- 200 тис. км
- Рівне
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам сімейний автомобіль. Машина повніть обслужена. Було замінено: - тормозні дискі + колодкі - щеплення - генератор - гереем - масла, фільтра
Продам сімейний автомобіль. Машина повніть обслужена. Було замінено: - тормозні дискі + колодкі - щеплення - генератор - гереем - масла, фільтра
Класний сімейний мінівен який дає більше ніж очікуєш. Мягка комфортна підвіска, притому гарно керована. Майже 170 турбодизельних сил з її малою вагою дають масу емоцій і впевненість в будь якій ситуації. 6ст гідротрансформатор після повного капітального ремонту, замінені заводські проблемні деталі на модернізовані та підсилені (в гуглі є вся інформація про болячки), найближчі тисяч 100 як мінімум можна про неї забути. Екологія відшита програмно, ніяких помилок і ніяких проблем в експлуатації. Масла двигун не споживає, паливна в чудовому стані, останні морози запускався без проблем. Салон класно трансформується, на 3 ряді сидіти комфортніше ніж у додж джорні. Корозії немає від слова зовсім, днище як тільки з заводу, та і впринципі вони цим не страждають. Хороша всесезонна гума. Причина продажу банальна, це була друга машина в сім'ї для дружини і її місце зайняла електричка)) дзвоніть питайте, приховувати нема чого, машинку всі полюбили і хотіли б віддати в дбайливі руки
Автомобіль свіжопригнаний з Бельгії,100% розмитнений,готовий до реєстрації в Сервісному центрі.Пробіг оригінальний! не битий,не фарбований.Надійний,потужний,економний…7 місць,АВТОМАТ,високий кліренс…Заслуговує вашої уваги… Можлива доставка до вашого міста…
БЕЗ ТОРГУ ТЕРМІНОВО Авто в прекрасному стані, комфортна в їзді та надійна, хороша комплектація, шкіряні сидіння з підігрівами і не потріскані, вся електрика справна, АКПП 6т45-посилена, працює без зауважень, 7 місць, великий багажник Перереєстровується НА ОБМІН 9500 Потребує ремонту 2х форсунок і подивитись троса ручника Авто на ходу заводиться в любу погоду
Автомобіль в хорошому робочому стані. Нічого робити не потрібно. 7 місць. Всі деталі по телефону.
авто супер т**********
Кореєць, гарний стан, пробіг оригінальний- перевірка будь-яка СТО Економна 5.5 - траса, 7.5- місто.(звичайно, якщо їхати помірно). Взагалом дуже жвава машинка, гарно тримає дорогу і прискорюється. Просторий салон, 7 місць , підходить для великої сім'ї. Місця в багажнику просторі - вільно сидять дорослі.Складаєм сидіня взаді і маємо величезний об'єм багажника. Двигун працює тихо, рівно, нічого не підтікає.З ходовою взагалі немає питань. Обслуговувалось все вчасно.
