- 140 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.69 л.
- Ручна / Механіка
Авто у гарному стані,перевірка на СТО за бажанням! Детальна інформація за телефоном, у вайбер, ватсап, телеграм! реальний пробіг
Авто у гарному стані,перевірка на СТО за бажанням! Детальна інформація за телефоном, у вайбер, ватсап, телеграм! реальний пробіг
В зимку машину занесло і стала на кришу, права сторона лише вм'ятини на двері, ліва сторона вся ціла,багажник бампера теж цілі,кришу треба вирівняти і лобове під заміну, праве зеркало, капот.права фара.Машина до цього обслуговуюся вчасно і нічого не запускалося .Машина після ДТП приїхала своїм ходом ще 30 км, зараз вона також заводиться і їде .Хто хоче може прикласти руки і востоовить .Чесно на розборку жалко пускати там реально немає дуже сильно чогось страшного
Авто на повному ходу деталі за телефоном
Машина в гарному стані ,на тверду четвірку. Замінено мастило двигуна,КПП,роздатці та у задньому,передньому редукторах.замінена охолоджувальна рідина ,масло гідропідсилювача та гальмівна рідина. Було проведено ТО по ходовій частині . Машина купувалась пів року тому,в першого власника з салону,для себе.машиною задоволений,продаж даного автомобіля пов?язаний з придбанням іншого автомобіля .За бажанням можлива перевірка на будь-якому СТО.Додаткові питання по телефону.
Відключаємий передній міст, нерегульовані підшипники ступиць, стальний редуктор переднього моста, перероблена система охолодження та інше, пофарбована в раптор камуфляж, днище пороги не варилось зовсім іржі ніде нема гума нова АТ, передні крісла з іномарки, масла замінені нові, ходова замінена, музика електросклопідйомники ,сигналізація і так далі , використовувалась 90% місто, газу не було чисто бензин, документи в порядку бажано переоформлення.
У хорошому стані! • Без вкладень! • Два комплекти гуми!
Працює вся електроніка, підігрів сидінь, стеклопідіймпчі.Укріплений бампер та багажник. Демі сезоні шини та запасне колесо.
Продам машину повної комплектації, в хорошому стані, був зроблений капітальний ремонт ДВГ нова ГБЦ, розподільний вал, газ 4 покоління вписаний в тп, робилася для себе, ходова, замінені амортизатори в коло, гальмівні диски, колодки, циліндри, нова гума всесезонка, документи в порядку переоформляється сів і поїхав, торг на каву!
Авто технічно у відмінному стані, в будь яку погоду з пів оберту. Після кап. Ремонту проїхав 10т. Технічно все працює. На вигляд по кузову виглядає погано, але силова конструкція ціла майже без корозії. Доїде будь куди. Телефонуйте будемо домовлятись.
Авто в ідеальному стані на свої роки . Оригінальний пробіг . Рідна фарба. Корозія відсутня. Всі стекла рідні . Нова гума . Все працює належним чином. Вкладень взагалі не потребує !
Всі питання по телефону
Більше фото на Вайбер. Обмін не цікавить! Дзвоніть будь ласка до 18 години в робочі дні. Вайбер смс в любий час. Торг
Дуже гарне та надійне авто, завезе будь куди чи то по асвальту чи по бездоріжю. Вкладень не потребує.
Гарний стан 4 * 4, релінги, магнітола, тонування та інше, більше інформації за телефоном, торг біля авто, можливий обмін, лізинг або кредит з першим внеском від 10 відсотків на вигідних умовах, доставка авто по Україні
Автомобіль не справний, потрібен ремонт двигуна.
авто на хорошому ходу, газ вписаний, обклеєна плівкою з перших днів. не гнила, не бита. будь-який вид оформлення
дизельна нива,1,9(xud9) ціна 10 днів,обмін на t4 mercedes vito
Продам власний автомобіль, вкладень по ходовій частині не потребує. Двигун працює рівно, не троїть, не димить, масло від заміни до заміни не бере. Повний привід працює ідеально, гранати не хрустять коробка, роздатка, мости не виють. По кузову є незначні дефекти притаманні автомобілю який щодня єксплуатується(на швидкість не впливпють) . Електрорегулювання дзеркал, підігрів дзеркал. Просторний великий автомобіль, з невеликою витратою пального як для позашляховика, тим паче з газом. Пічка гріє добре. Розумний, обгрунтований торг біля авто. Я власник авто, продаж зі зняттям з обліку.
