- 200 тис. км
- Підволочиськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина в хорошому стані присутні малі дефекти
Машина в хорошому стані присутні малі дефекти
Деталі по телефону ********** Вайбер **********
Автомобіль від власника. Другий власник. За час володіння ніяких ДТП не було, нічого не фарбувалося, не мінялося не розбиралося. Грм було замінено на 120000 км. По авто немає ніяких питань. На сьогоднішній день авто в стані сів та поїхав. Ржавчина, гниль відсутня. Авто не потребує додаткових вкладень. був крашений капот першою власницею (зі слів попередньої власниці сусіди поцарапали), фарбувалося по каско). Машина у володінні більше 3х років. тільки оформлення через СЦ Встановлено ГБО але не вписано у свідоцтво про реєстрацію. торгу тисячами не буде. Автомобіль продається не спішно. дурні пропозиції залишаємо при собі. на повідомлення не відповідаю, можете не писати.
Продаю власну автівку, якою володію 5 років. Головна перевага — надійний та бадьорий двигун 1.8 D-TEC (F18D3). Пробіг 280 тис. км — чесний, мотор працює рівно, масла не бере, обслуговувався вчасно. По машині: Техніка: Ходова та КПП у порядку, машина щодня на ходу. Кузов: Роки взяли своє (все видно на фото — є корозія на арках та порогах, місцями зліз лак). СУПЕР БОНУС: Вже купив під заміну нові передні двері та бампер (віддаю в подарунок покупцю).
За деталями телефонуйте за номером, перед тим як хочете побачити авто ( потрібно зарядити акумулятор ) крім того на ходу . Реальному покупцю торг протягом лютого знижка
Торг можливий коло машини
Хороше, практичне, авто на кожен день , ще й економне!
Авто в доброму стані 1.6 газ/бенз , доглянуте, гарне без вкладень на даний момент(не бита) Один власник з салону Мінімальний торг при огляді А на дурні пропозиції в повідомленнях не відповідаю
Авто в нормальному стані сів поїхав, по кузову є нюанси.
Автомобіль у доглянутому та збереженому стані. Купував із пробігом 148 тис. км. За два роки володіння проїхав 18 000 км. Машиною повністю задоволений, обслуговував завжди вчасно та шанував. Продаю у зв'язку з виїздом за кордон. Дрібниці, які потребують уваги (немав часу займатися через виїзд): Не світить лампочка заднього ходу. Не горить один передній габарит Бажано замінити задню банку глушника. Машина вартує вашої уваги. Торг можливий біля капота
Автомобіль в хорошому стані, використовувався для сім'ї по місту. Є зимові шини.
По техніці в хорошому стані Є деякі незначні візуальні дефекти Авто на ходу кожен день Встановлено ГБО 4 покоління Недавно було замінено: Радіатор, Обидві передні шарові Менше 2000км тому було зроблено ТО: Заміна масла у моторі, Задній поршень гальмівного супорта, Прокладка кришки клапанів, Ремінь поліклиновий + Натяжний механізм, х4 Тяги стабілізатора в круг, Задні гальмівні колодки х2, Комплект ГРМ, Водяна помпа, Фільтр масляний, паливний, повітряний, салону. ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ
Продам хороше надійне авто ,в максимальній комплектації, хороший бюджетний варіант на автоматі плюс великий просторий салон,газ бензин вписаний в техпаспорт, ходова ціла обслуговується вчасно ,заміна грм- помпа,ролики натягувачі ,мастило,декілька кілометрів назад,пройдене повністю ТО.,2 оригінальних ключа,2 комплекта гуми (літо /зима) по кузову є моменти (фарбовані елементи попереднім власником )машина не нова не іржава! Торг з реальними покупцями ,розгляну всі пропозиції, обмін тільки на авто з автоматом.
За деталями телефонуйте за номером, перед тим як хочете побачити, авто повністю на ходу, ходова повністю зроблена, робився мотор(шліфувалася головка). Реальному покупцю торг, знижка.
Продаю власний автомобіль в дуже хорошому стані. Авто куплене в салоні, один власник, оригінальний пробіг, гаражне зберігання. Детальна інформація по телефону: ********** Володимир Васильович.
Авто 2007 року. Власник з 2021 року. Доглянуте, розхідні матеріали мінялись вчасно. По кузову є підкраси. Деталі розповім по телефону.
авто в хорошому стані, вкладень не потребує. мотор коробка працюють добре. ходова не стукає. машина не гнила. з документами порядок, продаж з переоформленням.
Один власник, рідний пробіг, гаражне зберігання, не бита, не фарбована. Друга машина в сім?ї, «на свято». Машина збережена і доглянута. В експлуатації з 2010 року. Є подряпини в кількох місцях, все на фото. Двічі перереєстрована на того ж власника: перший раз - вписувався газ, другий - у зв?язку зі зміною номера. Тел. **********
