- 371 тис. км
- Павлоград
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.69 л.
- Не вказано
Авто в чудовому стані. Всі питання по телефону!!!
продам ниву шивроле деталі по тел
Авто на ходу, після капремонту двигуна. Експлуатувалась в прифронтовій зоні.
Продам ніву в гарному стані, двигун 2.0 газ/бензин від Мерседеса, коробка автомат, авто кожен день на ходу, двигун та коробка без нарікань, заміна двигуна та газ вписані в тех паспорт, по електриці все працює, сигналізація, скло підьйомники, музика, лед лампи, титани р16, повний привід, салон в гарному стані, переварені пороги. З документами порядок. Авто знаходиться в Херсоні, торг присутній, також можливий обмін. Пишіть або дзвоніть на What’s App
Машина на повному ходу,ніколи не підводила,сів поїхав.
Свій домашній автомобіль. Збирав для себе, вклав дуже багато грошей і сил. В офроудах участі не брав, бруд не місив. Виїжджав на дачу. Повністю якісно з отворами пофарбовано Raptor (3000$). При складанні встановлювалися всі нові оригінальні гумки, фетри і так далі — все нове. Задута в кілька шарів, оброблено днище та приховані порожнини. Нова гума з новими дисками. Зробив повну шумо-віброізоляцію. Якісна акустика Kicx. Посилені склопідйомники рейкового типу. Електрозеркала з підігрівом. Повне пересвічування всіх кнопок і так далі — все красиво світиться білим. Під замовлення зроблена приладова панель з плавним розпалом та кільцями. Встановлені спортивні сидіння від BMW, встановлено акуратно, без колгозу, все працює штатно. Передній силовий бампер з додатковим освітленням RIGID. Автомобіль із гідропідсилювачем. По технічній частині: Перебрана вся ходова, все, що потрібно і не потрібно — замінювалося. Нові свічки, дроти. Усі рідини і так далі — все замінено. Нове зчеплення. Новий стартер. Новий АКБ. Новий бензонасос. Блок управління Январь з легкою прошивкою, щоб їхала трохи бадьоріше (штатний блок Bosch з оригінальною прошивкою віддам). Автомобіль збирався якісно, щоб був готовий у будь-яку пору року, дня і ночі — завестися і поїхати хоч на край світу. Думаю, на ринку немає нічого подібного. Реальному покупцеві — хороший торг. Телефонуйте з реальними пропозиціями, чат не читаю.
Продається автомобіль в доброму стані. Автомобіль обслужений , та домашній , не порваний не подертий в лісах не використався. Автомобіль газ бензин 4 го покоління.Нова ходова новий АКБ замінені мастила. Двигун не димить і не сапунить.Кого цікавить звертайтеся за номером **********. Торг мінімальний.
Я власник з 2019 року. Експлуатувався дбайливо, в перегонах не брав участь. Все працює, аж до штатного підсвічування моторного відсіку, бардачка і багажника. Двигун працює рівно і тихо. Трансмісія не гуде не виє. Ходова не стукає і не гуркотить. Салон доглянутий. Єлектрозеркала з підігрівом. Дуже гарна музика Kenwood та компонентна акустика Kicx. Встановлені ЛЕД туманки, світла більш ніж достатньо. Свіжий акумулятор. Лобове скло в легкому тонуванні дорогою плівкою З останнього обслуговування: - Замінені передні пружини -Замінена трапеція двірників - Повністю перебиралася передня підвіска зі зняттям балки - Замінена права зовнішня граната - Проведене повне ТО газового устаткування з ревізією балона і мультиклапана, заміною редуктора на новий і програмним налаштуванням. - Заміна реміня з роликами повністю - Повна заміна та промивка системи охолодження (нові радіатори, помпа, силіконові патрубки, антифриз G12) - Обслужений генератор з повним розбором і заміною зношених деталей - Замінені масло та фільтра Машина, ще до мене, спочатку завжди була повністю оброблена. Раз в 2-3 роки обробка повторюється. Останній раз проводилася в 2024 році, з повним розбором кузова і обробкою всіх прихованих порожнин та днища. Кузов всередині повністю оброблений Бітукасом. Стан ЛКП у чудовому стані, хоч і є незначні сліди експлуатації. На машині встановлена зимова гума Hankook Winter I*Cept iZ2, плюс комплект літньої резини Forward Safari 540.на сталевих дисках Загальний стан автомобіля прекрасний!!!
Авто в хорошому стані рідного пробігу 59 тис., технічно без зауважень, повний привід, додатково встановлено ГБО 4 покоління, хороша гума на красивих дисках. З документами повний порядок
Продам авто в гарному стані, вкладень не потребує, газ/бензин в писаний в тп, сигналізація, центральний замок, фаркоп, гідро підсилювач керма, новий акумулятор, передні підшипники івеко. Деталі за телефоном. Торг присутній під час огляду.
Продам автомобіль Chevrolet Niva 2004 року. Чудове авто. Вкладень не потребує, повністю обслужений. Двигун масла не бере. Повний привід працює, мости і коробка не виють. Встановлений газ 4 покоління. Розхід в змішаному режимі їзди бензин 9л/100 км, газ 10л/100 км. Вся електрика в автомобілі справна. Центральний замок працю, встановлена сигналізація. На повному бойовому ходу. Сів і поїхав. Всі питання по телефону. Розкажу і можу зняти додаткові фото і відео. Переоформлення обов'язкове. Присутній ТОРГ! ПЕРЕКУПІВ ПРОШУ НЕ ТУРБУВАТИ!
Продається автомобіль який зберігався в гаражі та бережно експлуатувався. Автомобіль проходив своєчасний огляд (мінявся ремінь натяжні та помпа на 150 тис.пробігу) та інші розвідні матеріали. Пробіг свій рідний 183 тис.км. ДТП або інші серйозні пошкодження відсутні. Готовий до торгу біля автомобіля. Для додаткових фото пишіть в особисті. Подарунком до автомобіля йдуть різні мастила та рідини на доливку.
Авто варте вашої уваги! Кондиціонер, шкіряні сидіння з підігрівом, болотяна гума! Додаткових вкладень не потребує, сів і поїхав! Реальному покупцю торг біля авто! Газ вписаний, страховка діє ще 10 місяців!
ОПИС Стан авто 7 3 10. Склопідйомники, електро регулювання дзеркал, магнітола, лед оптика, встановленоГБО, тонування. Мотор 1.7 пробіг 137 000 тис. Також є Кенгурятник окремо
продам автомобіль детальніше за тел.**********
продам ниву стан гарний. мости роздатка все працює! газ 4 вписаний в документи переоформлення . ТЕРМІНОВО ТОРГ
Авто в дуже гарному стані , все працює. Лебідка . Грязьова резина.
В зимку машину занесло і стала на кришу, права сторона лише вм'ятини на двері, ліва сторона вся ціла,багажник бампера теж цілі,кришу треба вирівняти і лобове під заміну, праве зеркало, капот.права фара.Машина до цього обслуговуюся вчасно і нічого не запускалося .Машина після ДТП приїхала своїм ходом ще 30 км, зараз вона також заводиться і їде .Хто хоче може прикласти руки і востоовить .Чесно на розборку жалко пускати там реально немає дуже сильно чогось страшного
У хорошому стані! • Без вкладень! • Два комплекти гуми!
