- 214 тис. км
- Чернігів
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Всі питання по телефону.Цікавить обмін на універсал
Всі питання по телефону.Цікавить обмін на універсал
Продам свій автомобіль Chevrolet Aveo 1.5 2007р., в гарному стані, вкладень не потребує, двигун коробка працюють без нарікань, мастило від заміни до заміни за рештою інформацією звертатися за телефоном.
Перший власник. Авто купувалось офіційно. Все обслуговування до 100 тис. і переважна більшість після проводилось на офіціалі. Авто в чудовому стані - сів і поїхав. Максимальна комплектація. Всі питання по телефону. Авто можна глянути в Києві.
Машина не нова але ще досить жвава, сів і поїхав. Технічно повністю обслужена. По кузову: зроблені пороги, пофарбований бампер, є невелика царапина на дверях зі сторони водія. Новий акумулятор.По салону: все ок, крім невеликих вікових підтертостей. Багажник в гарному стані. Тільки повне переоформлення. Розумний торг біля авто. Додаткова інформація по тел.
Авто в непоганому стані, але потребує незначних вкладень по ремонту: 1. Відрегулювати запалення, а потім газове обладнання; 2. Є всі деталі крім кардану для того щоб працював повний привід (зараз задній привід). По ходовій частині все добре, є незначні моменти по лакофарбовому! Замість заднього скла стоїть металева рамка із пластмасовою накладкою! Можливий символічний торг, для військових та волонтерів при пред?явленні підтверджуючих документів знижка 300$! Продаж тільки з повним переоформленням через Сервісний Центр!
Продам авто в гарному стані .Машина обслуговувалася вчасно, Автомат , кондиціонер заправлений , масло в коробці замінено, коробка працює рівно без пинків На ходу , оригінальний пробіг . Їде легко та впевнено . Деталі за телефоном. Продаж не терміновий ! Перекури та площадки Не Турбувати !!!
Своє авто повністю обслужена . По техніці не потребує вкладень, сів і поїхав . Не бачила газу і тонування. Салон в стані новий . Сума 4000.
Своє авто для їзди на кожен день, рідний пробіг, є моменти по лкп, на повному ходу, куплені 6 салінблоків на майбутнє, зараз нічого не стучить, комфортне велике авто, гарно підходить для дальніх подорожей з сім?єю. Є однозонний клімат контроль, є вписаний газ. Кондиціонер охолоджує дуже добре. Є бортовий комп?ютер з росходом. Розхід по місту 9.5-10л, по трасі 7-7.5 при скорості 100-110. Є андроїд магнітола з навігацією. Нова літня ризина кінця 25го року, дата видна на фото, також є зимній комплект ризини. Салон в гарному стані. Мотор не димить, працює тихо рівно, масло під?їдає по допуску. Ремонтована задня тормозна система з новими колодками. Нова рульова рейка, замінена штатна акустика, музика грає добра та гучно. Обслугована ходова. Ціла по кузову. Єво килимки.
Автомобіль вартий вашої уваги,куплявсь в автосалоні в 2010році,виготовлений 10 місяць 2009року.Один власник з салону,гаражне зберігання,по автомобілю жодних зауважень немає.Ходова,двигун,кузов все в ідеалі.Бережне ставлення,по солям міським ніколи не їздив.
Продам авто в гарному стані, маю два комплекти гуми літо на литих дорогих дисках з гарною гумою R15, зима R15 на залізних дисках нова + колпаки,всі рідини та розхідники заміни, на авто газу не коли не було, за додатковою інформацією звертайтесь в будь-який час, реальному покупцю торг.********** додатковий номер.
