- 186 тис. км
- Овруч
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Ніва Шевроле 2008 року, стан на фото, передні склопідіймачі, регулювання дзеркал, сигналізація, зимова гума в дуже гарному стані, Всі питання по телефону **********.
Нива Шевроле 2006 року. В гарному стані. Зроблений двигун, ходова. Нова резина. Поміняні всі розхідники. Сів та поїхав. Машина в Охтирці.
Авто в гарному стані, тільки після обслуговування, нова резина, деталі по телефону.
продам своє авто у володінні 13 років служила справно двигун масло не бере коробка роздатка працює відмінно все вмикається мости не гудять днаще без корозії . електрика повністю все працює (кожна лампочка кожна клавіша є хороший захист двигуна і підніжки з нержавійки на титанових дисках електрозеркала підігрів зеркаі і заднього скла працює є бортовий комп'ютер красиві чохли Новий акумулятор ходова в порядку музика працює спойлер рейленги тонировка кондиціонер але потрібен косметичний локальний ремонт додаткові фото і відео по запросу
Телефонуйте, будь-ласка за номером. Авто на повному ходу, технічно справна, сів і поїхав. 2. Пробіг рідний, 106409 км. 3. Другий власник (з 2010 року, пробігом на той момент 40 тис. км) 4. Продається з комплектом зимової гуми та титановими дисками. 5. Нюанси по машині: на правій пасажирській двері (див. фото) невеличке п’ятно корозії, бокс запаски внизу трохи лопнутий, в МКПП випадає 5та передача. Все. Все інше в машині в класному стані. Обслуговувалась завжди вчасно. 6. Не гнила, в ДТП не була.
Машина доглянута. Працює справно, стоїть газ 4 покоління, роздавальна коробка працює. Обслуговувалась регулярно, грошей не шкодували, багато чого зроблено… Дзвоніть…
Зараз пробіг 1500 км.Машина показує чудову динаміку. Об"єм 1,8 , турбіна 0,6 бар.( Можлива перспектива 1,0 бар) КПП - ZF, професійний вихлоп на дві сторони з нержавійки з приємним звуком. Замінені форсунки на більш продуктивні, встановлено інтеркулер з шноркелем. Проставки 30мм. Дискові гальма по колу. Відвязаний передній міст. Встановлено спереду по 2 амортизатора на сторону.Підсилений задній міст, встановлені пневматичні балони. Розирювачі арок. Замінені пороги. Машина оброблена антикорозійним матеріалом, підфарбована до молдингів Raptor. Встановлені пороги, кінгурятник фаркоп та додаткове світло. Гума 225/70R15. Можливий обмін, на позашляховик, паркетник --з моєю доплатою. Корчі не пропонуйте. Обгрунтований торг ніхто не відміняв. Всім вдалих покупок та продаж.
Власний автомобі є кондиціонер склопіднімачі по технічному стані нарікань немає сів і поїхав газу нема і небуло.Що цікавить запитуйте
Можливий торг,за деталями звертатись за номером
Продаю свий автомобиль 2 хозяин авто на ходу вложений не требуе остальне по телефону расмотру обмен
Продам машинку на ходу все вопросы по телефону расскажу. Торг уместен
Перший власник з салону. Оригінальний пробіг. Авто в доброму робочому стані. Гаражне зберігання. Додатково встановлений фаркоп, металеві дуги та сигналізація. Також є комплект зимової резини на металевих дисках. Всі деталі по телефону. Можливий торг.
Авто в гарному стані, збережене на свої роки. Кузов майже весь в рідній фарбі. Двигун повністю робився та обслуговувався, не димить мастила не бере. Передні підшипники IVEKO ( хто знає - той зрозуміє). Обвіс з нержавійки. ГАЗ 4 покоління вписаний в тех паспорт.
На свої роки автомобіль у адекватному стані торг ********** можливий обмін
Продам машинку! Працює кожна кнопка. Бензин, газ!! всі подробиці по телефону! Ця красуня вам сподобається 100%
