- 188 тис. км
- Кам'янське (Дніпродзержинськ)
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
обслужена охайна автівка. технічно без нарікань. нові ремні та мастила. ходова доглянута. кузов без дтп.
Газ-бензин,салон кожа,стекло подъёмники везде,коробка механика.
Корейська збірка, авто з Німеччини. Nubira. Шкіряний салон, підігрів сидінь, якісна магнітола, фаркоф. Авто повністю обслужене. Вм'ятина на лівому крилі і порозі. Треба рідресонтувати колеса. Хто буде купувати віддам зимову резину із штамповками. Продаю бо треба гроші. Машина технічно справна.
Продам свій автомобіль,Шевроле Нубіра 2004 рік авто на впевненому ходу,все працює клімат холодить пічка гріє,мультируль працює ,камера заднього огляду,2 Дін магнітола ,двигун 1.8 sed після капітального ремонту,мінялось щеплення,по техніці все добре ,кузов вигляд має ручнік працює нові задні гальмівні диски диски,лед в туманках,автомобіль знаходиться в місті Нікополь,тільки з переоформленням ,свіжа страховка ,можливий торг при огляді я другий власник в Україні,авто з Німеччини пригнане в 2021 році
Продам Шеврика в хорошому стані. Двиг 1.6, ГБО євро4. Стан двигуна відмінний. Ходова нова. Кондиціонер працює, по кузову все відмінно. ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ.
Шевроле Нубіра 2004 1.8 газ/бензин, газ 4 покоління, газ повністю обслужений, поміняні гальмівні колодки спереду і ззаду, нові гальмівні трубки, новий антифриз, масло, ГУР, гальмівна рідина, поміняні всі датчики. Є моменти по кузову, і потрібно міняти сальник колінвала (в наявності він є). Вартість 3500$. Зимова гума в подарунок.
машина в ідеальному стані, два комплекти гуми на легкосплавних дисках, клімат працює, дуже хороше світло ксенон дальній і ближній, камера заднього виду до магнітофона підключається телефон, два ключі 12 листопада поміняв комплект ГРМ із помпою
Стоит ГАЗ.Без гнилі та ірж, клімат-контроль, 4 склопідйомники, електро дзеркала. Майже нова гума. Все працює. Торг.
Магнитола андроид. камера заднего вида. Два комплекта гуми. Торг біля капота. Автобізнесменів прошу не турбувати.
Телефон не працює, пишіть у чат для звʼязку. Якісне тонування в коло, лед світло, магнітола блютуз, є рейлінги на дах, зараз зняті. Авто в рідній фарбі окрім капота крила переднього і ляди. Вчасно обслуговувалось. Електронний клімат працює. На свої роки гарний стан. Фари під новим лаком. Салон доглянутий. Торг мінімальний
Автомобіль справний сів і поїхав Працює на бензині і на газу Гарна машина для роботи Має нюанси по кузову(пороги)
В комплекті 2 комплекти резини на дисках.Ходова в нормі нещодавно замінено комплект грм.Пороги треба робити
Продам сімейний надійний автомобіль, дешевий в обслуговуванні, двигун олії не бере, не димить. ходова не стукає не гримить. Скло всі рідні. Перекупам та прощадкам прохання не турбувати не втрачайте свій і мій час. Тисячами не торгуюсь! Допомоги продажу не потребую.
Продам Chevrolet Nubira рік випуску 2004 Дзвонити на телефон *******************01
Продаю свій автомобіль(володію 4роки) Надійний,доглянутий,простий в обслуговуванні,майже !!максимальна комплектація!! Авs і ТС(тягове зусилля)Працює,При покупці замінив радіатор кондиціонера,і ремекомплект компресора,більше туди не заглядав,Клімат контроль цим літом видавав 6градусів(є фото в інсті) Акб Форс купив в 2022році,документи в наявності. 10.09.24 пройшов планове ТО(масло,фільтр,ГБО)фільтр паливний,повітряний і салону замінив на пробігу 260тис.км.Правий поріг потребує уваги.По авто багато чого зробленого: На 215тис.заміна сальників в двигуні ,чистка маслозаборника і нові кільця(без проточки),заміна помпи,і ременя ГРМ.В цей час провів ревізію генератора і стартера.Недавно була заміна (великого)резонатора,заміна передніх амортизаторів,опор,шарових опор,рульових Тяг і наконечників,місяць тому зроблений розвал.Восени замінив тормозні Трубки задніх колес+нова рідина Бош.Встановив захист двигуна,сигналізацію,камеру заднього виду,магнітола два Дін з екраном,штатні кнопки на кермі Працюють!Зашумлені двері,і задні арки,замовілені капот,багажник,двері,ланжерони.Задні Арки -обробка цинком.Мотор LDA:Видалив заслінки в впускному коллекторі(помилок немає)+мийка колектора в середині,видалено каталізатор,встановив Найкращий комплект Гбо з ОБД Адаптацією (вписаний),перешив сидіння і підлокотник(фірма Ванадіс),залишаю ЕваКоври,в Фарах лінзи лед,внизу ЛедТуманки Світло шикарне.Залишаю гучні сигнали(Волга).Ключ нажаль один. Однозначно авто варте Вашої уваги! Новому власнику станом на сьогодні робити нічого не потрібно,автомобіль на впевненому ходу!!Страховка свіжа,зроблена в середині літа.Зараз стоїть резина Континеталь,Зимова Комхо (20-й рік)звісно є,але продається ДОДАТКОВО(5700$ з зимовою резиною) Кому цікаво дзвоніть з 10 до 17,Смс майже не читаю. Маленький символічний торг обов?язково присутній але має бути обґрунтований????ПРОДАЖ НЕ ТРМІНОВИЙ-ця інформація для наших автобізнесменів????
Продам власне авто,перший та повний власник в Україні.Авто знаходиться в дуже доглянутому стані.Всі регламентні роботи виконувались вчасно на кваліфікованому СТО оригінальними деталями.Авто має автоматичну трансмісію ,надійний двигун да досить збережений кузов,клімат працює відмінно,авто не гримить,досить економне.В додаток віддам два комплекти гуми та килимки.Гума два сезони,килимки Ево.В авто не курили,практично їздила одна особа.Пробіг рідний можете перевіряти чим завгодно.Двигун масло не бере,автомат не б'є,перемикає плавно.В фарах встановлений ксенон ,фаркопа не має,причепи не тягала.Авто в дуже доглянутому стані,в ДТП участь не приймала.З усього можу сказати,авто має не великі ,допустимі сліди експлуатації.Торг можливий з реальним покупцем біля авто.
реальному покупцю, адекватний торг
Продам сімейну робочу лошадку. Все працює, є сліди експлуатації, на фото все показала.
