарне, сімейне семимісне авто. Офіціал.Стан близкий до ідеального. Продаж не терміновий. Торг біля капоту( не великий). Запитання за телефоном
Просторе, дінамічне та м'яке авто з приємним споживанням батареЇ. Замінені передня ліва та задня двері "в колір", дзеркало водійське, лючок зарядки. Переднє ліве крило якісно відремонтовано. Килимки салону та багажнику є.
Авто в гарному стані. Сів і поїхав ..
Шевроле Такума 2008року перебрана вся ходовка по колу стоять поставки по колу, промита тормозну системи замінено жидкість, промита система охолодження і залитий новий антифриз нова гума по колу запаска ,є другий комплект колес, нове гбо , нова катушка запалення,є страховка, замінено ремінь ГРМ з роликами, всі масла, заправлений кондиціонер, камера заднього виду , установлена 2 дінова магнітола, резина перед 205/60 r15, задня 205/65 пройшла 1000 км любий вид переоформлення
Продам свою машину, володію 2 роки, за фактом я другий власник, до мене машина була в одній сім'ї, у мене була перереєстрація з дружини на мене (у зв'язку із заміною номера), не фарбована взагалі, навіть бампера, стоїть хороша літня гума на титанових дисках, стоїть газ євро-2, вписаний в тех. паспорт, кондиціонер. За технікою те що робив недавно (5 тис. км. назад) це заміна ременя ГРМ + помпа, сервісний ремінь, залитий новий антифриз, заміна колодок, повністю нова вихлопна система від випуску до банки глушника, перебрав газовий редуктор (всі нові мембрани, пружинки, фільтра і т.д), до цього майже одразу після покупки перебрав всю передню ходову, бо половина компонентів зсохлась від віку (все було рідне із заводу, включаючи шарові на заклепках), на пробігу 97 тис. заміна задніх колодок у барабанах, акумулятору близько року. Продаж тільки з переоформленням, можна через мрео, можна через дію.
Продам хороший сімейний автомобіль, Шевроле Епіка, авто містке, газ/бензин, 2.0, не плутайте з проблемним 2.5, по мотору без нарікань, коробка звичайна 5-ти ступка, теж без проблем, по ходовій без нарікань, ні стуку ні грюку, диски оригінал р16, на хорошій зимовій резині, літня є але бажано купити нову, стоїть двостороння сигналізація, центральний замок, штатні лінзи, так як по заводу світло не дуже, поставив ЛЕД лампи, світло вогонь, по ЛКП потрапила під обстріл (опис є, не плутайте з перевертишем) на даху була маленька дірочка, тут же відвіз майстру все зробили, лобове тріснуло, не міняв, поки так їжджу, в іншому все добре. Салон не прокурений, велюр, у хорошому стані, завжди в чохлах, кермо в шкіряній обплетці, пластик чистий не вигорів (слідкую, доглядаю). Є блокування КПП, кондиціонер, 2-х динова магнітола з камерою заднього виду, музика штатна хороша, стеля ціла, провисань немає, на задньому сидінні рідко хто їздив, взагалі Салов у хорошому стані, багажник у відмінному стані, тільки через газовий балон місця не сильно багато, балон колишній власник поставив на 60л... В веду для себе блокнот що, коли і на якому пробігу поміняв, машина їздить не кожен день. З усіх питань телефонуйте, пишіть, все розповім, на перегляди не їзжу,
Перший хазяїн, авто у технічно справному стані. Ремонт кузова з заміною порогів у 2024 році.
Гарний сімейний автомобіль з економічною витратою пального в максимальній комплектації.Технічний стан двигуна та коробки в ідеальному стані,ходова частина без зауважень. Чорний шкіряний салон,мультируль,підігрів сідінь,підігрів дзеркал,підігрів керма,круїз-контроль,авто світло ,преміальна акустика Base,люк,без ключовий доступ,ел. регулювання сідінь,бездротова зарядка,мультимедія,бортовий комп?ютер,камера заднього вида та багато іншого. Гарна все сезона гума та диски r17. Авто заслуговує не на увагу. Також авто доступне у лізинг с першим внеском від 15% від вартості авто.
Продаю авто. Стан задовільний, на впевненому ходу — сів і поїхав. Є нюанси по ЛФП (на фото видно). Двигун/коробка працюють нормально. Кондиціонер заправлений і працює, пічка гріє добре. Новий акум. Зараз на зимовій гумі (докатую), також є комплект титанових дисків під літню. В комплекті є ковпаки. Документи в порядку. Тільки переоформлення. Торг біля капоту. За потреби скину більше фото.
Продам сімейний надійний автомобіль, дешевий в обслуговуванні, двигун олії не бере, не димить. ходова не стукає не гримить. Скло всі рідні. Перекупам та прощадкам прохання не турбувати не втрачайте свій і мій час. Тисячами не торгуюсь! Допомоги продажу не потребую.
авто досить довго було в одного власника,виїжджало досить рідко,2 тисячі тому була заміна масла у двигуні. Має деякі маленькі питання по кузову. Є комплект літньої гуми. Телефонуйте якщо потрібні подробиці
