- 415 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
авто в хорошому робочому стані. стоїть газ 4 покоління вписаний.
авто в хорошому робочому стані. стоїть газ 4 покоління вписаний.
Потрібно робити гбц вона вже снята.Погнуло клапана
Продам авто в хорошому стані є газова установка 4 покоління, скло підйомники на передніх дверях, кондиціонер, двигун масло не бере. Авто на ходу сів поїхав. Якщо є питання дзвоніть
Автомобіль в доброму стані Двигун не димить масла не бере коробка робить без проблем по ходовій нічого ніде не стукає, кузов ціленький, гарна комплектація Електросклопідіймачі, кондиціонер, регулировка зеркал, доводчики стекол, Гарна музика, камера заднього виду, Газ четвертого покоління вписаний в техпаспорт, переоформлення. Можу пригнати в любе місто чи селище
Продам авто в норм стані, володію 2,5 роки, продаж тільки з переоформленням.
Автомобіль технічно повністю обслужений , пороги та днище ціле, двигун працює відмінно , ГБО 4-го покоління
Продам лачетті 1.4 газ/бензин, пригнаний з Польщі, все працює, брав для себе, ціна 4099 $
Продам авто в гарному стані. По двигуну питань немає робили капіталку гбц. По ходовій частині також все вчасно обслуговували. Нова літня гума.
Автомобіль на ходу, газ вписаний,розхід пального 10-11 газу, резина перед 100%,зад 50%. Є питання по порогам, на це діє знижка. Можливий обмін на мінівен з моєю доплатою. Всі питання по телефону.
продам авто в гарному стані вкладень не потребує сів і поїхав не великий торг всі питання по телефону любий вид переоформлення власник Віталій
власник, газ бензин, 1.6, механіка, седан кропивницький, район 5/5
Авто в хорошем состоянии, после повного ремонту ходовки (январь) Капремонт рейки, новие шруси, все передние и задние сайленблоки, передние стойки, подушки двигателя, ролики и подшибники, свежее масло в коробку и двиг, кап рем стартера и генератора и головки 10т км назад.
Продаємо власний автомобіль, в дуже гарному та збереженому стані, в рідній фарбі, з рідними вікнами( навіть лобове рідне, з антеною), без ДТП, повністю облужено, без вкладень. Заводські Р15 диски, 4 подушки безпеки, електро керування дзеркал, склопідйоники, працюючий кондиціонер, хороша музика, охайний салон. Нещодавно пройдено ТО, замінено мастила, комплект ремня ГРМ, фільтра, колодки, ходова, рейка реставрована, зроблено розвал. Авто економічне, розхід газу 8 літрів на 100 км. хороший АКБ, встановлено лінзи в фари, світло чудове, кузов та дно цілі, без ржавчини, дуже гарний та насичений колір, якісне тонування, два ключа, сервісна книга. Продаж лише з переоформленням.
Авто технічно в справному стані. Була замінена внутрішня граната приводу. Новий комплект ГРМ. Замінена прокладка клапанной кришки. Зимня гума в комлекті. Замінений антифриз. Газ обслуговувася 5000 назад. По ходовкі нічого не стукає, не гупає. Робочий клімат контроль. Мотор працює рівно, як на бензині так і на газу. Газ 4 покоління. Є моменти по косметиці.
Продам авто, не бите, рідний пробіг, повністю зроблена ходова та замінено мастило, вписаний газ. Хороше тонування, + комплект зимової гуми. Я другий власник, хто шукає дійсно хороше авто, звертайтесь **********
Надійне та економне авто на кожен день. Двигун і коробка працюють добре. Є нюанси по кузову, на їзду не впливають. Газ вписаний.
Машина в хорошому стані, всі витратні матеріали замінені, стоїть газ 4 пок, редуктор газовий новий, газ вписаний у тех паспорт, кондиціонер працює добре, пічка дує гарячим, гума хороша, на даний момент вкладень не потрібно.
1.8 бензин | механіка | 340 тис. км Доглянутий седан у хорошому стані. Кузов рівний, салон чистий та охайний, сидіння в чохлах. Надійний і простий в обслуговуванні автомобіль, повністю на ходу. Встановлена дорога магнітола з камерами огляду.Двигун був відкапіталений місяць тому.Замінений радіатор пічки, ремені, масла,фільтра і всі технічні рідини.Підійде для щоденного використання.
ШЕВРОЛЕ ЛАЧЕТТІ 1.8 2006 рік В нормальному стані, технічно справна.
Особисте авто. Був відкапіталений двигун та головка. Є невеликі питання по ЛКП на фото видно. Авто доглянуте на скільки це можливо. Було закрито багато питань від попереднього власника. Обслуговувалось вчасно. Газ бензин. Кондеціонер не заправлений. Передні склопідйомники. Підігрів дзеркал. Пробіг скручений попереднім власнийом все що є наїздив сам. Є титанові диски.Прохання зацікавленим писати або на вайбер або на вотсап так як мобільний може бути позазоною
